Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir Sunucusu Konuları Star Tv

29.04.2022
23

Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir sunucusunu ve konularını sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği Nefise Karatay İle Hayat Güzeldir programı önümüzdeki günlerde her hafta Cumartesi ve Pazar Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Nefise Karatay İle Hayat Güzeldir programının sunucusu ve konuları da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir sunucusunu ve programda işlenecek olan konuları sizlerle paylaşacağız. nefise karatay ile hayat guzeldir programi

Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir Sunucusu

Global Medya imzalı Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programı Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Hafta sonu ekranlara gelecek olan Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programını başarılı oyuncumuz Nefise Karatay sunacaktır. Bizde sizler için Star TV’de karşımıza çıkacak olan Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programının sunucusu güzel oyuncumuz Nefise Karatay’ı yakından tanıtacağız.

Nefise Karatay

26 Nisan 1976 yılında Almanya’da dünyaya gelen Nafise Karatay, 1997 yılında Number One TV’de kendi hazırladığı bir müzik programını sunmuştur. Aynı yıl InterStar’ın düzenlediği yarışmada Türkiye Güzeli seçilen Nefise Karatay, bir dönem profesyonel olarak mankenlik yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 1995 yılında Mirasyediler isimli dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Kurtlar Vadisi Pusu dizinde canlandırdığı Ahu Toros karakteriyle tanınmıştır. Kamera karşısına en son 2020 yılında Bir Annenin Günahı dizisiyle geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programını sunacaktır. nefise karatay programi formati konusu konuklari

Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir Konuları

Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir programını başarılı oyuncumuz Nefise Karatay sunacaktır. Her Cumartesi ve Pazar yayınlanacak olan Nefise Karatay İle Hayat Güzeldir programında her hafta alanında uzman isimler konuk olarak gelecektir.

Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir sunucusunu ve konularını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Oya yunezer dedi ki:

    Saat kaçta programi