Teşkilat Dizisi Yeni Sezon Başlama Tarihi Ne Zaman?

Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç’ın oturduğu Teşkilat dizisi 7 Mart 2021 tarihinden itibaren her pazar Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktaydı. Aldığı reytinglerle ilk sezonu zirvede tamamlayan Teşkilat dizisi 6 Haziran Pazar akşamı sezon finali yapmıştır. Daha ilk sezonu olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başaran Teşkilat dizisinin izleyicileri tarafından, Teşkilat dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Teşkilat dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını açıklayacağız.

Teşkilat Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Teşkilat Dizisi Yeni Sezon Başlama TarihiTims&B imzalı Teşkilat dizisinin başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu ve Mesut Akusta paylaşmaktadır. 7 Mart 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Teşkilat dizisi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmış ve aldığı reytinglerle ilk sezonunu zirvede tamamlamıştır. 14. bölümüyle sezon finali yapan Teşkilat dizisinin yönetmen koltuğunda ise Ketche lakaplı başarılı yönetmen Hakan Kırvavaç oturmaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinin yeni sezonu 2021 yılının Eylül ayında başlayacaktır.

Teşkilat Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Çekimleri Ankara’da gerçekleşen ve milli istihbarat teşkilatında çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatında da yaşadığı zorlukları konu edilen Teşkilat dizisinin yapımını Tims&B Productions yapım şirketi üstlenmiştir. Kısa sürede büyük ilgi gören ve geniş kitlelere ulaşmayı başaran Teşkilat dizisi aldığı reytinglerle sadece pazar gününün değil haftanın da en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başarmıştır. 6 Haziran 2021 tarihinde 14. bölümüyle sezon finali yaparak ekran veya kısa bir ara veren Teşkilat dizinin, 15. bölümü yani 2. sezonu 2021 yılının Eylül ayında yine Trt 1 ekranlarında olacaktır.

Teşkilat Dizisi 2. Sezon Yayın Tarihi

Dram ve aksiyon türünde ki Teşkilat dizisi 7 Mart pazar gününden itibaren her pazar Trt 1 ekranlarında yayınlanmaktaydı. Oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Alptuğ Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Yavuz Bingöl, Mert Karabulut, Atılay Uluışık gibi başarılı isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi 6 Haziran Pazar akşamı sezon finali yapmıştır. Aldığı reytinglerle adından sıkça söz ettiren Teşkilat dizisinin yapımcıları, dizinin 2. sezon yayın tarihini 2021 yılının Eylül ayı olarak belirtmişlerdir. Yani Teşkilat dizisinin 2. sezonu Eylül ayında ekranlara gelecektir.

Bu konumuzda sizler için Teşkilat dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını ve dizinin 2. sezon yayın tarihini açıkladık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler