Yabani Dizisi Güven’in oğlu Deniz Kimdir? Ata Artman

28.01.2024
955

Bu haberimiz Yabani Dizisi Güven’in oğlu Deniz Kimdir? sorusuna hayat vereceğiz. Salı günleri FOX TV’de ekrana gelen Yabani dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Diziye son olarak Güven karakterinin oğlu Deniz rolüyle Ata Artman dahil oldu. Konumuzda yabani dizisine yeni gelen Deniz hakkında detaylı bilgileri sizlere sunacağız.

Yabani dizisine yeni gelen Deniz kimdir?

Yabani dizisinin oyuncu kadrosuna 22. bölümde katılan Deniz karakterine Ata Artman hayat verecek. 22. bölümde diziye katılan oyuncu Güven’in oğlu Deniz karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Daha önce de birçok dizide karşımıza çıkan ve son olarak Bir derdim var isimli dizide yer alan Ata Artman yabani dizisinde Deniz rolünde oynayacak.Yabani Dizisi Güven'in oğlu Deniz Kimdir Ata Artman

Ata Artman kimdir? Yabani dizisi Deniz

Ata Artman 1999 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan Artman son olarak Bir derdim var isimli dizide Kuzey karakteri ile yer aldı. FOX TV’de yayınlanan yabani dizisine Güven’in oğlu Deniz karakteriyle katılan Ata Artman daha önce Hekimoğlu, iyi adamın 10 günü gibi projelerde de yer aldı. Siz Ata Artman’ı yabani dizisindeki Deniz karakteri olarak izleyeceksiniz, oyuncumuzun performansını nasıl buldunuz diziye renk kattı mı oyunculuğunu beğendiniz mi yorumlarınızı merak ediyoruz aşağıya yazabilirsiniz.

Yabani dizisinin genel senaryosunu beğeniyor musunuz 2. sezon devam etmesini ister misiniz bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi de aşağıya samimi düşünceler ile yazabilirsiniz. Yabani dizisi Deniz hakkında yazacaklarımız şimdilik bu kadar.

YORUMLAR

  1. Cahide özateş dedi ki:

    Illa bir yılan sokacaksınız hayat bukadarda acimasız değil butun kotuler burda ve bu tek benim düşüncem değil etrafımdaki herkesin düsuncesi başlarken dedik ooosüper dizi konularda hızla gidiyordu ama klasik manyak dizilere döndü kendinize gelin

  2. Nigo dedi ki:

    İkinci sezon devam etmesin