Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın Kızı (Deniz Altan) Kimdir?

06.09.2020
27

Kırmızı oda dizisinde Meliha’nın kızı olan ve annesini intihar aşamasında durduran güzel yüzlü başörtülü kız oyuncu kimdir herkes merak ediyor. Bizde dizioyuncu.com olarak dizilerde geçen oyuncuların en sağlıklı ve doğru haber kaynağı olan sitemizde kırmızı oda dizisinin başrolünde yer alan ve Meliha karakterine hayat veren Evrim Alasya’nın kızı rolünde oynayan oyuncu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.Deniz Altan Kırmızı Oda Meliha'nın Kızı rolünde

Kırmızı oda dizisi Meliha’nın kızı kimdir?

İlk bölümüyle 4 Eylül cuma günü yayın hayatına başlayan ve büyük bir ses getiren kırmızı oda dizisi izleyen herkesi oldukça etkiledi. Dizinin en önemli sahnelerinden birisi de Meliha’nın banyoda intihar girişimi sahnesiydi. Meliha tam intihar etmek üzereyken kızı eve gelir. Ancak Meliha kızını bir an evvel evden göndermek ve intihar edip hayatından vazgeçmek için uğraşsa da güzel yüzlü kızı buna izin vermez ve annesini ipten kurtarır.

Kırmızı oda Meliha’nın kızı gerçek adı

Daha sonra psikiyatri kliniğine gelerek annesini doktorla görüştüren güzel yüzlü kız yani Meliha’nın kızı kimdir herkes çok merak ediyor. Birçok kişide kırmızı oda dizisinde Meliha’nın kızı olarak bilinen oyuncu bir yerden gözleri ısırıyor ama nereden bilemediler. O yüzden biz hemen hatırlatıp oyuncunun gerçek bilgileri hakkında detaylara geçelim. Oyuncumuz geçtiğimiz sezon Show TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Aşk ağlatır isimli dizide Çiçek karakterini canlandıran Deniz Altan‘dır.Kırmızı Oda Meliha'nın Kızı kimdir

Deniz Altan oldukça güzel bir başörtüsü ile dizide hem güzelliği hem de oyunculuk yeteneği ve annesini intiharın eşiğinden kurtaran oyuncu olarak dikkatleri daha ilk bölümde çekti. Dizinin ana kadrosunda yer alan Deniz Altan Meliha’nın kızı olarak ön plana çıktı. Meliha’nın hikayesi tüm Türkiye’yi gözyaşlarına boğdu. Meliha’nın kızı önünde olan Deniz Altan ise izleyicilerin kim olduğunu merak ettiği isimlerin başında geliyor. Şimdi sizlere kısaca Deniz Altan kimdir özel hayatı ve daha önceki dizileri hakkında bilgiler verelim.

Kırmızı oda dizisi Meliha’nın kızı Deniz Altan kimdir?

Deniz Altan 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş bir dizi oyuncusudur. Son olarak oynadığı kırmızı oda dizisinde Meliha karakterinin kızı rolüyle dikkatleri çeken Deniz Altan geçtiğimiz yıl Show TV’de yayınlanan Aşk ağlatır dizisinde Çiçek rolü ile karşımıza gelmişti. İstanbul üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi tiyatro bölümünden mezun olan Deniz Altan Sadri Alışık akademisinde oyunculuk eğitimleri almıştır.Deniz Altan Kirmizi Odadan once Ask aglatirda cicek rolunde

Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir geçer Zaman ki dizisinde ilk kez rol alan ve Seher karakterini canlandıran Deniz Altan yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinde de rol almıştı. Hayat şarkısı dizisinde Bade karakterine hayat veren Deniz Altan görevimiz tatil isimli sinema filminde de rol almış, daha sonra da Plaza isimli filminde kısa bir rol üstlenmiştir. Deniz Altan TV8 ekranlarında yayınlanan kırmızı oda dizisinde Meliha’nın başörtülü güzel kızı olarak hatırlanacak ve oldukça güzel bir rolle izleyici karşısında olmaya devam edecek. Annesini kurtaran ona yardım eden bir kız görüntüsü ile izleyicinin sevdiği takdir ettiği dizi oyuncularından birisi olacak görünüyor.

Kırmızı oda dizisi Meliha’nın kızı nasıl bir karakter?

Meliha karakteri yaşamı boyunca acılar içerisinde yoğrulmuş, annesinin kötü hatıraları ile hayata küsmüş ve intiharın eşiğine gelmiş bir kadın rolüyle tüm Türkiye’nin gözyaşları içinde izlediği bir oyunculuk sergiledi. Onu intihar aşamasındayken kurtaran ve psikiyatri kliniğine getiren kızı hem güzel yüzüyle hem de annesine yardım edişi ile herkesin takdirini kazandı. Deniz Altan Meliha’nın kızı rolüyle kırmızı oda dizisinde yer almaya devam edecek.

Kırmızı Oda Dizisi Meliha'nın KızıSizler Meliha’nın kızı rolündeki Deniz Altan’ı nasıl buldunuz, oyunculuğunu beğendiniz mi yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Ayrıca Kırmızı oda dizisi oyuncu kadrosu konumuza göz atarak oyuncuların tamamını görebilirsiniz. Kırmızı oda dizisinde Meliha’nın kızı rolündeki oyuncu hakkında bilgilerinizi yorumlarınızı bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..