İman Casablanca Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı

Bu konuda İman Casablanca Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı bilgiler burada. İman Casablanca Kimdir? Nereli evli mi kaç yaşında boyu kilosu İman Casablanca Hangi Dizilerde Oynadı konumuzda

Baraj Dizisi Zahra Kimdir? sorusuna yanıt arayacağız. Baraj dizisinde Zahra karakterini canlandıran oyuncu kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı, gerçek adı soyadı nedir gibi merak edilen soruları yanıtlamak istiyoruz. 17 Mart Salı akşamı FOX TV’de başlayacak olan Baraj dizisindeki Zahra karakteri oldukça merak edildi.

İman Casablanca Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı

Salı akşamı Fox’ta başlayan Baraj dizisinin dikkat çeken oyuncularından birisi olan Zahra karakterini İman Casablanca oynuyor. İman Casablanca daha önce hangi dizilerde oynadı herhangi bir filmde rol aldı mı kısaca hayatını bilgilerini ve merak edilenleri ve Baraj dizisindeki Zahra karakterini sizlere kısaca yazmak istiyoruz. baraj dizisi zahra kiyafetleri

Baraj dizisinde Zahra aşçı Halil’in karısı. Zahra Halil’le mantık evliliği yaptı aralarında aşk yok bu yüzden de onu Baraj’dan kurtaracak adamı arıyor. Tarık’ta şehirli biri olduğu için onu kurtarır amacı ile ona yakınlaşmaya çalışıyor. Zahra Tarık’la birlikte Baraj’dan kurtulmayı hayal ediyor.

Baraj Dizisi Zahra kimdirBaraj dizisindeki Zahra kimdir, Nasıl bir karakter?

Baraj dizisinde Zahra karakterine hayat veren İman Casablanca 1999 yılında Fas’ta dünyaya gelmiş güzel bir oyuncu ve matematik mühendisidir. Baraj dizisinde aşçı Halil’in eşi olan Zahra oldukça güzel alımlı bir karakteri canlandırıyor. Zahra Baraj dizisinde inşaatta çalışan ve aşçı olan Halil’in genç ve güzel karısıdır. Eşi ile arasındaki sorunlar nedeniyle başka kişiler de görüşür ve konuşmaya devam eder. Barajdan bir an evvel kurtulmak isteyen Zahra Tarık ile karşılaşmış ondan etkilenip ona aşık olmuştur. Ancak Tarık patronu durumundaki Nazım’ın konuştuğu kız Nehir ile ilgilenmektedir.

Baraj Dizisi Zahra karakteriİman Casablanca kimdir? Baraj dizisi Zahra

İman Casablanca 1999 tarihinde Fasta doğmuştur ve adını tüm dünyaya duyurmuştur. 2018 yılında dünyanın en güzel mankeni seçilen Casaplanka adını Türkiye’de daha çok duyurmaya başlamıştır. Türk Hava Yolları’nda kısa bir süre hostes olarak da çalışan İman Casablanca aynı zamanda hem oyuncu hem manken hem de matematik mühendisidir.

Türkiye’de yaşamaya başlayan İman Casablanca daha önce FOX TV’de ekrana gelen yasak elma dizisinde Leyla karakterini oynayacaktı ancak Baraj dizisi çıkınca o projeyi iptal etmiştir. İman Casablanca Baraj dizisinde Zahra karakterine hayat verecek ve oldukça güzel alımlı bir kadını canlandıracak. Eşi Halil’den uzaklaşan Zahra Tarık ile sevgili olabilmek için elinden geleni yapacak. Tarık kim diyorsanız Tıklayın >> Baraj Dizisi Tarık Kimdir?

Not: Baraj dizisinde Zahra karakteri daha ilk bölümden ne kadar tehlikeli olduğunu gösterdi. Zahra sürekli yalan söyleyen deyim yerindeyse eşini ayakta uyutan birisi. Bu gidişle kocası Halil’in büyük tepkisini alacak ama Tarık’tan çok hoşlandığı için bu riski almaya devam edecek. İlk bölümlerde siz nasıl buldunuz Zahra karakterini? Oynadığı karakterin hakkını verdi mi sizce?

Baraj Dizisi Zahra rolü İman CasaplankaBaraj Dizisi Zahra kimdir? İman Casablanca: Sizlerde Baraj dizisinde Zahra rolünde oynayacak güzel oyuncu ile ilgili yorum ve görüşünüzü aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 17 Mart 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

İman Casablanca Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı (5 Yorum)

  1. Oyunculuguna hayran kaldım ayakta alkışlıyorum inşallah daha sık görürüz dizilerde ve sinemalarda