Kara Tahta Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar ve Sözleri

16.03.2022
4.945

Bu haberimizde Kara Tahta dizisinde çalan müzik ve şarkıları sözleriyle birlikte sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Ender Mıhlar’ın oturduğu Kara Tahta dizisi önümüzdeki günlerde TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. 30 Mart 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Kara Tahta dizisinde çalan şarkılarda merak edildi. Bizlerde bu haberimizde Kara Tahta dizisinde çalan müzik ve şarkıları sözleriyle birlikte sizlerle paylaşacağız. Meraklısına >> Kara Tahta dizisi nerede çekiliyor?

Kara Tahta Dizisinde Çalan Müzikler

6 Nisan Kara Tahta 2. Bölümde çalan şarkı müziği Pinhani söylüyor.
Çok geç olmuş, tam vakti gitmenin
Ama hoşça kal demiyor ki gözlerin
Ellerin elimde hala, kokun daha hafızamda
Sonu yok bu elveda deyişlerin
İlk defa olmuyor ki bu bana
Biraz zaman lazım, derin yara
Ağladım dün sen uyurken
Gizli gizli, sessiz, içimden
Bu sefer ağır gelecek, besbelli
Bugün günlerden senden sonra
Aşk bir mevsim, gelmez bir daha
Yalnız kalmak korkutmaz ki
Alışır bu şehir, alışır elbet yokluğuna

30 Mart Kara Tahta 1. Bölümde çalan şarkı müziği Cem Adrian söylüyor. Şarkının adı Derinlerde. Cem Adrian Derinlerde şarkısının sözleri de burada: Kara Tahta şarkısı müziği sözleri:
Bana düşlerimi geri ver
Gerisi hep sende kalsın
Bana son kez öyle gülüver
Yüreğim de sende kalsın
Bana hatıradır ateşin
Yanarım, yanarım
Seni başka kimse bulamaz, kayıbım
Ezberimde yüzün
Silmek öyle kolay mı?
Kaderimde bir düğüm
Çözmek öyle kolay mı?
Bana hatıradır ateşin
Yanarım, yanarım
Seni başka kimse bulamaz
Kayıbım, derinlerde
Bana yollarımı geri ver
Uzağın hep sende kalsın
Bana son kez öyle susuver
Sözlerim de sende kalsın
Bana hatıradır bu acı
Kanarım, kanarım
Seni başka kimse bulamaz, yaralım
Ezberimde yüzün
Silmek öyle kolay mı?
Kaderimde bir düğüm
Çözmek öyle kolay mı?
Bana hatıradır ateşin
Yanarım, yanarım
Seni başka kimse bulamaz
Kayıbım, derinlerde

Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği Kara Tahta dizisinin senaryosunu Erkan Birgören kaleme almaktadır. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kara Tahta dizisi 30 mart 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Bundan dolayı dizide çalan müzikler bilinmemektedir. Bizler, 30 mart Çarşamba akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kara Tahta dizisi başladığı zaman dizide çalan müzikleri sizlerle paylaşacağız. kara tahta yorumlari izleyici

Kara Tahta Dizisinde Çalan Şarkıların Sözleri

30 Mart Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kara Tahta dizisinde çalan şarkıların sözleri de merak edildi. Bizlerde Kara Tahta dizisinde çalan şarkıların sözlerini merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Ancak Kara Tahta dizisi henüz başlamadığı için dizide çalman şarkılar ve sözleri bilinmemektedir. Bizler, dizinin türünden dolayı Kara Tahta dizisinde aşk ve dram ağırlıklı şarkıların çalacağını tahmin ediyoruz. İşte Kara Tahta dizisi Jenerik fon müziği:

Kara Tahta Dizi Müziği

Kara Tahta dizisinin başrollerini Furkan Andıç ile Miray Daner paylaşmaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kara Tahta dizisi henüz yayın hayatına başlamamıştır. Bundan dolayı Kara Tahta dizisinin dizi müziği de belli değildir. Bizler, Üs Yapım imzalı Kara Tahta dizisi yayın hayatına başladığı zaman, Kara Tahta dizisinin dizi müziğini sözleriyle birlikte sizlerle paylaşacağız. kara tahta dizisini nasil buldunuz

Kara Tahta Dizisi Jenerik Fon Müziği

Lise yıllarında zorbalığa uğrayan Atlas’ın yıllar sonra bu liseye matematik öğretmeni dönmesi ve lise aşkı Irmak’la karşılaşmasını anlatan Kara Tahta dizisi 30 Mart çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Bundan dolayı Kara Tahta dizisinin jenerik fon müziği de belli değildir. Bizler, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu Kara Tahta dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin jenerik fon müziğini sayfamızdan paylaşacağız.

Bu haberimizde Kara Tahta dizisinde çalan müzik ve şarkıları sözleriyle birlikte sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. İşte Kara Tahta dizisinde çalan müzik.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.