Teşkilat Dizisi Mete Başkan Vuruldu Ölecek mi? 40. Bölüm

17.03.2022
2.209

Teşkilat Dizisi 39.Bölümde Mete başkan vuruldu ölecek mi diziden çıkacak mı merak edildi. Teşkilat Dizisi Mete Başkan Vuruldu Ölecek mi? Diziden 40. Bölümde ayrılacak mı iddialarına yanıt verelim hemen.

Teşkilat Dizisi Mete Başkan Vuruldu Ölecek mi?

Tims&B’nin TRT1 için çektiği “Teşkilat” dizisinde flaş bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin Mete Başkanı (Mesut Akusta), Yıldırım’ın kurduğu tuzak nedeniyle vurulmuş ve akıbeti merak konusu olmuştu. Burak Arlıel’in yönettiği, Teşkilat Yazı Grubu’nun kaleme aldığı diziden Mesut Akusta’nın 39. bölümün sonunda karakterinin hikâyesi bittiği için ölerek veda edeceği ortaya çıktı. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Tuncer Salman gibi ünlü oyuncuları buluşturan Teşkilat’a Akusta geçen aylarda geçirdiği beyin kanaması nedeniyle bir süre zorunlu olarak ara vermek zorunda kalmıştı.

TRT 1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan teşkilat dizisinin 20 Martta yayınlanacak olan 39. bölümünde Mete başkan Yıldırım tarafından vurularak öldürülüyor. Bildiğiniz üzere Mete başkan karakterine hayat veren Mesut Akusta sağlık sorunları nedeniyle daha önce bir süre teşkilat dizisinde yer alamamıştı. Son aldığımız bilgilere göre Mete başkan teşkilat dizisindeki görevine daha fazla devam etmek istemeyecek ve vurularak diziden ayrılacak. 27 Mart Teşkilat 40. Bölüm ÖzetiTeşkilat Dizisi Mete Başkan Vuruldu Ölecek mi

Yıldırım karakteri Mete başkanı bir süredir takip etmekte ve ona bir darbe vurmak istemekteydi. Mete başkanın Yıldırım tarafından vurulması izleyicide şok etkisi yaratacak. Ekibin başındaki kilit isim olan Mete başkanın Yıldırım tarafından vurulması ve öldürülmesi gerçekten teşkilat dizisi izleyenlerini oldukça üzecek. Mete başkanı vurulsa bile diziden çıkmayacak devam edecek mi gibi meraklı soruları 39. Bölümde ve 40. bölümde soracak olan izleyiciye detaylı yanıtlar sayfamızda verilecek.

Yıldırım Mete başkanı vuracak öldürecek mi?

Teşkilat Dizisi Mete BaşkanYıldırım bir süredir ekibe zarar vermenin detaylı planlarını yapmaktaydı. Teşkilat dizisindeki özel timin kilit noktasında bulunan Mete başkan Yıldırım tarafından vurulunca herkes neden böyle bir sahne yazıldı diye merak edip Mete başkan ölecek mi diziden çıkacak mı 40. bölümde teşkilat dizisinde neler olacak gibi merak edilen soruları burada bir kez daha yanıtlayalım.

Sağlık nedeniyle bir süredir sıkıntı çeken Mete başkan karakterindeki Mesut Akusta teşkilat dizisinden ayrılmış olabilir. Teşkilat dizisinin 40. ve 41. bölümlerinde Mete başkana dair neden yok diziden çıktı mı ayrıldı mı gibi meraklı sorular gelebilir, şimdiden sağlık nedenleri yüzünden ayrıldığını belirtelim.

Teşkilat dizisi 40. bölümde Mete başkan ayrıldı mı?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.