Kül Masalı Dizi Tekrarları Ne Zaman? (TRT Yayın Akışı)

Kül Masalı dizi tekrarları ne zaman? TRT yayın akışını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Metin Balekoğlu’nun oturduğu Kül Masalı dizisinin senaryosunu Sılan Aras Erdem ve Filiz Küçük Yücel ikilisi beraber kaleme almaktadır. Vernant DP imzalı Kül Masalı dizisinin ne zaman başlayacağını, tekrar bölümlerinin yayın tarihini ve TRT yayın akışını sizlerle paylaşacağız. Kül Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Kül Masalı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Başrollerini Gökhan Alkan ile Sevda Erginci’nin paylaştığı Kül Masalı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Seyirciler dizinin ne zaman başlayacağını da merak etmiştir. Yapımcılığını Vernant DP’nin üstlendiği Kül Masalı dizisi 15 Şubat 2024 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Yani Kül Masalı dizisinin ilk bölümü 15 Şubat Perşembe akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında olacaktır.

Kül Masalı Dizi Tekrarları Ne Zaman
Kül Masalı Dizisi Tekrarları Saatleri:
Kül Masalı dizisi 15 Şubat Perşembe YENİ BÖLÜM saat 20.00-22.30

Kül Masalı Dizi Tekrarları Ne Zaman?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Kül Masalı dizi tekrarlarının tarihi de merak edilmiştir. İlk bölümü 15 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kül Masalı dizisinin birinci bölümü bittikten hemen sonra, ilk bölümünün tekrarı yeniden ekranlarda olacaktır. Yayın hayatına başladı hafta boyunca TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kül Masalı dizisinin ilk bölümünün tekrarı 16 Şubat gece saat 00:15’te de yayınlanacaktır.

Kül Masalı Dizi Tekrarı Hangi Gün ve Saat Kaçta?

Yönetmen koltuğuna Metin Balekoğlu’nun oturduğu Kül Masalı dizisinin ilk bölümü 15 Şubat Perşembe akşamı saat 20:00’a yayınlanacaktır. Kül Masalı dizisinin ilk bölümü bittikten hemen sonra saat 22:15’te de 1. Bölümün tekrarı ekranlarda olacaktır. Kül Masalı dizisinin 1. Bölümünün tekrarı aynı zamanda 16 Şubat 00:15’te de yayınlanacaktır. Trt yayın akışına Kül Masalı dizisinin tekrarlarını detaylı şekilde eklediği zaman bizlerde sayfamıza ekleyeceğiz.

Kül Masalı dizi tekrarları ne zaman? TRT yayın akışını sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2024

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: