Teşkilat dizisi Neslihan Kimdir? Kıyafetleri (Aybüke Pusat)

06.09.2023
1.483

Teşkilat dizisi Neslihan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Pazar günlerini sevilen dizisi Teşkilat, TIMS&B Productions imzalıdır. Teşkilat dizisinin kadın başrol oyuncusu Deniz Baysal, diziden ayrılmıştır ve 4. Sezonda ekipte yaramayacaktır. Yeni başrol karakter ise Neslihan olmuştur. Bizlerde Teşkilat dizisi Neslihan karakterini ve Neslihan karakterini canlandıran oyuncumuz Aybüke Pusat’ı yakından tanıtacağız.

Teşkilat Dizisi Neslihan Karakteri Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinin yeni başrol karakteri Neslihan’dır. Neslihan karakterinin babası Çetin, eski büyükelçidir ve Neslihan iyi eğitimli biridir. Bosna’da yapılan saldırıda Ömer sayesinde kurtulan Neslihan, yeni ekip kurma görevini üstlenecektir. İlerleyen bölümlerde ise annesini yıllar önce kaybeden Neslihan ile Ömer arasında ise bir yakınlaşma olacaktır.Teşkilat dizisi Neslihan Kimdir? Kıyafetleri (Aybüke Pusat)

Teşkilat Dizisi Neslihan Kimdir?

Teşkilat dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu Aybüke Pusat olmuştur. Popüler oyuncumuz Teşkilat dizisinde ise Neslihan karakterini canlandıracaktır. TRT’nin en çok izlenen dizisinin başrol oyuncusu olan Aybüke Pusat hakkındaki bilgiler de merak edilmiştir. Bizler de oyuncumuz Aybüke Pusat’ı yakından tanıtacağız ve Aybüke Pusat hakkındaki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Aybüke Pusat (Teşkilatta Neslihan Rolü)

12 Şubat 1995 yılında Ankara’da dünyaya gelen Aybüke Pusat, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı bale bölümünden mezun olmuştur. Aybüke Pusat, 2014 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ve 3. olmuştur. Bu şekilde sektöre adım atmıştır. 2014 yılında Medcezir dizisininde canlandırdığı Elif karakteri ile oyunculukla tanışan Aybüke Pusat, özellikle Söz dizisinde hayat verdiği Dr. Bahar karakteriyle tanınmıştır. Popüler oyuncumuz en son Sıfırıncı Gün dizisinde başrolü oynamıştır.Teşkilat dizisi Neslihan

Aybüke Pusat Yer Aldığı Diziler

2014-2015 Medcezir – Elif Denizer
2015 Beş Kardeş – Zeynep
2014-2016 O Hayat Benim – Zeynep
2016 Familya – Su Beyoğlu
2017-2018 Söz – Bahar Kutlu
2018 Şahin Tepesi – Verda Özden
2019 Her Yerde Sen – Selin Sever
2021 50m2 – Dilara Adıvar
2022 Hayaller ve Hayatlar – Güneş
2022 Alef: Mâl-i Hülya – Defne
2022-2023 Sıfırıncı Gün – Nisan
2023 Teşkilat – Neslihan

Aybüke Pusat Resmi İnstagram Hesabı

Teşkilat dizisinin yeni başrol oyuncusu Aybüke Pusat, resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 481 gönderisi ve 3.7 milyon takipçisi bulunan başarılı oyuncumuz Aybüke Pusat’ın resmi Instagram hesabı: @aybukepusatat

Aybüke Pusat Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Aybüke Pusat evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Aybüke Pusat ile Her Yerde Sen dizisindeki rol arkadaşı Furkan Andıç hakkında aşk dedikodulari çıkmıştır. Fakat iki ünlü oyuncumuz da bu konu hakkında bir açıklamada bulunmamıştır. Bu sebeple de güzel oyuncumuz Aybüke Pusat’ın hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Teşkilat Dizisi Neslihan- Aybüke Pusat Kıyafetleri

Yeteneği ve güzelliği sayesinde sektörde kısa sürede yükselen oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Daha önce Miss Turkey güzellik yarışmasına katılarak 3. Olan Aybüke Pusat, güzelliğini herkese kanıtlamıştır. İlerleyen günlerde tarzıyla da dikkat çeken oyuncumuz Aybüke Pusat’ın tüm kombin ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat dizisi Neslihan kimdir? Neslihan karakterini canlandıran oyuncumuz Aybüke Pusat’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..