Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ozan Neden Yok Ayrıldı mı Çıktı mı?

12.03.2023
28

Show TV’deki Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde bir ayrılık yaşandı. Ozan karakterine hayat veren Deniz Sarıkaş diziden ayrıldı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ozan Neden Yok Ayrıldı mı Çıktı mı? Öldü mü gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vererek sizleri bilgilendirmek istiyoruz.Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ozan Neden Yok Ayrıldı mı Çıktı mı?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ozan Neden Yok Ayrıldı mı Çıktı mı?

Perşembe akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Altan Dönmez’in, senaristliğini Gani Müjde’nin üstlendiği yapımın kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan gibi isimlerin olduğu dizide Ozan karakteri diziden çıkacak. Ozan’a hayat veren Deniz Sarıkaş’ın senaryodaki rolünün bittiği öğrenildi. Bu yüzden diziden ayrılacak. Birçok ziyaretçi Ozan karakteri ölecek mi Diziden nasıl ayrılacak gibi soruları yöneltmişti.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümünde Ozan karakteri dizideki senaryoları bittiği için rolüne veda edecek. Ozan karakterini hayat veren Deniz sarıkaş dijital platformda yeni bir dizi ile anlaşmış olabilir. Henüz resmi bir açıklama olmasa da genellikle dizideki oyuncular başka bir dizide daha önemli bir role yükselince eski diziyi bitiriyor. Ozan rolündeki Deniz sarıtaş’ta muhtemelen dijital platformda yeni bir dizi ile anlaşmış olabilir.

Bu sezona damga vuran dizilerden birisi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi oldukça iyi seyreden reytinglerin ardından Mart ayından itibaren düşmeye başladı. Perşembe günü yayınlanan aldatmak ve Alsancak gibi yeni dizilerin de bu düşüşte etkisi büyük. Ozan karakterinin de diziden çıkması bakalım reytingleri daha da aşağı çekecek mi zamanla göreceğiz. Eğer dizinin reytingleri daha da düşerse muhtemelen sezon sonunda final yaparak ekrana veda eder. Bu konuda sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. ZAFERTACUS dedi ki:

    Dizinin senaryosu çok basit, oyunculuklar berbat ve yapmacık, ekranda bu güne kadar kalması bile çok
    tuhaf, zaman kaybı.

    1. jokeria dedi ki:

      Pardon sen galiba korsun ya da duyamiyorsun …🙈🙉🙊