Dilan Çiçek Deniz Yeni Dizisi 2022-2023 Sezonu

05.07.2019
590

Geçtiğimiz sezon Çukur dizisinde izlediğimiz ve Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz yeni sezon dizisiyle geçtiğimiz günlerde anlaştı. Dilan Çiçek Deniz’in yeni dizisi Patron oldu. Patron Dizisinde Dilan Çiçek Deniz hangi rolde hangi karaktere hayat verecek diye merak edenlere hemen yanıt verelim. Dilan Çiçek Deniz Patron Dizisinde Ela rolünde oynayacak.

Dilan Çiçek Deniz Yeni Dizisi 2019-2020 Sezonu

Patron Dizisi Ela rolü Kimdir? 2022-2023

Yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birisi olan Patron dizisinde karakterler de belli olmaya başladı. Patron Dizisinde Ela karakterinin kim olacağı uzun süre merak edilmişti. Sonunda belli oldu ve Patron Dizisinde Burak Deniz ile baş rolü paylaşacak olan ve Ela rolünü canlandıracak güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz oldu. Geçtiğimiz iki sezonda Çukur dizisinde izlediğimiz tescilli güzel bu sezon Show tv ekranlarında yayınlanacak olan Patron dizisi ile anlaştı. Ela rolünü senaryodan okuyup oldukça beğenen Dilan Çiçek Deniz yeni sezonda oynayacağı diziyi de belirlemiş oldu. Dilan Çiçek Deniz yeni sezonda 2019-2020 de Patron dizisinde Ela rolünü oynayacak.

Dilan Çiçek Deniz Patron dizisinde Ela rolü

Dilan Çiçek Deniz 2022-2023 Yeni Sezonda Hangi Dizide?

Geçtiğimiz sezon Bizim Hikaye dizisinde oynayan Burak Deniz ile birlikte oldukça iyi bir iki olacak olan Dilan Çiçek Deniz yeni sezondaki dizisi Patron‘un senaryosunu okuyup oldukça etkilenmiş ve yeni dizisini belirlemiş. Dilan Çiçek Deniz Patron dizisinde birlikte baş rolü oynayacağı Burak Deniz ile daha önce hiç bir dizide başrol oynamadı. İlk kez birlikte kamera karşısına geçecek olan oyuncuların deneyimleri merak edilirken Dilan Çiçek Deniz Patron dizisinde Ela rolü ile karşımızda olacak.

Çukurun Sena’sı Dilan Çiçek Deniz Yeni Sezonda Patron Dizisinde

Dilan Çiçek Deniz 2 sezondur Çukur dizisinde Yamaç rolünü canlandıran Aras Bulut İynemli ile birlikte baş rolleri paylaşıyordu. Çukur dizisinde oldukça sevilen karakterlerden birisi olan Sena rolündeki Dilan Çiçek Deniz bu diziden sezon sonuna doğru vurularak çıkmıştı. Zaten Çukurdan başka türlü çıkılmazdı. Dilan Çiçek Deniz’in 2022-2023 sezonu oynayacağı yeni dizi merak edilirken Patron dizisinden gelen teklifi inceleyip kabul eden Dilan Çiçek Deniz dizide Ela rolünde oynayacak.

Patron Dizisi Ela Kimdir

Patron Dizisi Ela Karakteri Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz 1995 yılında Sivas ilimizde doğmuştur. Annesi ve babası öğretmen olan Dilan Çiçek Deniz lise yıllarında ailesinin de desteği ile tiyatro eğitimleri almıştır. Dilan Çiçek Deniz 17 yaşında lise son sınıfta iken Liseler arası Tiyatro Yarışması’nda dereceye girip oyunculuk ödülü almış ve böylece oyunculuk konusundaki kariyerinin ilk adımı olmuştur bu ödül. Daha sonra yüksek okul için Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği bölümünü kazanarak İzmir ilimize giden güzel oyuncu uzun yıllardır istediği bölüm olan edebiyatı kazanmak için sınavlara tekrar girip karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır.

Dilan Çiçek Deniz henüz 15 yaşında iken “Güneşi Annem Sanırdım” adlı bir şiir kitabı çıkarmış ve lise yıllarında sanata edebiyata olan ilgisini göstermiştir. Üniversite yıllarında mankenlik ve modellik de yapmaya başlayan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında katılmış olduğu ulusal bir yarışma olan ve Star tv den canlı yayınlanan Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına dahil olmuş ve burada 2. olmuştur. 2015 yılında Miami’de düzenlenen Kainat güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmişse de bir derece elde edememiştir. Elidor Miss Turkey 2014 güzellik yarışmasında elde ettiği başarı ona bir çok başarıyı ve teklifi de beraberinde getirmiştir. Oyunculuk konusundaki yeteneği güzellik yarışması ile birleşince dizilerin aradığı oyuncu ortaya çıkmıştır. Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz Yeni Dizisi Patronda Burak Deniz ile oynayacak

Dilan Çiçek Deniz hangi dizi ve filmlerde Oynadı?

Dilan Çiçek Deniz tv de ilk rolünü 2015 yılında Star TV’de yayınlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde canlandırdığı ‘Ebru’ karakteriyle oynamıştır. Daha sonra 2015 yılında Kanal D de yayınlanmakta olan “Güneşin Kızları” dizisine dahil olan Dilan Çiçek Deniz kendisini bu dizilerde oldukça geliştirmiş ve ilk önemli başrolü olan Bodrum masalına hazırlamıştır.

Dilan Çiçek Deniz Ağustos 2016’da başlayan ve Haziran 2017 yılına kadar devam eden ve Kanal D de ekrana gelen “Bodrum Masalı” adlı dizide başrol oynamıştır. Su karakterini başarılı bir şekilde canlandıran Dilan Çiçek Deniz bu dizide oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarmıştır. Dilan Çiçek Deniz 2017-2019 sezonlarında ise Çukur dizisinde başrol oynamıştır. Show tv de ekrana gelen ve halen devam etmekte olan Çukur adlı dizide Aras Bulut İynemli ile baş rolü paylaşan ve Sena karakterine hayat veren oyuncu oldukça güzel bir oyunculuk çıkarmıştır. Dilan Çiçek Deniz 2022-2023 yeni sezonunda Patron dizisinde Ela karakterine hayat verecek ve Burak Deniz ile birlikte baş rolleri oynayacak. Dilan Çiçek Deniz’in dizi hayatı böyle.

Patron Dizisi Ela rolü Kimdir Çukurun SenasıReklam dünyasında Dilan Çiçek Deniz: Dilan Çiçek Deniz sadece dizi dünyasında değil reklamcılık konusunda da oldukça başarılı bir oyuncumuzdur. 2016 yılında Pantene Altın Kelebek ödülünde yıldızı parlayan oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Dilan Çiçek Deniz 2018 yılında ise Avon’un ruj reklamında yer alarak ekranda sürekli karşımıza çıkmıştır.

Patron Dizisi Oyuncu Kadrosu, Patron Ne Zaman Başlayacak?

Dilan Çiçek Deniz yeni dizisi Patronda Ela karakterini canlandıracak. Sizlerde Patron Dizisi Ela Kimdir? Dilan Çiçek Deniz Yeni Dizisi 2022-2023 Sezonunda Patronda Ela rolü ile karşımızda konumuz hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz iyi bir ikili olur mu sizce?

YORUMLAR

  1. Şirin dedi ki:

    Ben çok çok beğeniyorum Dilan Çiçek Denizi nolur bana Googleden yazsyn ben onu çok seviyorum çok tatlı çok güzel 😍😍❤️❤️ Şirin