Kanal 7 Esaret Dizisi Oyuncu Başvurusu Nasıl Yapılır?

28.11.2022
1.069

Kanal 7 Esaret dizisi oyuncu başvurusu nasıl yapılıyor? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Ayhan Özen’in oturduğu Esaret dizisinin başrolünde Cenk Torun ve Mahassine Merabet Yer almaktadır. Esaret dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Dizi hafta içi her gün ekranlara gelmektedir. İzleyiciler Esaret dizisi oyuncu başvursunun nasıl yapıldığını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Çekimleri İstanbul’da devam eden Esaret dizisi oyunculuk figüran başvurusu nasıl yapılıyor? Oyuncu başvuru formunu sizlerle paylaşacağız.

Esaret Dizisi Oyuncu Başvurusu Nasıl Yapılır?

Esaret Dizisi Oyuncu Başvurusu21 Kasım 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Esaret dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır. En çok merak edilen konulardan biri de Esaret dizisinde nasıl oyuncu olunacağıdır. Günlük dizisi Esaret’te oyuncu olmak için dizinin yapımcısıyla görüşmeniz gerekiyor. Esaret dizisinin yapımcılığını Karamel Yapım üstlenmiştir. Yani, Esaret dizisinde oyuncu olmak için Karamel Yapım’la iletişim kurmanız gerekiyor. Karamel Yapım’ın resmi İnstagram hesabı: @karamelyapim. Esaret dizisine oyuncu başvurusunda bulunmak için 0212 284 00 15 telefon numarasıyla da iletişime geçebilirsiniz.

Esaret Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Ayhan Özen yönetmenliğinde çekilen Esaret dizisinin sevenleri oyuncu başvuru formunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Esaret dizisinde oyuncu olmak için dizinin yapımcısı Karamel Yapım ile görüşmeniz gerekmektedir. Karamel Yapım’a @karamelyapim İnstagram hesabından yada 0212 284 00 15 telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz. Veya Karamel Yapım Şirketine giderek onlarla görüşme sağlayabilirsiniz.
Karamel Yapım Şirketinin Adresi: Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi, No:1/3, Yonca Apartmanı, Daire:17, 34394 Şişli/İstanbul

Esaret Dizisi Oyuncu Alımı

Dizlerde oyuncu olmak için yapımcılarla görüşme sağlamanız gerekiyor. Dizilere oyuncu alımını yapım şirketleri yapmaktadır. Esaret dizisinin yapımcılığını da Karamel Yapım üstlenmiştir. Sizlerde @karamelyapim İnstagram adresi ile Esaret dizisinin yapımcısıyla iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi, No:1/3, Yonca Apartmanı, Daire:17, 34394 Şişli/İstanbul adresine giderek Karamel Yapım’la görüşme sağlayabilirsiniz.

Kanal 7 Esaret dizisi oyuncu başvurusu nasıl yapılır? Oyuncu başvuru formunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?