Teşkilat Dizisi Ömer Atmaca Kimdir? Murat Yıldırım

03.09.2022
185

Teşkilat dizisinde Ömer Atmaca karakterini yakından tanıtacağız. Tims&B Productions imzalı Teşkilat dizisinin yönetmen koltuğunda Burak Arlıel oturmaktadır. Teşkilat dizisine yeni katılan Ömer Atmaca karakteri de merak edildi. Bizlerde Teşkilat dizisi Ömer Atmaca karakterini yakından tanıtacağız ve Teşkilat dizisine yeni gelen oyuncu Ömer Atmaca karakteri kimdir? Teşkilat dizisi Ömer Atmaca karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat Dizisi Ömer Atmaca Karakteri Kimdir?

Murat Yıldırım Teşkilat Dizisinde Ömer Atmaca rolündeTrt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisini yeni katılan Ömer Atmaca karakteri, Serdar karakterinin yerine gelmiştir. Diziyi üçüncü sezonda katılan ve Deniz Baysal’ın canlandıracağı Zehra karakteriyle partner olan Ömer Atmaca karakterini oyuncumuz Murat Yıldırım canlandıracaktır.

Teşkilat Dizisi Ömer Atmaca Kimdir?

Teşkilat dizisinin başrolünde yer alan Ömer Atmaca karakteri diziye Çağlar Ertuğrul’un yerine gelmiştir ve Ömer Atmaca karakterine oyuncumuz Murat Yıldırım hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Teşkilat dizisini sevenleri tarafından dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım da merak edildi. Bizlerde, yakışıklı oyuncumuz Murat Yıldırım’ı yakından tanıtacağız.Teşkilat Dizisi Ömer Atmaca Kimdir

Murat Yıldırım

Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu, 13 Nisan 1979 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’nda 3 sene yer alan Murat Yıldırım, 1999 yılında Ayrılsak Da Beraberiz dizisiyle sektöre adım atmıştır. Özellikle Fırtına dizisinde hayat verdiği, Ali karakteriyle tanınır hale gelen oyuncumuz 2017-2019 yılları arasında Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasını sunmuştur ve kamera karşısına en son 2022 yılında Aziz dizisiyle geçmiştir.

Murat Yıldırım Yer Aldığı Diziler

1999 Ayrılsak da Beraberiz
2003 Hayat Bilgisi ve Patron Kim?
2003 Ölümsüz Aşk
2004 Bütün Çocuklarım – Mesut
2004 Büyük Yalan Okan
2006-2007 Fırtına – Ali
2007-2009 Asi – Demir Doğan
2009 Ey Aşk Nerdesin – Polis
2010-2011 Aşk ve Ceza – Savaş Baldar
2012 Suskunlar – Ecevit Oran
2016 Gecenin Kraliçesi – Kartal Sakallıoğlu
2020-2021 Ramo – Ramazan Kaya (Ramo)
2021-2022 Aziz A Aziz Payidar
2022 Teşkilat – Ömer Atmaca

Murat Yıldırım Yer Aldığı Diziler

Teşkilat Dizisinde Ömer'in amacı nedir kime çalışıyorTeşkilat dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 310 gönderisi ce 3,9 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Murat Yılldırım’ın resmi İnstagram hesabı: @mrtyldrm

Murat Yıldırım Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Murat Yıldırım’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Başarılı oyuncumuz Murat Yıldırım, kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Burçin Terzioğlu ile 2008 yılında evlenmişti. Ancak ünlü çift daha sonra anlaşamamış ve 2014 yılında boşanmıştır. Murat Yıldırım 2016 yılında Faslı güzel Iman Elbani ile dünya evine girmiştir ve çiftin mutlu bir evliliği vardır.

Teşkilat Dizisi Ömer Atmaca – Murat Yıldırım Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncumuz Murat Yıldırım, Teşkilat dizisinin başrolünde yer almaktadır. Popüler oyuncumuz Murat Yıldırım, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde oyuncumuz Murat Yıldırım’ın Teşkilat dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Teşkilat dizisi Ömer Atmaca karakterini ve Ömer Atmaca karakterine hayat veren oyuncumuz Murat Yıldırım’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Mercan efe şahin dedi ki:

  Ben bu diziye hayranım ya muhteşem bir dizi tek kelimeyle HARİKA çok güzel bir dizi. Vatanım Türkiye canım Türkiyem.

 2. Meryem. dedi ki:

  Ömer yani Murat yıldırım çok iyi oynuyor rolünü bu diziye iyi ki de gelmiş ben onun RAMO dizisini çok ama çoook seviyordum bu dizisinide çok sevdim Serdar da iyi Ömer de. İyi ki bu diziye gelmiş. Ben onun AZİZ dizisini hiç beğenmedim çünkü ona böyle diziler yakışmıyor ona Aksiyonlu Gerilimli Maceralı diziler yakışıyor en çokta Aksiyonlu yakışıyor artık ondan hep böyle dizilerde rol almasını istiyoruz ve bekliyoruz yeni dizilerini Aksiyonlu olsun ve lütfen başrolünde Murat yıldırım olsun.

  1. Ramo dizisi murat yıldırım dedi ki:

   Ramo dizisi oyuncuları murat yıldırım cok Sınırlarıne ramo doğu 24 bolum oyunları uykum geldim saat 17 00 görüşünüz nedir Güzel günü cok seviyorum iyi gerçek ramo doğu 24 bolum oyunları mesaj gönder pm lutfen Sınırlarıne oyunları sevgilim benimle operasyon misin.!?🌹👠♀️🔮🎭⭐🧿🚰🚮🤲💞😘💣👋💙♥️🎧💩👏📀😩👍🤫🎸😭😥💎😡💜📞☎️💯😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄.!?