Bir Yuvam Olsun Sunucuları Kim? WhatsApp Başvuru Numarası (Show Tv)

19.09.2023
51

Bir Yuvam Olsun sunucuları kim? WhatsApp başvuru numarasını ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Emlak programı Bir Yuvam Olsun, önümüzdeki günlerde Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yapımcılığını Onuncu Ev ve Mod10 Medya’nın üstlendiği Bir Yuvam Olsun programının yönetmen koltuğunda Metin Karaaslan oturmaktadır. Bizler bu içeriğimizde Bir Yuvam Olsun programının sunucularını yakından tanıtacağız ve WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Bir Yuvam Olsun Sunucuları Kim?

Özellikle İstanbul’da yaşanan, ev kiralama ve satma sorununa karşı yapılan bu program show TV’de yayınlanacaktır. Evlerini kiralamak ya da satmak isteyen izleyiciler bu programa başvurarak, uygun müşteri bulacaktır. Metin Karaaslan yönetmenliğinde çekilecek olan Bir Yuvam Olsun programının sunucuları Yiğit Portakal ve İrem Cengiz olmuştur. Bizlerde Yiğit Portakal ve İrem Cengiz’i yakından tanıtacağız.  bir yuvam olsun irem cengiz kimdir

İrem Cengiz Kimdir?

Bir Yuvam Olsun isimli emlak programının sunucusu İrem Cengiz, İstanbul Zekeriyaköy’de gayrimenkul danışmanlığı yapmaktadır. Keller Wiliams Plantin & Karma şirketinin, Go Partnerd Luxury takımında alıcı uzmanıdır. Uzun yıllardır emlak sektöründe olan İrem Cengiz, insanlara ev ya da yatırım mülkü seçerken rehberlik yapmaktadır. İrem Cengiz, önümüzdeki günlerde Bir Yuvam Olsun programıyla ev almak ya da satmak isteyen izleyicilere yardımcı olacaktır.

Yiğit Portakal Kimdir?

Gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı yapan Yiğit Portakal’da Bir Yuvam Olsun’un sunucusudur. İstanbul Sarıyer’de gayrimenkul danışmanlığı yapan Yiğit Portakal, aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. YouTube’da Evleri Turlama isimli bir kanal açmıştır. Sadece Türkiye’de değil dünyadaki bir çok, evlere gidip oraları tanıtan Yiğit Portakal bu şekilde tanınmıştır. Fatih Portakal önümüzdeki günlerde ise Bir Yuvam Olsun programyla izleyici karşısına çıkacaktır.

Bir Yuvam Olsun WhatsApp Başvuru Numarası

Eğer sizlerde evinizi satmak ya da kiralamak istiyorsanız, ancak size uygun ev sahibi bulamıyorsanız Bir Yuvam Olsun programına başvuru yapabilirsiniz. Bir Yuvam Olsun programında insanlar, satmak ya da kiralamak istediği evlerini tanıtıyor, nasıl bir alıcı ya da kiracı istediklerini söylüyor. Bu şekilde hem kiracılar hem de mülk sahipleri istediklerine kolayca ulaşabilecektir. Sizlerde Bir Yuvam Olsun programına başvurmak istiyorsanız, 05317329681 WhatsApp numarası ile iletişime geçebilirsiniz. bir yuvam olsun programı

Bir Yuvam Olsun İletişim Bilgileri

İrem Cengiz ve Fatih Portakal’ın sunacağı Bir Yuvam Olsun, Show TV’de yayınlanacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Bir Yuvam Olsun’a 05317329681 WhatsApp numarası ile başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Bir Yuvam Olsun programına Showturk.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz. Show Tv kanal numarası: +90 212 313 60 00. Bu numarayı arayarak Bir Yuvam Olsun program ile iletişime geçebilirsiniz. Bir Yuvam Olsun programı hakkındaki görüşlerinizi ise izleyicitemsilcisi@showturk.com.tr mail adresine yazabilirsiniz.

Bir Yuvam Olsun sunucuları kim? WhatsApp başvuru numarasını ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..