Aşk Ağlatır Çiçek Kimdir? Bilgileri (Deniz Altan) Sevgilisi Var mı?

29.09.2019
34

Aşk Ağlatır dizisinde birbirinden güzel oyuncular yer alıyor. Bunlardan birisi de kuşkusuz Çiçek rolünde oynayan güzel oyuncu. Aslında herkes gibi o da Yusuf’tan hoşlanıyor. Bizde bu konumuzda Aşk Ağlatır Çiçek Kimdir? Aşk Ağlatır Çiçek Bilgileri, Aşk Ağlatır Çiçek‘in gerçek Sevgilisi Var mı? gibi sorulara yanıt vererek oyuncu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Aşk Ağlatır Çiçek rolü karakteri bilgileriAşk Ağlatır Çiçek Kimdir?

Aşk Ağlatır Çiçek Emeksiz Füsun hanımın evinde kalan güzel bir kızdır. Ada ve Nalan gibi o da Yusuf’a aşıktır. Ancak Yusuf’un gözü Ada’dan başkasını görmemektedir. Nalan ise intihar girişimi sonrasında Yusuf’un kendisini kurtarmasıyla ona aşık olmuş ancak git gelleri olan saplantılı bir aşıkken Çiçek saf duygularla sever Yusuf’u. Ancak Yusuf gönlüne çoktan Ada’ya kaptırmıştır ve Çiçek beklediği ilgiyi göremez.

Aşk Ağlatır Çiçek rolü kimdirAşk Ağlatır Çiçek Rolünü Kim Canlandırıyor? Gerçek Adı Soyadı Nedir?

Aşk Ağlatır dizisinde Çiçek rolünde izlediğimiz güzel oyuncu Deniz Altan. Deniz Altan daha önce de bir çok dizide rol almış hem yetenekli hemde Aşk Ağlatır dizisinde dikkat çeken bir rolle yeniden izleyicinin karşısına çıkmıştır. Deniz Altan oyunculuğu kadar güzelliği ile de ön plana çıkmakta ve Yusufun dikkatini çekebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Deniz Altan’ın canlandırdığı Çiçek karakterine dizide Fırat aşıktır. Fırat ondan hoşlansa da Çiçek Yusuf ile ilgilenmekte ve onunla sevgili olmak için dikkat çekmeye çalışmaktadır.

Aşk Ağlatır Çiçek kiminle aşk yaşayacakDeniz Altan Kimdir? Aşk Ağlatır Çiçek Emeksiz Karakteri:

Deniz Altan 1994 yılında İstanbul’da doğmuş olan dizi oyuncularımızdan birisidir. Deniz Altan İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Tiyatro bölümünde eğitim almıştır.  Buradaki merakıyla ajansa da kaydolan ve oyunculuk konusundaki teklifleri değerlendiren Deniz Altan 1.60 cm boyunda ve 51 kg ağırlığında olup siyah saçlı ve doğal saçlara sahiptir. Gözü de kara olan Deniz Altan lens kullanmamaktadır.

Aşk Ağlatır Çiçek emeksiz kimdirGerçek hayatta sevgilisi bulunmayan Deniz Altan taliplilerine açık olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaşmış. Sadri Alışık Akademiden aldığı oyunculuk eğitimleri sonrasında 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde, 2016 yılında ise Hayat Şarkısı dizilerinde roller almıştır. Deniz Altan 2017 yılında Görevimiz Tatil isimli filmde ve 2019 yılında ise Plaza filminde rol alarak dizi dışında sinema deneyimleri de yaşamıştır. 2019 yılında Eylül ayında Show tv de başlayan Aşk Ağlatır dizisinin kadrosunda yer alan ve Çiçek karakterine hayat veren Deniz Altan hem güzel konuşması hemde fiziki güzelliği ile dikkatleri çeken bir oyuncudur.

Aşk Ağlatır ÇiçekAşk Ağlatır Çiçek Emeksiz kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Dizi varlığıyla Fırat’ı heyecanlandıran ancak kendisinin Yusuf’tan hoşlandığı güzel ve moda düşkünü bir kızı canlandırmaktadır. Zaman zaman hırslarına yenik düşen Çiçek hem Sumru hanımın hemde Fırat’ın tepkisini çekse de zamanla Yusuf ile arasında olacakların beklentisi ile neşe dolu paylaşımcı bir kız olmaya devam ediyor.

Deniz Altan Aşk Ağlatır Çiçek rolündeAşk Ağlatır Çiçek kimdir sorusuna en baştan itibaren Yusuf’un yakışıklılığı karşısında eriyip biten bir kızdır. Ancak Yusuf Nalan’dan fırsat bulup ne Ada’yla ne de Çiçek ile ilgilenememiş olduğu için ikisinin de beklentileri devam etmektedir. Ancak Ada kendisini sevdiği için Yusuf’tan umduğunu bulurken Çiçek ise başka sulara yelken açabilir. Fırat’tan fırsat bulabilirse tabi.. Bu arada Deniz Altan’ın sosyal medya hesabı olan İnstagramda oldukça paylaşımcı olduğunu görüyoruz. Sizlerde merak ediyorsanız Deniz Altan (Aşk Ağlatır Çiçek rolü) İnstagram hesabı burada: https://www.instagram.com/deniz.altan

Aşk Ağlatır Çiçek resimleri fotolarıBu konumuzda Aşk Ağlatır Çiçek Kimdir? Bilgileri (Deniz Altan) Sevgilisi Var mı? sorularına cevap vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Çiçek hakkında bizlere yazabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Çiçek instagram resimleri:Deniz Altan Aşk Ağlatır Çiçek karakterini oynuyor

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Ayten dedi ki:

    Deniz Altan sevgilisi var mı