Erşan Kuneri dizisine 2. sezon gelen Yeni oyuncular

Erşan Kuneri dizisine 2. sezon gelen yeni oyuncuları yakından tanıtacağız. 13 Mayıs 2022 tarihinde Netflix’te yayımlanan Erşan Kuneri dizisi komedi türündedir. Cem Yılmaz Erşan Kuneri dizisinin hem yönetmeni, hem senaristi hemde başrol oyuncudur. Seyirciler ilk sezonu 8 bölüm süren Erşan Kuneri dizisinin kadrosuna 2. sezonda dahil olan oyuncuları da merak etti. Bizlerde İstanbul’da çekilen Erşan Kuneri dizisinin kadrosuna 2. sezonda katılan oyuncularımızı yakından tanıtacağız. Erşan Kuneri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Erşan Kuneri Dizisine 2. Sezon Gelen Oyuncular

Erşan Kuneri Dizisine yeni 2. Sezon Gelen OyuncularAhsen Eroğlu
Bige Önal
Şükran Ovalı
Bora Akkaş

Ahsen Eroğlu

Ahsen Eroğlu Erşan Kuneri Dizisine yeni 2. Sezon katıldıErşan Kuneri dizisine yeni katılan Ahsen Eroğlu, 27 Eylül 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulunu bitirmiştir. Oyunculuk eğitimini ise Sahne 3MOTA’da almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Bir Modern Habil Kabil Hikayesi dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz aynı yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer almıştır. Özellikle Menejerimi Ara dizisiyle tanınan oyuncumuz bu dizideki performansı sayesinde 2021 yılının en iyi çıkış yapan oyuncusu seçilmiştir.

Bige Önal

Erşan Kuner dizisine yeni dahil olan Bige Önal, 1 Şubat 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Özel Saint Benoît Fransız Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezun olmuştur. Galatasaraylı eski futbolcu Erhan Önal’ın kızı olan Bige Önal 2007 yılında Kısmetim Otel dizisiyle sektöre adım atmıştır. Özellikle Sen Çal Kapımı dizisiyle tanınan oyuncumuz daha önce Muhteşem Yüzyıl, Yasak, Bodrum Masalı, Bir Başkadır, Sen Ben Lelin, Hakan Muhafız gibi projelerde de yer almıştır.

Şükran Ovalı

Şükran Ovalı 1 Nisan 1985 yılında İzmir’de doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk bölümünden mezun olan Şükran Ovalı kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Ezo Gelin isimli dizi ile geçmiştir. Dizide canlandırdığı Gülcan karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Ertesi yıl Vazgeç Gönlüm ile Bez Bebek dizilerinde yer alan oyuncumuz, ikinci dizisi olmasına rağmen özellikle Bez Bebek dizisinde canlandırdığı Merve karakteriyle tanınmıştır. Şükran Ovalı şimdilerde Yargı’da rol almaktadır.

Bora Akkaş

Bora Akkaş, 12 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncumuz Bora Akkaş, Şehir tiyatrolarında eğitim almıştır. Kamera karşısına ise ilk defa 2002 yılında vizyona giren Gönlümdeki Köşk Olmasa filmiyle geçmiştir. Oyuncumuz bu filmdeki performansı sayesinde Altın Portakal ödülünü almıştır. Bir dönem Hakunamatata isimli müzik grubunun bas gitar üyesi olarak müzik çalışmalarında bulunan Bora Akkaş kamera karşısına en son 2023 yılında Yangın Günleri (İndependenta) filmiyle geçmiştir.

Erşan Kuneri dizisine 2. sezon gelen yeni oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: