13 Nisan 2024 Kardeşlerim Dizisi Var mı Yeni bölüm olacak mı?

01.03.2024
17.746

Bu konumuzda 13 Nisan Cumartesi Kardeşlerim dizisi var mı yok mu? Kardeşlerim dizisi bayram haftasında yani 13 Nisan Cumartesi akşamı yeni bölümü ile yayınlanmayacak. Bir hafta sonra yani 13 Nisanda yayınlanacak mı? soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Senaryosunu Gül Abus Sermenci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisi bilgileri konumuzda.  kardeşlerim dizisi yeni yılda ne zaman yayınalnacak 13 ocak

13 Nisan 2024 Cumartesi Kardeşlerim Dizisi Var Mı yok mu?

Başrollerini Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Kardeşlerim dizisinin sevenleri dizinin 13 Nisan cumartesi günü yayınlanıp yayınlanmayacağını merak etmiştir. Dizi 13 Nisan 2023 bayram haftası yayınlanmayacak.

Kardeşlerim Dizisi Yeni bölüm ne zaman?

Kardeşlerim dizisi 13 Nisan 2024 Cumartesi yayınlanmayacak ve sonraki hafta olan 13 Nisan 2024 cumartesi akşamı yayınlanacak. Ancak Atv kanalı yeni yılda iki hafta dizi yayınlanmazsa Kardeşlerim dizisinin iki hafta yayınlanmaması söz konusu olabilir. Kardeşlerim dizisinin 13 Nisan Cumartesi yayınlanmamasının sebebi yeni yılın ilk haftası olması. Çünkü yeni yıl reklam anlaşmaları sebebiyle diziler ilk hafta yayınlanmaz. Reklam gelirlerinin düşük olma sebebi ile dizilerde yapım şirketi de dizilerin yeni bölümlerini harcamak istemezler. kardeşlerim dizisi 6 ocakta var mı yok mu

Kardeşlerim dizisi yeni bölümü 13 Nisan Cumartesi yayınlanacaktır. Kanal bir değişiklik yapar ve iki hafta yayınlamaz ise Kardeşlerim dizisi de 20 Nisan Cumartesi yayınlanır. Bu bilgiye göre konumuzu güncelleyeceğiz.

Sizlerde Kardeşlerim dizisi hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 13 Nisan Cumartesi 2024 Kardeşlerim Dizisi Var mı yok mu sorusunun cevabı ile de konumuzu güncelleyeceğiz. Kardeşlerim Dizisine Yeni Gelen Oyuncular burada.

YORUMLAR

 1. Aýtäç dedi ki:

  Kardeslerim dizisinde tolga ismile rol alan tolga depremde olmusmi

 2. FURY~SERTAÇ dedi ki:

  25 Şubat cumartesi günü kardeşlerim varmı yokmu

 3. Anonim dedi ki:

  25 Şubat cumartesi günü kardeşlerim varmı yokmu

 4. Anonim dedi ki:

  Kardeslerim varmy bu hafta gecmis olsun turkiye

 5. İpek ozgul dedi ki:

  Yarın kardeslirim olsun

 6. umut dedi ki:

  18 şubat 2023 kardeşlerim varmı

  1. Yönetici dedi ki:

   Maalesef yok bu hafta.

   1. Mergen dedi ki:

    25 şubatda varmi hocam

 7. Aýse dedi ki:

  kardeslerim dizisini cook sewiyorum omerinde hayraniyim sewiyorum onu susenlede barissinlar artik ya

 8. M???? dedi ki:

  Tolganın hastasıyım o çok yakışıklıya hele bu yeni sezonda iyi birisi olmuş dahada diziye bir renk katmış seni seviyorum Tolga.

  1. Enka dedi ki:

   kardeşlerim tolga depremde öldümi😢

 9. nazi. dedi ki:

  Çok guzel kardeslerim dizisi.Cok seviyorum severek izliyorum.