İnci Taneleri Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

01.03.2024
224

İnci Taneleri dizisine yeni gelen oyuncuları yakından tanıtacağız. Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği İnci Taneleri dizisi Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği İnci Taneleri dizisine yeni katılan oyuncular merak edilmiştir. Bu konumuzda İnci Taneleri dizisine yeni gelen oyuncuları yakından tanıtacağız. İnci Taneleri Dizi Müziği, Çalan Şarkıları Kim Söylüyor?:

İnci Taneleri Dizisine Yeni Oyuncular

İnci Taneleri Dizisine Yeni OyuncularEvren Duyal – Güngör Seyhan
Alaz Demir – İlhan/Alişan
İrem Çıray – Elif Sürmen
Menderes Samancılar – Terzi Affan
Emirhan Mandalı – Cenk
Sema Özkan
Zeynep Ilgın Çelik – Nehir Yücedağ
Bekir Aksoy – Cenk

Evren Duyal – Güngör Seyhan

İnci Taneleri dizisine 4. Bölümde katılan Güngör Seyhan rolü, Azem hapse girdikten sonra onun oğlunu evlatlık alan pastanecidir. Önemli karakterden olan Güngör Seyhan’ı oyuncumuz Evren Duyal canlandırmaktadır. 24 Temmuz 1973 yılında İstanbul’da doğan Evren Duyal, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur. Özellikle Aşkı Memnu dizisiyle tanınan oyuncumuz en son Bir Derdim Var dizisinde rol almıştır.

Alaz Demir – İlhan/Alişan

Kanal D’nin sevilen dizisi İnci Taneleri’ne 4. Bölümde katılan İlhan karakteri Dilber’in Zahir ile evliliğinden olan çocuğudur. Dilber, oğluna Alişan diye seslenmektedir. Bu rolü oyuncumuz Alaz Demir canlandırmaktadır. İzmitli oyuncumuz Alaz Demir, kamera karşısına ilk defa 2022’de Senden Daha Güzel dizisiyle geçmiştir. İzmir Güzeli Çocuk Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Alaz Demir daha önce Dokuz Oğuz, Baba, Bir Küçük Gün Işığı dizilerinde de rol almıştır.

İrem Çıray – Elif Sürmen

İnci Taneleri dizisine 5. Bölümde katılan Elif Sürmen, Cihan’ın vurulduğunda götürüldüğü hastanedeki acil doktorudur. Elif Sürmen rolüne hayat veren İrem Çıray, 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen İrem Çıray, Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden mezundur. Özellikle İnci Taneleri dizisiyle tanınan oyuncumuz Bosna Altın menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Menderes Samancılar – Terzi Affan

Terzi Affan, İnci Taneleri dizisine 7. Bölümde dahil olmuştur. Terzi Affan karakterini usta oyuncumuz Menderes Samancılar canlandırmaktadır. 1 Mayıs 1954 yılında Adana’da dünyaya gelen Menderes Samancılar, 1974 yılında bir gazetenin açtığı fotoroman kralı yarışmasında birinci olmuştur. İnce Memed Vuruldu filmiyle sinemaya adım atan Menderes Samancılar, aynı zamanda da yazardır. Usta oyuncumuz en son Kuvvetli Bir Alkış filminde yer almıştır.

Emirhan Mandalı – Cenk

Menderes Samancılar’ın hayat verdiği Terzi Affan karakterinin çırağı olan Cenk karakterini oyuncumuz Emirhan Mandalı canlandırmaktadır. Emirhan Mandalı, İnci Taneleri dizisine 7. Bölümde katılmıştır. Ancak oyuncumuz Emirhan Mandalı sektörde yenidir. Dolayısıyla da oyuncumuz hakkında fazla bir bilgi yoktur. Bizler İnci Taneleri’nin sevilen oyuncusu Emirhan Mandalı hakkında detaylı bilgilere ulaşınca konumuzu güncelleyeceğiz.

Sema Özkan

1986 yılının Şubat ayında Antalya dünyaya gelen Sema Özkan, tiyatroyla ortaokul yıllarında tanışmıştır. Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Sosyal Bilgiler Öğretmenliği’nden mezundur. Şahika Tekand’ın Studio da öğrencim gören Sema Özkan, Doğaçlama tiyatro eğitimin, müzikal, Eric Morris tekniği, kamera önü oyunculuğu gibi eğitimler almıştır. Sema Özkan, özellikle BKM Mutfakta’ki performansıyla tanınmıştır.

Zeynep Ilgın Çelik – Nehir Yücedağ

Azem Yücedağ’ın kızı olan Nehir Yücedağ aynı zamanda da Cihan Seyhan’ın Ablasıdır. İnci Taneleri dizisine 8. Bölümde katılan Nehir Yücedağ rolünü oyuncumuz Zeynep Ilgın Çelik canlandırmaktadır. 17 Mart 2008 yılında doğmuştur. İlk defa 2017 yılında Bizim Köyün Şarkısı filminde rol alan oyuncumuz daha önce Sesli Güldüm, Tatile Gidiyoruz, Gameyra gibi projelerde de görev almıştır. Zeynep Ilgın Çelik özellikle Güldüy Güldüy Show’da ki performansıyla tanınmıştır.

Bekir Aksoy – Cenk

İnci Taneleri dizisine yeni katılan Bekir Aksoy, 18 Mart 1969’da Ankara’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Yaz Evi isimli diziyle geçen Bekir Aksoy aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Oyuncumuz aynı zamanda da sunuculuk. Bekir Aksoy daha önce Türk Malı, Yahşi Cazibe, Yasak Elma, Akrep, Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?, Omuz Omuza gibi projelerde de yer almıştır.

İnci Taneleri dizisine yeni katılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: İnci Taneleri dizisine yeni isimler katıldıkça konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..