Teşkilat Dizisi Cihangir Kimdir? Neslihan’ın Kardeşi (Ceyhun Mengiroğlu)

08.09.2023
3.321

Teşkilat dizisi Cihangir kimdir? Sizlerle paylaşacağız. TIMS&B Productions imzalı Teşkilat dizisinin başrolünde Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat yer almaktadır. TRT’nin sevilen dizisi Teşkilat’a yeni katılan Cihangir karakterini ise oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu canlandıracaktır. Bizlerde Teşkilat dizisi Cihangir karakterini ve Cihangir’e hayat veren oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu’nu yakından tanıtacağız.

Teşkilat Dizisi Cihangir Karakteri Kimdir?

Burak Arlıel yönetmenliğinde çekilen Teşkilat dizisi Cihangir karakteri, 4. Sezonda karşımıza çıkacaktır. Teşkilat dizisine yeni katılan Cihangir karakteri, dizinin yeni kadın başrol oyuncusu Aybüke Pusat’ın canlandırdığı Neslihan karakterinin kardeşidir. Babası Çetin Cihandir’in istihbaratçı olmasını istememiştir. Fakat Cihangir kendi bildiğini yapmış ve istihbaratçı olmuştur. x teskilat dizisi cihangir

Teşkilat Dizisi Cihangir Kimdir?

Neslihan’in kardeşi Cihangir karakterini Ceyhun Mengiroğlu canlandıracaktır. Bizlerde başarılı oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu’nu yakından tanıtacağız. Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Ceyhun Mengiroğlu

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ceyhun Mengiroğlu, daha önce otel işletmeciliği yapmıştı. Daha sonra ise modelliğe yönelen Ceyhun Mengiroğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda modellik yapan Ceyhun Mengiroğlu geçmiş yıllarda bir çok klipte de oynamıştır. 23 yaşında oyunculuğa yönelen Ceyhun Mengiroğlu, Adı Mutluluk dizisiyle sektörü adım atmıştır. Özellikle Paramparça dizisiyle tanınan oyuncumuz en son Utanç filminde rol almıştır.

Ceyhun Mengiroğlu Yer Aldığı Diziler

2015 Adı Mutluluk – Eren
2016-2017 Paramparça – Deniz
2017 Rüya – Bulut
2019-2020 Payitaht Abdülhamid – Mehmet Celaleddin
2020 Maria İle Mustafa – Görkem
2021 İkimizin Sırrı – Emir Karahun
2022 Yasak Elma – Ekin Önder
2023 Teşkilat – Cihangir

Ceyhun Mengiroğlu Resmi Instagram Hesabı

Teşkilat dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 64 gönderisi ve 223 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu’nun resmi Instagram hesabı: @ceyhun_mengiroglu teskilat dizisi cihangir  teskilat dizisi cihangir ceyhun mengirlioglu

Ceyhun Mengiroğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu bekardır. Ceyhun Mengiroğlu’nun hayranları oyuncumuzun sevgilisini de merak etti. Fakat Ceyhun Mengiroğlu özel hayatını gözden uzak yaşamaktadır. Ceyhun Mengiroğlu daha önce Sena Şahin ile birlikte görüntülenmiştir. Fakat ikilinin ilişkisinin devam edip etmediği bilinmemektedir. Dolayısıyla oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Teşkilat Dizisi Cihangir – Ceyhun Mengiroğlu Kıyafetleri

Yakışıklılığıyla dikkat çeken oyuncumuz daha önce profesyonel olarak modellik yapmıştır. Oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler de yakışıklı oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu’nun Teşkilat dizisinide tercih ettiği bütün kıyafetleri marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Teşkilat dizisi Cihangir kimdir? Cihangir karakterini canlandıran oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Teskilat izleyicisi dedi ki:

  Hayirli Günler
  Teskilat’i ne zaman ekranlarda görücez
  Başladımi? ne zaman baslicak?
  Diğer sosyal medya platformunda araştırdım da net bir bilgi yok.
  Bu Mecra ‘nin haberi vardır diye düşünmüştüm.

  Net olarak sayfada belirtirseniz
  İzleyiciler için de benim içinde
  Iyi olur.

  Teşekkürler.