Kerem Bürsin 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi, Hangi Dizide Kimle Oynayacak?

22.07.2019
2.378

Yeni sezonda bir çok dizi başlayacak ve bu dizilerde oynayacak baş rol oyuncuları merak konusu oldu. Bunlardan birisi de Kerem Bürsin. Bu konumuzda Kerem Bürsin hakkında merak edilen bir çok konuya değinerek oyuncunun yeni sezon projeleri hakkında bilgileri sizlere sunacağız. Kerem Bürsin 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi nedir, Kerem Bürsin yeni sezonda Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? sorularına yanıt vereceğiz.

Not Son Bilgi: 2022-2023 sezonunda Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı dizisi ile ekrana gelecek. Yaz dizisi olarak başlayacak olan dizinin korona virüs sonrasında Fox Tv de ekrana geleceği bildirildi. Kerem Bursin’in oynayacağı Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncularına buran bakabilirsiniz.

Ülkemizde dizi sektöründeki önemli oyunculardan birisi olan Kerem Bürsin hakkında detaylı bilgileri bu sayfada sizlere vermeye ve oyuncumuzun yeni sezonda hangi dizide kiminle birlikte oynayacağını ve daha önce hangi dizilerde oynadığını sizlere detayları ile yazmak istiyoruz. Kerem Bürsin kimdir, Kerem Bürsin sevgilisi var mı, Kerem Bürsin 2023 ya da 2024 yılında hangi dizide oynayacak, Kerem Bürsin yeni dizisindeki rol arkadaşı kim olacak gibi sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz. Öncelikle Kerem Bürsin kimdir kısaca bilgilerine değinelim.

Kerem Bürsin 2019-2020 Yeni Sezonda yeni dizisi nedir

Kerem Bürsin Kimdir? hayatı hakkında bilgiler:

Kerem Bürsin 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. 2000 yılında ise babasının işi dolayısıyla İskoçya’ya daha sonra da 2001 yılında Amerika’ya taşınıp Teksas eyaletine yerleşmiştir. Kerem Bürsin lise yıllarında arkadaş çevresi ile birlikte bir rock grubu kurmuş ve Teksas’ta birçok konsere katılmıştır. Yani bizim dizi oyuncusu olarak bildiğimiz Kerem Bürsin aslında Amerika’da kaldığı yıllarda bir müzisyendir. Kerem Bursin üniversite yıllarını Boston eyaletinde okudu Emerson College’da oyunculuk üzerine çeşitli eğitimler aldı.

Kerem Bürsin Üniversite yıllarından sonra Los Angeles’e taşındı ve burada çeşitli film ve dizilerde oyunculuk yapmaya başladı. Yaz aylarında Türkiye’ye anneannesinin yanına gelen Kerem Bürsin İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanışarak Türkiye’de oyunculuk yapmaya başlamıştır. Kerem Bürsin ilk olarak 2013 yılında yayınlanan Güneşi Beklerken isimli dizide baş rolde yer almıştır. Güneşi Beklerken dizisinde Emre Kınay ve Hande Doğandemir gibi başarılı oyuncularla birlikte baş rollerde oynayan Kerem Bürsin bu dizinin ardından 2014 yılından Unutursam Fısılda isimli Çağan Irmak filminde Mehmet Günsur, Hümeyra ve Farah Zeynep Abdullah gibi önemli isimlerle başrolde oynamıştır.

Kerem Bürsin yeni Sezonda yeni bir dizide rol alacak mıKerem Bürsin 2017 yılında ise Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizinin kadrosuna dahil olmuş ve yine baş rolde oynayarak Ali Smith karakterini canlandırmıştır. Ancak bu dizi çok fazla uzun sürmemiş ve kısa bir süre sonra erken final yapmak zorunda kalmıştır düşük reytinglerden dolayı. Kerem Bursin yeni bir dizi ile yoluna devam emiştir sonraki sezonda.

Kerem Bürsin son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Muhteşem İkili isimli dizide Mustafa Kerim Can yani MKC karakterine hayat verdi ve dizi de yine baş rolde oynadı. İbrahim Çelikkol ile birlikte oynadığı Muhteşem İkili dizisi de erken final yaparak ekrana veda etmiştir. Kerem Bürsin ayrıca birçok reklam filminde oynayarak kendisini geliştirmiş bu dizilerin dışında birçok filmde yer alarak oyunculuk kariyerini geliştirmiştir.

2019-2020 Kerem Bürsin Yeni Sezon dizisi nedir

Kerem Bürsin sevgilisi var mı?

Kerem Bursin‘in son oynadığı rol arkadaşı Hande Erçel ile aşkı çabuk bitti. Daha önce ise Güneşi Beklerken dizisi çekimleri sırasında rol arkadaşı olan Hande Doğandemir ile aşk yaşadığı o günkü gazete ve sosyal medya sitelerinde çıkmıştı. Daha sonra Serenay Sarıyaka ile görüşmeye başlayan Kerem Bursin uzun süredir birlikte çıkıyorlar ve sevgililer. Hatta sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte bayram tatilini yurt dışında Amerika’da geçiren Kerem Bürsin evleneceğine dair tüyolar vermişti. Ama şimdilik düğün nişan bir şey olmadı. Not: Aldığımız son bilgilere göre Kerem Bursin ile Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde ayrılmış. Hatta arılık sebebi olarak da Kerem Bürsin’in büyük miktarda borç aldığı ve ödemediği için sevgilisi Serenay Sarıkaya ile arasının açılıp ayrıldıkları yönünde. Yeni gelişmeler olursa, Kerem Bursin yeni sevgilisi olunca ayrıca sizlere yazacağız.

Kerem Bürsin 2019-2020 Yeni Sezonda hangi dizide

Kerem Bürsin hakkında özel bilgiler:

Kerem Bursin 1.79 boyunda ve 72 kilo ağırlığında ikizler burcu siyah saçlı ela gözlü bir oyuncudur. Kerem Bürsin oynamış olduğu dizilerde ciddi bir hayran kitlesi oluşmuş ve birçok sosyal medya aracında fan kitleleri adına sayfalar açmıştır. Özellikle Güneşi Beklerken isimli dizide Hande Doğandemir ile birlikte oldukça başarılı bir rol çıkaran Kerem Bürsin yeni sezonda 2023-2024 yıllarında hangi dizide oynayacak hangi oyuncu ile birlikte oynayacak oldukça merak ediliyor. İşte Kerem Bursin’in oynamış olduğu dizi ve filmlerin tamamı:

Kerem Bürsin sevgilisi var mı kimle aşk yaşıyor

Kerem Bürsin’in rol aldığı diziler ve filmler:

2006 – Rozar Man (Macalester) (Sinema Filmi)
2006 – Thursday (Grauss) (Sinema Filmi)
2007 – The Architec (Craig Belmont) (Sinema Filmi)
2008 – Killian (Lennox) (Sinema Filmi)
2010 – Sharktopus (Andy Flynn) (Sinema Filmi)
2010 – Kiss of Death (Sinema Filmi)
2013 – The Living Death (Sinema Filmi)
2013 – Palace of the Damned (Adam) (Sinema Filmi)
2013 /2014 – Güneşi Beklerken (Kerem) (TV Dizisi)
2014 – Ulan İstanbul (Yiğit) (Sinema Filmi)
2014 – Unutursam Fısılda (Erhan) (Sinema Filmi)
2014 – Şeref Meselesi (Yiğit) (TV Dizisi)
2017 – Bu Şehir Arkandan Gelecek (Ali) (TV Dizisi)
2018 – Can Feda (Onur Keskin) (Sinema Filmi)
2018 – Yaşayamayanlar (İnternet Dizisi)
2019 – Muhteşem İkili (MKC) (TV Dizisi)

Kerem Bürsin oynadığı dizi ve filmler

Kerem Bürsin 2023-2024 Yeni Sezon Hangi Dizide Kimle Oynayacak?

Başarılı ve yakışıklı oyuncunun her yaptığı olay her aşkı magazine dolanıyor ve dizileri merak ediliyor. Yapım şirketleri 2023-2024 dizilerini bir bir açıklamaya başladılar ancak şimdiye kadar Kerem Bursin adını hiç bir dizide duymadık. Bize gelen bilgilerde Kerem Bursin bu sezon hiç bir dizide oynamayacak. Son dizileri reyting alamayan ve erken final yapan Kerem Bürsin 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi, Hangi Dizide Kimle Oynayacak? konusunda bir gelişme yaşanırsa sizlere bu sayfadan ayrıca duyuracağız. Şimdilik yüzünü dinlendirecek olan oyuncu bir dizi ile görüşür veya başrolü oynayacak olursa buradan sizlere ilk olarak duyuracağız.

Kerem Bürsin yeni dizide kimle baş rol oynayacak

Sizlerde Kerem Bürsin 2023-2024 Yeni Sezon Dizisinin ne olduğu ve Kerem Bürsin’i hangi dizide kimle oynamasını istediğinizi aşağı yorum olarak yazabilir ve diğer ziyaretçilerimizle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Not Son Bilgi: 2022 – 2023 sezonunda Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı dizisi ile ekrana gelecek. Yaz dizisi olarak başlayacak olan dizinin korona virüs sonrasında Fox Tv de ekrana geleceği bildirildi. Kerem Bursin’in oynayacağı Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncularına buran bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Güneş dedi ki:

  Burda yazılanları Kerem Bürsin okuyormu gerçekten.eğer okuyorsu AZƏRBAYCANCANDAN fanları olduğunu unutmasın

  1. Isimsiz dedi ki:

   Tabikide yakisikli guzel veya basarili oyuncu oldukdan sonra fanlar da çok olur

 2. Güneş dedi ki:

  Selam herkese.Lütfen Kerem Bürsin yeniden Hande Doğandemirle bir dizide oynasın.çokkk yakışıyorlar bence.ve ayrıca kereme kısa saçlar yakışıyor

 3. Güzellik dedi ki:

  kuzenim Kerem Büsini cokk seviyo ve Hande Dogandemirle yakistiriyo

 4. Ülvi dedi ki:

  Payitaht Abdülhamid dizisine gelirae çok güzel ve renkli bir karakter olur

 5. Xx dedi ki:

  Hande Doğandemir

 6. Anonim dedi ki:

  Elçin sangu