Teşkilat dizisi Fadi’nin oğlu Amir kim? Hangi Oyuncu canlandıracak?

04.04.2021
1.763

Teşkilat dizisinde Fadi’nin oğlu Amir‘in kim olduğu oldukça merak edildi. Fadi Türklerin düşmanıdır. Yurtdışında faaliyetlerine devam edip Türklerin aleyhine terör saldırıları düzenlemektedir. Leyal Türkiye’ye gelip Cemre ile konuşmuştu. Cemre deşifre oldu mu diye araştırıp Serdar hakkında da bilgiler almaya gelmişti. Akşamında Leyal ile sohbetinde oğlunun adı geçti. Leyal Fatih ile görüntülü sohbet ederken beni daha çok sevmeni istiyorum diyor. Fadi her şeyden vazgeçerim senden vazgeçmem diyor. Fadi vazgeçmem deyince Leyal oğlundan da mı diye soruyor.teskilat fadinin oglu

Fadi’nin Oğlu Amir Kimdir?

Teşkilat dizisi yeni bölümünde Fadi’nin oğlu görüldü. Fadi’nin oğlu Amir isimli yakışıklı birisi. Fadi’nin oğlu Amir’i canlandıran oyuncu yakın zamanda eklenecektir. Amir babasının bu dünyada vazgeçemeyeceği en değerli varlıktır. 

Teskilat Fadi'nin oglu Amir kimdir

Teşkilat dizisi TRT 1 ekranlarında her pazar akşamı yayınlanmaya devam ediyor ve her bölümü ile reytinglerde birinci oluyor. Teşkilat dizisi yeni bölümde Fadi’nin oğlunun adı Amir geçti. Bu yüzden seyircilerin Fadi’nin oğlunu Amir’in merak edeceğini düşündük. Konumuzda Fadi’nin oğlunun bilgilerine yer vermek istedik. Fadi’nin oğlunu canlandıracak olan oyuncu kim olacak ve diziye ne zaman gelecek?teskilat dizisi fadinin sevgilisi leyal

Teşkilat Dizisi Fadi’nin Oğlu Amir Diziye Ne Zaman Gelecek?

Teşkilat dizisi 11. bölümde Fadi’nin oğlunun adı geçerken diziye ne zaman geleceği hakkında bir şey söylenmedi . Fadi oğluna çok düşkün ve Leyal ”Benim için oğlundan bile vazgeçer misin?” sorusuna sınırları zorluyorsun diyerek karşılık verdi. Yani Fadi’nin zayıf noktası oğludur. Oğlu için her şeyi yapabilecek güçtedir. Fadi’nin oğlunun adı geçtiği için birkaç bölüm içerisinde dizide görüleceğini düşünüyoruz çünkü diziye girecek oyuncular dizinin birkaç bölümü adı geçiyor sonrasında kendisi görülüyor.

Fadinin oglu kimdir teskilat dizisi

Fadi’nin oğlunu kimin canlandıracağı şimdilik belli değil. Teşkilat dizisinde Fadi’nin oğlunun diziye ne zaman gireceği henüz açıklanmadı. Fadi’nin oğlu bilgileri ve diziye ne zaman geleceği hakkında bilgileri sizlerle belli oldukça paylaşacağız. Sizce Fadi’nin oğlu da Fadi gibi kötü biri mi olacak yoksa babasının tüm kötülüklerinden habersiz masum biri mi? Yorumlarınızı ve tahminlerinizi aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.Zayed Fadinin oğlu kim

Tims&B imzalı Teşkilat dizisi 7 Mart 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Her pazar Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Kırvavaç oturmaktadır. Aldığı reytinglerle pazar gününü zirvede tamamlayan Teşkilat dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Teşkilat dizisine yeni katılan Amir karakterini daha yakından tanıtacağız ve Teşkilat dizisi Amir kimdir? Teşkilat dizisi Amir karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Teşkilat Dizisi Amir Kimdir Oğuzhan Kayra Koç

Teşkilat Dizisi Amir Karakteri Kimdir?

Trt’nin reyting rekortmeni Teşkilat dizisine yeni katılan Amir karakteri, Fadi’nin oğludur. Amir, babasının Filistin’de başkan seçilmesi için her şeyi yapabilecek biridir. Türk istihbaratı Fadi’yi ele geçirmek için Amir’in peşine düşecektir. Amir’i yakaldıklarında ise, Fadi oğluna karşı Gürcan’ı yakalamış ve oğlunu Türk istihbaratından geri istemiştir. Amir, Paris’te yaşayan ama olayların içinde olan ve sosyal medyadan da Türk devletine ağır eleştiriler yapan kendi sosyal medya şirketi olan biridir.

Teşkilat Dizisi Amir Kimdir?

Teşkilat dizisi Amir kimdir Fadinin oğluTeşkilat dizisine yeni katılan Amir karakterine başarılı oyuncumuz Oğuzhan Kayra Koç hayat vermektedir. Teşkilat dizisi izleyicileri tarafından Amir karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Oğuzhan Kayra Koç da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz Oğuzhan Kayra Koç’u daha yakından tanıtacağız ve Oğuzhan Kayra Koç kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Oğuzhan Kayra Koç Kimdir?

23 yaşındaki başarılı oyuncumuz 28 Ocak 1998 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. OSB Teknik Koleji makine bölümünden mezun olan Oğuzhan Kayra Koç, çocukluğundan beri oyuncuğa hep merak duymuştur. 2012 yılında Ankara Akademi sanat tiyatrosunda katılan oyuncumuz küçük yaştan itibaren birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Oldukça başarılı isimlerden de oyunculuk dersleri alan Oğuzhan Kayra Koç, dövüş sanatlarıyla da yakından ilgilenmektedir ve Wing Chun da üç derecesi vardır. 2016 yılında İstanbul’a yerleşen başarılı oyuncumuz hala aktif olarak tiyatro oyunlarında yer almaktadır. Kamera karşısında ilk defa 2016 yılında hayat şarkısı dizisi ile geçen oyuncumuz, daha önce Umuda Kelepçe Vurulmaz, Vatanım Sensin gibi dizilerde de yer almıştır. Özellikle Sevdim Seni Bir Kere dizisinde hayat verdiği Ozan karakteriyle tanınan oyuncumuz bu sezon Teşkilat dizisinde canlandırdığı Amir karakteriyle ekranlarda olacaktır.

Oğuzhan Kayra Koç Yer Aldığı Diziler

2016 Hayat Şarkısı
2016 Vatanım Sensin
2017 Umuda Kelepçe Vurulmaz
2019-2020 Sevdim Seni Bir Kere
2021 Teşkilat – Amir

Oğuzhan Kayra Koç Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Teşkilat dizisinde hayat verdiği Amir karakteri ile ekranlarda gördüğümüz yakışıklı oyuncumuz Oğuzhan Kayra Koç sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 19 gönderisi ve 24 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Yakışıklı oyuncumuz Oğuzhan Kayra Koç’un resmi Instagram hesabı: @kockayraoguzhan

Oğuzhan Kayra Koç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 23 yaşında olan yakışıklı oyuncumuz Oğuzhan Kayra Koç evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz, kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Elif Dilan Durak ile birliktedir. Ancak çift ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir.

Teşkilat Amir – Oğuzhan Kayra Koç Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz, 185 boyunda ve 73 kilo ağırlığındadır. Özellikle genç kızlar tarafından ilgi ile takip edilen yakışıklı oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Oğuzhan Kayra Koç’un özel hayatında ve Teşkilat dizisinde giydiği ceket, gömlek, tişört, kazak, kaban, mont, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Teşkilat dizisine yeni katılan Amir karakterini ve Amir karakterine hayat veren oyuncumuz Oğuzhan Kayra Koç’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Oğzhanyağmur dedi ki:

    Keşke fadinin oğlu olmasaydi Oguzhak kayra koç😇😇