Kraliçe Dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri Müzikleri

21.03.2023
3.509

Kraliçe dizisinde çalan şarkılar ve sözlerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Serdar Soydan, Kerem Bozok ve Ekin Akçay’ın kaleme aldığı Kraliçe dizisi dram türündedir. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kraliçe dizisinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturmaktadır. Seyirciler Queen Sugar isimli yabancı diziden uyarlanan Kraliçe’de çalan şarkıları, müzikleri ve sözlerini de merak etti. Bizlerde Kraliçe dizisinde çalan şarkıları ve sözlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Kraliçe Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri

Kraliçe Dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri MüzikleriBaşrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı Kraliçe dizisi Kanal D’de yayınlanacaktır. Kraliçe dizisinin yönetmenliğini Cevdet Mercan üstlenmiştir. Sosyal medyada da büyük ilgi gören Kraliçe dizisi dram türündedir. Bizler bundan dolayı Kraliçe dizisinde özellikle duygusal müzik ve şarkıların çalacağını düşünüyoruz. Bizler Kraliçe dizisi başladığı zaman dizide çalan şarkılar ve sözlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kraliçe Dizisinde Çalan Müzikler

Yapımcılığını Mednova’nın üstlendiği Kraliçe dizisi 22 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’da Kanal D’de olacaktır. Kraliçe dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı için dizide çalan müzikler belli değildir. Queen Sugar isimli diziden uyarlanan Kraliçe dizisi başladığı zaman dizide çalan müzikleri sizlerle paylaşacağız. Bizler, Kraliçe dizisinde özellikle duygusal ve gerilim müziklerinin çalacağını düşünüyoruz. Kraliçe Dizisi İstanbul’un Hangi Semtinde Çekiliyor?

Kraliçe dizisi ilk bölümünde Ömer Faruk Küçük’ün seslendirdiği Ben Ne Edeyim şarkısı çaldı. Deniz’in babasının cenazesinde çalan şarkı ve sözleri konumuzdadır.
Ömer Faruk Küçük- Ben Ne Ederim Şarkısı Sözleri:
Gül’e sevdayı
Anlatamam ki
Yar’e dünyayı
Değişemem ki ben ne edeyim

Acısı bende
Büyür içimde
Kader sinemde
Bekleyemem ki ben ne edeyim

Geçer bu dersem
Yalan söylersem
Perişan olup
Bülbüle dönersem
Unutamam ki ben ne edeyim

Kraliçe Dizi Müziği

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu Kraliçe dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Kraliçe, 22 Mart 2023 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Bundan dolayı dizinin müziği henüz belli olmamıştır. Bizler, etkili hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kraliçe dizisi yayın hayatına başladığın da dizinin müziğini sözleri ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kraliçe dizisinde çalan şarkıları ve sözlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?