Baraj Dizisi Tarık Kimdir? (Burak Yörük)

17 Mart 2020 Salı akşamı Fox TV ekranlarında başlayan baraj dizisinde Tarık karakterini canlandıran oyuncu çok merak edildi. Baraj dizisindeki Tarık kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı hayatı hakkında kısa bilgileri ve oyuncunun geçmişine dair detayları burada sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yeni Sezon Güncellemesi Tarık karakteri; Burak Yörük Baraj dizisinin yakışıklısı. Tarık Nazım’ın dediklerini yaparak Baraj’dan onu kurtarmasını istiyor. Ancak zamanla Nehir’le yakınlaşınca Nehir’e aşık olacak ve Nazım’a rakip olacak. Nehir’i elde etmek için her şeyi yapacak ve Nazım’la kıyasıya bir rekabet içine girecek. baraj dizisi tarik ve nazim

Baraj dizisi Tarık kimdir gerçek adı nedir?

Baraj dizisinde Tarık karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burak Yörük‘tür. Tarık olarak izleyeceğimiz karakter baraj dizisinde 25-30’lu yaşlarda oldukça yakışıklı, çekici, karizmatik ve İstanbul’dan sürgün olarak gelmiş yetenekli bir mühendisi canlandırmaktadır. Burak Yörük baraj dizisindeki Tarık karakteri ile daha önce oynamış olduğu dizilerin de önüne geçecek önemli bir karaktere, yardımcı başrole terfi etmiş oldu.

Baraj dizisinde Tarık rolü gerçek adıBaraj dizisinde Tarık nasıl bir karakter olacak?

Baraj dizisindeki Tarık karakteri İstanbul’da zengin bir hayat süren özellikle kadınları tavlamak konusunda oldukça yetenekli olan ve onların hayatlarına girerek paralarını yiyen lüks içerisinde yaşayan yakışıklı ama sorumsuz bir genci canlandırmaktadır. Tarık İstanbul’daki yaşantısından uzaklaştırmak için babası tarafından sürgün edilir.

Baraj Dizisi Tarık karakteri kimdirMühendis olarak baraj inşaatına gönderilen Tarık burada Nazım ile de geçinemez. Ancak Nazım internet üzerinde yazıştığı Nehir isimli kıza yüzündeki çiziklerden dolayı görünmek istemeyince iş Tarık’a kalır. Tarık Nehir ile görüşür ve Nehir onu çok beğenir. Tarık da onu beğenmiştir ancak Nehir’in bir dolandırıcı olduğunu oldukça geç anlar.

Tarık baraj dizisinde sürgün olarak geldiği baraj inşaatından kaçmak istese de Nazım onu bırakmaz. Nazım ile Tarık arasındaki mücadele sürüp giderken nehir ikisinin arasının yumuşamasına neden olur. Nazım Nehir ile görüşmesi için Tarık’ı ikna eder. Nehir Tarık’a aşık olmuş kötü huylarından onun için vazgeçmeye çalışmıştır. Tarık ise bir an evvel barajdan kurtulup Nazım’dan ve her şeyden uzaklaşmak istemekte ancak bu kolay bir iş olmayacaktır.

Baraj Tarık KimBurak Yörük kimdir?

Baraj dizisinde Tarık karakteri olarak izlediğimiz Burak Yörük 6 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yüksek eğitimine Beykent üniversitesi tiyatro bölümünde devam eden Burak Yörük ilk olarak oyunculuk kariyerine biz boşanıyoruz isimli dizi ile adım atmıştır. Burak Yörük daha sonra 20 dakika dizisinde rol almış özellikle de ben onu çok sevdim dizisinde oldukça önemli bir karakteri canlandırmıştır. 4N1K dizisi ve filminde de rol alan Burak Yörük son olarak Baraj dizisinde Tarık karakterini canlandıracak. Gerçek hayatta herhangi bir sevgilisi olmayan Burak Yörük evli değildir.

İlk İzlenimler: Baraj dizisindeki Tarık karakterini ilk bölümlerden itibaren çok başarılı buldum. Gerçekten yakışıklı ve karizmatik bir oyuncu rolünün de hakkını tam veriyor diyebiliriz. Daha önceki dizilerinde Burak Yörük’e çok dikkat etmemiştim ama Baraj dizisindeki Tarık karakterini karakter olarak çok beğendim. Rolüne tam oturmuş, ileriki bölümlerde daha da ön planda olacak gibi görünüyor. İlerde baş rol oyuncusu olarak izleyeceğimiz jönlerden birisi olacak kanaatindeyim.

Baraj dizisi Tarık KimdirBaraj dizisinde Tarık rolünü canlandıran Burak Yörük hakkında kısa bilgiler verdik. Sizlerde oyuncu hakkında merak ettiklerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Baraj dizisi nerede çekiliyor merak ediyorsanız Tıklayın >> Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor?

Etiketler