Erşan Kuneri Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri (Cem Yılmaz)

Yorum Yap 13 kez okundu.

Bu konumuzda Cem Yılmaz tarafından duyurulan Erşan Kuneri Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri ve ne zaman hangi kanalda başlayacak konularında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Cem Yılmaz daha önce Ercan Kuneri hakkında bilgiler vermiş ve dizinin çok yakında başlayacağına söylemişti. Bizde bu konumuzda Erşan Kuneri dizisinin oyuncuları ve karakterleri hakkında detaylı bilgileri sizlere aktaracağız.

Ersan Kuneri Dizisinin Oyunculari KonusuErşan Kuneri Dizisi Oyuncuları

Cem Yılmaz dizide, G.O.R.A. ve Arif v 216’da gördüğümüz film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1975 – 1978 yılları arasındaki sinema macerasına odaklanacak. Dizinin yayınlanacağı kanal ya da platform şimdilik belli olmasa da muhtemelen dijital platformlardan birisinde dizi yayınlanacak. Televizyon kanallarında yayınlanması ise oldukça zor görünüyor. Çünkü Ersan Kuneri daha çok Yeşilçam’ın kötü ahlaksız ve olumsuz örnek teşkil edecek dizilerinin yapımcısı olarak biliniyor. Bu nedenle televizyondan ziyade internet ortamında yayınlanma ihtimali yüksek.

Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde instagram’dan yaptığı bir açıklama ile yeni dizi projesini duyurdu. “Evet sonunda… Erşan Kuneri’nin 1975-78 arasında sinema macerasını anlatacağım ERŞAN KUNERİ dizisine başlıyorum. 2022 ye hazır olur. Önce biraz eskiz karalama ile başlar sonra etlenir, canlanır.” ifadelerini kullandı. Cem Yılmaz gönderisinde “Tumtum İbrahim, Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal ve Payro Cemav” karakterlerinin de dizide yer alacağı görülüyor. İşte Erşan Kuneri Dizisinin tüm oyuncu karakterleri:Ersan Kuneri dizisi oyunculari karakterleri

Tumtum İbrahim

Alev

Altın Oran

Miki Muammer

Seyyal

Payro Cemav

Cem Yılmaz son günlerde önce Defne Samyeli ile yaşadığı aşk ile uzun süre gündemde kalmış daha sonra da Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşk ve magazincilerin çektiği havuz fotoğrafları ile uzun süre gündemi işgal etmişti. Çekilen fotoğrafları internetten sildirmek için mahkemeye başvuran ancak olumsuz yanıt alan Cem Yılmaz adını yeniden dizi ve film ile duyurmak için kolları sıvadı ve Ersan Kuneri dizisi için hazırlıklara başladığını duyurdu.

Ersan Kuneri ülkemizde olumsuz örnek teşkil edecek açık seçik filmlerin yapımcısı olarak bilinen bir Yeşilçam yapımcısı. Böyle bir yapımcının ülkemiz gibi Türk İslam kültürünün en güzel yaşandığı ülkelerden birinde zorlama yöntemlerle gündemde tutulmaya çalışılması Cem Yılmaz’ı ve filmi ile etkilemek istediği insanların sosyal yaşamını yeniden sorgulattı. Neden ahlaksız bir film yapımcısının dizisi çekilir ya da çekilmek istenir ve bu övgüyle bahsedilir bunu da anlamak gerçekten çok zor. Ülkemizde birçok oyunlar oynanıyor, Cem Yılmaz da bu oyunlardan birine alet oluyor ya da kendini çok güzel kullandırıyor. Erşan Kuneri çoğumuzun yüzünü dönüp bakmayacağı isimlerden birisi olsa da Cem Yılmaz tarafından dillendirilip, ayağa kaldırılıp insanlara büyük bir kahramanmış gibi izlettirilmeye çalışınca insanlar ister istemez merak ediyor.

Ersan Kuneri Dizisi Oyuncu ve karakter isimleriErşan Kuneri Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Cem Yılmaz tarafından 2021-2022 yeni sezonda muhtemelen dijital platformların birinde yayınlanması planlanan yeni dizi “Erşan Kuneri”karakterleri ile merak konusu olmaya devam edecek. Tumtum İbrahim, Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal ve Payro Cemav gibi karakterlerin yer alacağı Erşan Kuneri dizisi gelecek sezon muhtemelen Blu TV platformunda izleyiciye sunulacak. Siz de bu dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Erşan Kuneri dizisinin oyuncu ve karakterlerini yorumlarınızla yazabilirsiniz.

Etiketler