Teşkilat Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Bu konumuzda sizlere geçen hafta yeni hayatına başlayan Teşkilat dizisine yeni katılan oyuncuları tanıtacağız. Teşkilat Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler, gerçek isimleri neler, kaç bölüm oynayacak gibi meraklı soruların yanıtı sayfamızda olacak. Milli İstihbarat teşkilatında çalışan özel bir birliğin özel hayatı ve iş hayatında yaşadığı zorlukları ekranlara taşıyan Teşkilat dizisi ilk bölümünü yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyada gündem olurken aldığı reytinglerde ilk günden zirveye yerleşmiştir. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Teşkilat dizisinin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturmaktadır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisinde yeni oyuncular dahil olmuştur bizde sizler için bu konumuzda Teşkilat dizisine yeni katılan oyuncuları yakından tanıtacağız.

Teşkilat dizisine yeni gelen oyuncularTeşkilat dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Çağlar Ertuğrul’un dizide hayat verdiği Serdar karakteri, Türk istihbaratının başarılı ajanlarından biridir ve Mete Bey’in gözetiminde Türkiye’ye getirilmiş özel olarak yetiştirilmiş biri olan Serdar, çocukluğundan beri dövüş konusunda eğitimler almıştır. Tims&B imzalı dizinin diğer bir başrol oyuncusu olan Deniz Baysal ise ekibin en sakin ve gerçekçi üyesi olan Zehra karakterine hayat vermektedir. Teşkilat dizisinde Serdar karakterinin sevgilisi olan ve mutfakta harikalar yaratan Ceren karakterine ise oyuncumuz Ezgi Eyüboğlu hayat vermektedir. Dizinin diğer bir başrol oyuncusu olan ve hayatta her zaman önceliği vatan olan Mete karakterini ise usta oyuncu Mesut Akusta canlandırmaktadır. Yaptığı plastik makyajlarla kılıktan kılığa bürünen Pınar karakterine de güzel oyuncumuz Ezgi Şenler hayat vermektedir.

Teşkilat Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Hakan Boyav

Son olarak Maraşlı dizisinde rol alan oyuncu Hakan Boyav Trt1’in efsane dizisi Teşkilat’a katıldı. Yeni sezonda Teşkilat dizisinde izleyeceğimiz oyuncu daha önce de bir çok projede yer almıştır. Hakan Boyav daha önce Bir Aşk Hikayesi, Ejder Kapanı, Cizgöz Recai, Hanımın Çiftliği, Beyaz Karanfil, Payitaht Abdülhamid ve Maraşlı dizilerinde rol aldı. hakan boyav yeni dizisi teskilat

Fadi’nin Oğlu Amir – Oğuzhan Kayra Koç

Teşkilat dizisi yeni bölümünde Fadi’nin oğlu Amir ortaya çıktı. Amir bir şirket sahibi ve Pınar gizlice o şirkete girmeyi başardı. Amir’i canlandıran oyuncu Oğuzhan Kayra Koç. Oğuzhan Kayra Koç’un canlandıracağı Amir karakteri Fadi’nin oğludur ve şirket sahibidir. Babasının kirli işlerini de bilir ve yönetir.

Teskilat dizisi Amir kim fadinin oglu

Ahmet Utlu- Şef (Ceren’in ve Niko’nun Patronu)

A+Ceren’i deşifre olduğu düşüncesi ile keskin nişancı ile anlaşılmıştı. Keskin nişancı tam Ceren’i öldürecekken Serdar ona evlilik teklifi eder. Ancak Fadi’nin adamı yine de onu öldürmesini söyler. Tam öldürecekken telefonu çalar ve şef diye birisi gelmesini ister. Bu şef lakaplı biri kimdir? Teşkilat dizisindeki rolü önemi nedir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Teşkilat dizisinde Şef lakaplı oyuncunun adı Ahmet Utlu’dur. Ahmet Utlu 1960 Ankara doğumludur. Gazi Üniversitesi Basın Yayın Bölümü mezunudur. Birçok belgeselin yönetmenliğini yaptı hem yurtiçi hem yurtdışında yayınlandı. Sezen Aksu ile 1993-1997 yıllar arasında evli kaldı.

ahmet utlu kimdir yeni dizisi teskilat

Siber Uzmanı Gürcan

Teşkilat Dizisinde Siber Uzmanı Gürcan karakterine Ahmet Uğur Say hayat veriyor. Bitcoin firmasını hackleyip çok ciddi bir sanal para siber saldırısı yapan Gürcan ekibin aradığı Siber uzmanı olarak hapisten çıkarılıp ekibe dahil oldu. Teşkilat dizisinin 2. bölümünden itibaren izleyiciyle buluşan Ahmet Uğur Say canlandırdığı Gürcan karakteri ile oldukça önemli işlere imza atacak.Teşkilat Dizisi Gürcan kimdir Siber Uzmanı Hacker

Senaryosunu Ethem Özışık’ın Kaleme aldığı Teşkilat dizisi geçen hafta Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkmıştı, kısa sürede izleyiciye kendini sevdirmeyi başaran Teşkilat dizisi ilk bölümüyle bile reyting sıralamalarında zirvede yer aldı. Oldukça usta isimlerin yer aldığı Teşkilat dizesinin ikinci bölümü ise 14 Mart pazar akşamı Trt ekranlarında yayınlanacaktır. Severek takip edilen teşkilat dizine 2. bölümde Rainer karakteriyle Burak Sarımola katılmıştır. Bizde sizler için oyuncumuz Burak Sarımola’yı ve Rainer karakterini yakından tanıtacağız.

Burak Sarımola – Rainer

Teşkilat dizisine yeni gelen oyuncu Burak Sarımola - RainerTeşkilat dizisine 2. bölümde katılan Rainer karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır, ancak tahminlerinize göre Rainer karşımıza düşman bir karakter olarak çıkacaktır. Rainer karakterine hayat veren oyuncumuz Burak sarımola ise 3 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra Lale oraloğlu tiyatrosunda sahne almaya başlayan oyuncumuz daha sonra BKM Mutfak sahnesinde Yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1989 yılında Allah’ım Sen Bilirsin sinema filmiyle geçen oyuncumuz aynı yıl Çaylar Şirketten dizisini de boy göstermiştir. Aynı zamanda diksiyon eğitimleri ve oyunculuk üzerine eğitimler alan Burak Sarımola Küçük Kıyamet, Muhteşem Yüzyıl, Bir Katilin Anatomisi gibi projelerde yer almıştır. Daha önce Şefkat Tepe dizisinde, 2010-2014 yılları arasında seslendirmede yapmıştır. En son Kuruluş Osman dizisinde yer alan oyuncumuz bu sezon Teşkilat dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Burak Sarımola Yer Aldığı Diziler

2021 – Teşkilat (Rainer)
2020 – Kuruluş Osman
2017 – 2019 – Savaşçı (Temo)
2013 – 2015 – Küçük Kıyamet
2011 – Sen De Gitme
2011 – 2012 – Muhteşem Yüzyıl (Zümrüt Ağa)
2011 – Herşeye Rağmen
2009 – 2011 – Papatyam (Ulaş)
2009 – Nefes
2008 – Babam Adam Olacak (Sinan)
2007 – Hepsi1 (Bora)
2007 – Gönül Salıncağı (Haşmet)
2006 – Selena (Giro)
2006 – Cemile
2011 – 2016 – Arka Sokaklar (Cengiz)
2005 – Nefes Nefese (Erdem)
2005 – Emret Komutanım (Tibet)
2004 – Hayalet (Sezer)
2004 – 2006 – Büyük Buluşma (Kerem / Kenan)
2004 – Ağa Kızı (Caniko)
2002 – Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (Nuri)
2002 – Gülbeyaz (Hami Dursunoğlu)
2002 – Beşik Kertmesi (2. Kapkaçcı)
2001 – Tatlı Hayat (Mikis)
2000 – Dadı
1999 – Küçük Besleme (Sarp)
1998 – Aynalı Tahir (Ceyhun)
1998 – Affet Bizi Hocam
1997 – Gülüm
1997 – Böyle mi Olacaktı (Tayfun)
1997 – Çılgın Bediş (Tezgahtar)
1996 – Feride (Serkan)
1994 – Bekarlık Sultanlık mı? (Tamer)
1989 – Çaylar Şirketten (Murat)

Bu konumuzda sizlere Trt 1 ekranlarında izleyicilerle buluşan Teşkilat dizisine yeni katılan oyuncumuz Burak Sarımola’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Teşkilat dizisine yeni gelen oyuncular konumuz şimdilik bu kadar. Yeni oyuncuları eklemeye devam edeceğiz. Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu burada.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler