Yargı Dizisi Fırat Gülmez kimdir? Ceylin’in Eski Sevgilisi Komiser

13.01.2024
145

Yargı Dizisi Fırat Gülmez kimdir? Ceylin’in Eski Sevgilisi Komiser Fırat diziye katıldı. Bir çok ziyaretçi Yargı dizisine yeni gelen Fırat komiser kimdir sorusunu merak ediyor. Yargı Dizisi komiser Fırat Gülmez karakteri Ceylin’in eski sevgilisidir ve gerçek adı Alican Yücesoy‘dur. İşte merak edilen tüm sorular..

Yargı Dizisi Fırat Gülmez kimdir?

Kanal D ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisinin son bölümünde ortalık yine karışacak. Yargı dizisinin 81. bölümünde diziye Ceylin’in eski sevgilisi Fırat komiser karakteriyle Alican Yücesoy dahil oldu. Ceylin’in eski sevgilisi Fırat komiseri oynayacak olan Alican Yücesoy Ilgaz’ı oldukça kıskandıracak görünüyor. Yargı dizisinin 81. bölüm fragmanını izleyenler Alican Yücesoy ile karşılaşınca oldukça şaşırdı. Dizide Çocuk Şube komseri Fırat karakteri olan Alican Yücesoy kimdir kısaca bakalım.Yargı Dizisi Fırat Gülmez kimdir Ceylin'in Eski Sevgilisi

Alican Yücesoy kimdir? (Yargı dizisi komiser Fırat)

Alican Yücesoy 2 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da doğan dizi oyuncusudur. İlk orta ve lise öğrenimini Bursa’da tamamlayan Alican Yücesoy daha sonra tiyatro merakından dolayı Haliç Üniversitesi tiyatro bölümüne girmiştir. Birçok tiyatro oyununda rol alan Alican Yücesoy bilinen dizi ve filmlerde de rol almıştır. Yargı dizisine komiser Fırat karakteri olarak dahil olan Alican Yücesoy birçok dizi film ve tiyatroda görev yapmıştır. Ceylin’in eski sevgilisi olan Fırat komiser olarak Yargı dizisine 81. bölümde dahil oldu.

Ceylin’in eski sevgilisi olması nedeniyle Fırat komiser Ilgaz’ı da oldukça kıskandıracak bir karakter olacak. Yakışıklı oyuncu Alican Yücesoy Yargı dizisinde komiser Fırat Gülmez karakteri olarak karşımıza çıktı. Sizce yargıya yeni gelen Fırat gülmez komiser nasıl rolünü iyi yapıyor mu Ceylin’in eski sevgilisi komiser Fırat hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Bu arada merak edenler için Yargı dizisi 4. sezon olacak mı bu yıl bitecek mi konusunda araştırma yaptık ve sizler için kesin sonuca ulaştık.Yargı Dizisi komiser Fırat Ceylin'in Eski Sevgilisi

Yargı dizisi 81. bölümde neler olacak özeti:

Ilgaz gerçek katili bulmuştur. Bir çocuğun suçlu oluşu onu vicdanı ile adalet arasında bırakmışken Ceylin’in aldığı yeni “kayıp çocuk” dosyası Ilgaz ile hali hazırdaki gerginliklerini tavan yapacaktır. Üstelik olaya bakan komiser de Ceylin’in eski sevgilisi Fırat’tır. Kendilerini bir anda hiç sınanmadıkları bir durum içerisinde bulurlar. Emniyete yeni atanan Kubilay amir başta Eren olmak üzere herkesin kurulu düzenini değiştirecektir. Öte yandan adliyeye atanan yeni başsavcı Ertuğrul’un henüz daha kendisi gelmeden estirdiği rüzgar, alışık olunanın dışındadır.

Merdan Kadir’in sakladığı paranın peşine düşmüştür; şimdi ise parayı bir an önce bulmak, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak zorundadır. Fakat bu yolda Osman ile birlikte kendilerini büyük bir zorluk içerisinde bulurlar. Hem de yeniden hayatını kurmakta bir hayli zorlanan Osman Zümrüt ile karşılaşmışken… Ceylin ile Ilgaz’ın olanca zıtlıklarına rağmen büyüttükleri ilişkileri tehlikededir. Zaten ince bir ip üzerinde yürüttükleri evlilikleri, mesleki kavgalarının büyümesiyle yaralanmışken; şimdi bir de Ceylin’in geçmişinin bilinmezliği ile kaplanmıştır. Bu kez üzerlerine çökmüş olan kara bulutları defetmek, tekrar yan yana durabilmek her zamankinden daha da zor olacaktır.

Yargı dizisi 81. bölüm fragmanı videosu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..