Şahane Hayatım Avukat Deniz Kimdir? Ece Yüksel Bilgileri

11.01.2024
109

Şahane Hayatım Avukat Deniz kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Şahane Hayatım dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturmaktadır. Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Şahane Hayatım dizisi Avukat Deniz rolünü Ece Yüksel canlandıracaktır. Bizlerde Şahane Hayatım Avukat Deniz’i ve bu rolü canlandıran oyuncumuz Ece Yüksel’i yakından tanıtacağız. Şahane Hayatım Dizisi Oyuncu Kombinleri ve Aksesuarları:

Şahane Hayatım Avukat Deniz Rolü Kimdir?

Başrolünde Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Gökçe Eyüboğlu ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı Şahane Hayatım dizisi Avukat Deniz rolü ekibe yeni katılmıştır. Şahane Hayatıma konuk olarak dahil olan Avukat Deniz, 13. Bölümde seyirici karşısına çıkacaktır. Avukat Deniz rolü hakkında deha detaylı bilgilere ulaşınca konumuzu güncelleyeceğiz.Şahane Hayatım Avukat Deniz Kimdir? Ece Yüksel

Şahane Hayatım Avukat Deniz Rolünü Kim Canlandırıyor?

Sevilen dizi Şahane Hayatım’a yeni dahil olan Avukat Deniz rolünü oyuncumuz Ece Yüksel canlandıracaktır. Şahane Hayatım yayınlandığı günün en çok izlenen dizisidir. Dolayısıyla oyuncumuz Ece Yüksel hakkındaki bilgiler de merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle Ece Yüksel kimdir? Daha önce hangi projeler de rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Sorularını sizler için cevaplayacağız.

Ece Yüksel Kimdir?

6 Ekim 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ece Yüksel, yedi yaşında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro kursuna gitmiştir. Kadir Has Üniversitesi’nden mezun olan Ece Yüksel daha sonra ise Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim almıştır. Ece Yüksel, ilk defa 2008 yılında Bıçak Sırtı dizisinde rol almıştır. Özellikle Yargı ve Aşk 101 dizileriyle tanınan oyuncumuz Üç Bin Yıllık Bekleyiş filminde ki performansıyla Cannes Film Festivaline katılmıştır. Daha önce bir çok ödüle de layık görülen oyuncumuz en son Ela ile Hilmi ve Ali filminde yer almıştır.

Ece Yüksel’in Dizileri ve Filmleri Nedir?

2008 – Bıçak Sırtı – Ömür (TV Dizisi)
2010 – Av Mevsimi – Pelinsu (Sinema Filmi)
2013 – Çekmeceler (Sinema Filmi)
2015 – Nefesim Kesilene Kadar – Funda (Sinema Filmi)
2015 – Davetsiz Misafir (kısa film)
2019 – Kız Kardeşler – Nurhan (Sinema Filmi)
2021/2023 – Yargı – İnci Erguvan (TV Dizisi)
2021 – Aşk 101 – Elif (Dijital Dizi)
2022 – Üç Bin Yıllık Bekleyiş – Gülten (Sinema Filmi)
2022 – Ela ile Hilmi ve Ali (Sinema Filmi)
2024 – Şahane Hayatım – Av. Deniz (TV Dizisi)

Ece Yüksel İnstagram Kullanıcı Adı

Aynı zamanda da Hollanda Vatandaşı olan oyuncumuz Ece Yüksel sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram kullanıcı adı da merak edilmiştir. Instagram’da 361 gönderiz ve yaklaşık olarak 50.000 takipçisi bulunan Ece Yüksel’in Instagram kullanıcı adı: @eceyuksel’dir.

Ece Yüksel Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan biri de özel yaşamıdır. Ece Yüksel, 5 Ağustos 2022 tarihinde çocukluk aşkı Martin Wevers ile dünyaevine girmiştir. Martin Wevers Hollanda vatandaşıdır. Popüler oyuncumuz Ece Yüksel, 12 Temmuz 2023’te Hollanda vatandaşı olmuştur. Oyuncumuz aynı zamanda Hollanda Vatandaşı olduğunu sosyal medya hesabından duyurmuştur.

Ece Yüksel Kıyafetleri, Elbiseleri ve Takıları

Yetenekli oyuncumuz Ece Yüksel, güzelliğiyle de beğeni toplamaktadır. Modaya uygun giyinen Ece Yüksel, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler de güzel oyuncumuz Ece Yüksel’in günlük yaşamında ve özellikle Şahane Hayatım dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı takılarını markalarıyla beraber konumuza ekleyeceğiz.

Şahane Hayatım Avukat Deniz rolü kimdir? Avukat Deniz rolünü canlandıran oyuncumuz Ece Yüksel’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..