Kızıl Goncalar Birgül Kimdir? Sitare Akbaş’ın Dizileri, Sevgilisi

12.10.2023
123

Kızıl Goncalar Birgül kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu Kızıl Goncalar dizisi geçmiş yıllarda Son Gün, Yürek Çıkmazı, Senden Daha Güzel, Kanunsuz Topraklar, Kardeş Çocukları, İstanbul Sokakları gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Gold Film imzalıdır. Bizler bu içeriğimizde Kızıl Goncalar dizisi Birgül karakterini ve Birgül’ü canlandıran oyuncumuz Sitare Akbaş’ı yakından tanıtacağız.

Kızıl Goncalar Birgül Karakteri Kimdir?

Başrolünde Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi Birgül karakteri, Meryem’in görümcesidir. Ana karakterlerden biri olan Birgül, diziye renk verecektir. Dengeleri değiştirecek bir karakter olan Birgül, Mert Turak’ın canlandıracağı Naim’le de kardeştir.Kızıl Goncalar Birgül Kimdir Sitare Akbaş

Kızıl Goncalar Birgül Karakterini Kim Canlandırıyor?

Naim’in kardeşi Birgül karakterine başarılı oyuncumuz Sitare Akbaş hayat verecektir. Bizlerde güzel oyuncumuz Sitare Akbaş’ı yakından tanıtacağız. Sitare Akbaş kimdir? Daha önce hangi projelerde yer almıştır? Sosyal medya hesaplarının kullanıcı adı nedir? Evli mi, sevgilisi kim? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplayamaya çalışacağız.

Sitare Akbaş Kimdir? Kızıl Goncalar Birgül Karakteri

6 Ekim 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sitare Akbaş, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Ayşe karakterini canlandırdı Beşinci Boyut dizisiyle geçmiştir. Özellikle Akasya Durağı dizisinideki performansı ile tanınan oyuncumuz, 2016 yılında setlere ara vermiştir. Setlere verdiği arayı 2020 yılında Sen Çal Kapımı dizisiyle sonlandıran oyuncumuz, kariyerindeki yükselişi de bu dizi ile devam ettirmiştir. Sitare Akbaş en son Zübeyde Analar ve Oğulları filminde rol almıştır.

Sitare Akbaş’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Kızıl Goncalar (Birgül, 2023) – Tv Dizisi
Zübeyde Analar ve Oğulları (Makbule Hanım, 2023) – Sinema Filmi
Kırmızı Oda (Birgül, 2021-2022) – Tv Dizisi
Ramo (Dilber, 2021) – Tv Dizisi
Tünel (2021) – Sinema Filmi
Ben Denizim (I am the Sea, 2020) – Sinema Filmi
Sen Çal Kapımı (Figen Yıldırım, 2020) – Tv Dizisi
İstanbul Sokakları (İffet, 2016) – Tv Dizisi
Analar ve Anneler (Aysel, 2015) – Tv Dizisi
Ada (Ada, 2015) – Sinema Filmi
Urfalıyam Ezelden (Kevser, 2014) – Tv Dizisi
Emanet (Asiye, 2014) – Tv Dizisi
Dila Hanım (Yasemin, 2012-2013) – Tv Dizisi
Bensiz (İlayda, 2013) – Sinema Filmi
Ferahfeza (Eda, 2012) – Sinema Filmi
Fatmagül’ün Suçu Ne? (Özge, 2011) – Tv Dizisi
Akasya Durağı (Zeyno, 2008-2011) – Tv Dizisi
İncir Çekirdeği (Delal, 2008) – Sinema Filmi
Hakkını Helal Et (Esma, 2007) – Tv Dizisi
Beşinci Boyut (Ayşe, 2005) – Tv Dizisi
Büyük Buluşma (2004) – Tv Dizisi

Sitare Akbaş Resmi İnstagram Hesabı

Instagram’ı aktif kullanılan isimlerden olan Sitare Akbaş, resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram’da 449 gönderisi ve 1 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Sitare Akbaş’ın resmi Instagram hesabı: @sitareakbas

Sitare Akbaş Resmi Twitter Hesabı

Güzel oyuncumuz Sitare Akbaş’ın Twitter hesabı da merak edilmiştir. Fakat oyuncumuz Instagram‘da olduğu kadar Twitter’da aktif değildir. Twitter’ı aktif kullanmayan Sitare Akbaş, 2020 yılının kasım ayında Twitter kullanmaya başlamıştır. Oyuncumuzun Twitter kullanıcı adı ise: @sitareakbass’tır.

Sitare Akbaş Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığını merak edilmiştir. Sitare Akbaş henüz evli değildir. Oyuncumuz daha önce başarılı sanatçı Murat Dalkılıç ile birlikteydi. Murat Daklılıç’ın daha önce Sitare Akbaş’ın Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Hande Erçel ile birlikte olması bir çok eleştiriye sebep olmuştur. Fakat ünlü çiftin ilişkisi kısa sürmüştür. Başarılı oyuncumuzun şimdilerde hayatında bilinen biri yoktur.

Sitare Akbaş Kıyafetleri (Kızıl Goncalar Birgül)

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Trendlere uygun gelen Sitare Akbaş, tarzıyla dikkat çekmektedir. Bizler ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Sitare Akbaş’ın Kızıl Goncalar dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı aksesuarlarını marka bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Kızıl Goncalar dizisi Birgül kimdie? Birgül karakterini canlandıran oyuncumuz Sitare Akbaş’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinize yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..