Kızılcık Şerbeti Azra Kimdir? Sema Öztürk (Dizileri, Kıyafetleri)

31.01.2024
873

Kızılcık Şerbeti Azra kimdir? Yakından tanıtacağız. Show Tv’nin reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti dizisi Gold Film imzalıdır. Yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisi Azra rolünü Sema Öztürk canlandıracaktır. Bizlerde Kızılcık Şerbeti Azra’yı ve Azra karakterine hayat veren oyuncumuz Sema Öztürk’ü yakından tanıtacağız. Kızılcık Şerbeti Sezon Finali Ne Zaman? Kesin Tarih:

Kızılcık Şerbeti Azra Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı Kızılcık Şerbeti dizisi Azra karakteri 2. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Fenomen dizi Kızılcık Şerbeti’ne yeni katılan Azra karakterinin, genç oyuncumuz Rahmi Can Kapkap’ın canlandırdığı Metehan karakteriyle ilgi olduğu ve bu sebeple diziye dahil olduğu bilinememektedir. Azra karakteri hakkında başka bilgiye ulaşınca konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.Kızılcık Şerbeti dizisi Azra kim için geldi

Kızılcık Şerbeti Azra Kimdir?

Metehan’la ilgili bir karakter olan Azra’yı oyuncumuz Sema Öztürk canlandıracaktır. Sema Öztürk kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, kiminle sevgili? Sorularına sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Sema Öztürk Kimdir?

23 Haziran 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sema Öztürk, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda sunuculuk yapan Sema Öztürk, kariyerine Kral Tv ve VJ’likte sunuculuk yaparak adım atmıştır. 1992 yılında Mahallenin Muhtarları dizisiyle oyunculukla tanışan Sema Öztürk özellikle sunucu olarak tanınmıştır. Kendine ait Shiva Beauty isimli kozmetik markasını çıkaran oyuncumuz en son Daha İyi Bir Yarın filminde rol almıştır.Kızılcık Şerbeti Azra Kimdir Sema Öztürk

Sema Öztürk Dizileri ve Filmleri

Kızılcık Şerbeti (Azra, TV Dizisi, 2024)
Daha İyi Bir Yarın (Sinema Filmi, 2023)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Damla, TV Dizisi, 2019-2020)
Meryem (Tülin, TV Dizisi, 2017-2018)
O Hayat Benim (Nilgün, TV Dizisi, 2016)
Roya (Roya, Kısa Film, 2014)
Karadayı (TV Dizisi, 2. Sezon, Süeda, 2013) Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde (Fatoş, Sinema Filmi, 2009)
Gurbet Kuşları (Gülistan, TV Dizisi, 2008)
Büyük Şeytan Üçgeni (Derya, Sinema Filmi, 2008)
Kurtlar Vadisi Pusu (TV Dizisi, 2 Sezon, Jülide Toros, 2007-2008)
Avrupalı (Asya, Sinema Filmi, 2007)
Hacı (Sevil Ötüşken, TV Dizisi, 2006)
Melekler Adası (Nursen, TV Dizisi, 2004-2005)
Ayrılsak da Beraberiz (TV Dizisi, 2. ve 3. Sezon, Konuk Oyuncu, 1999, 2001)
Ruhsar (Yelda/Rüya, TV Dizisi, 1997)
Kara Melek (TV Dizisi, 2-4. Sezon, Nermin, 1997-1999)
Mahallenin Muhtarları (Yasemin, TV Dizisi (1992)

Sema Öztürk Instagram Kullanıcı Adı Nedir?

Kızılcık Şerbeti dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz sosyal medyada aktiftir. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram hesabı da merak edilmiştir. Instagram’da 180 gönderisi ve 201.000 takipçisi bulunan oyuncumuz Sema Öztürk’ün Instagram kullanıcı adı: @semaozturkofficial’dır.

Sema Öztürk Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Henüz bekar olan oyuncumuz Sema Öztürk’ün sevgilisi de merak etmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Sema Öztürk daha önce işadamı Orhan Ekşi ile birlikteydi. Fakat çift anlaşamamıştır. Daha sonra ise yollarını ayırmıştır. Kısacası güzel oyuncumuz Sema Öztürk’ün şimdilerde bilinen bir sevgilisi yoktur.

Sema Öztürk Kıyafetleri ve Elbiselerinin Markası

Kızılcık Şerbeti Kıyafetleri. Güzelliğiyle de beğeni toplayan oyuncumuz Sema Öztürk, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Trendleri yakından takip eden oyuncumuzun kıyafetleri de merak edilmektedir. Bizlerde merak eden okuyucularımız için Sema Öztürk’ün bütün kıyafetleri ile elbise modellerini, marka ve fiyatlarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Azra kimdir? Azra karakterini canlandıran oyuncumuz Sema Öztürk’ü yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..