Patron Dizisi Oyuncu Kadrosu, Patron Ne Zaman Başlayacak?

30.01.2023
51

Ay yapımın 2 sezondur devam eden ve Fox tv de Perşembe akşamları yayınlanan Bizim Hikaye dizisi reytingleri düşmeye başlayınca ve Hazal Kaya diziden ayrılmak isteyince bu sezon apar topar final kararı aldı ve dizi Mayıs 2019 de final yaparak ekrana veda etti. Bizim Hikaye dizisi final yapınca baş rol oyuncuları Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın yeni sezonda hangi dizilerde olacakları da merak konusu oldu. Patron Dizisinin baş rolleri Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz oldu.

Not: Patron dizisinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz oynaması planlanıyor. Ancak şu sıralar Burak Deniz Maraşlı dizisinde, Dilan Çiçek Deniz ise Alev Alev isimli dizide oynuyor. Bu oyuncuların dizileri final yaptıktan sonra Patron dizisinin biraz geç de olsa 2022-2023 sezonunda yayınlanması hedefleniyor. Güncelleme 2 Nisan 2022

Patron Dizisinin baş rolleri Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz

Patron Dizisinin baş rolleri Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz oldu.

Hazal Kaya yeni düğün yaptığı için yeni bir dizide bu sezon oynamasını kimse beklemiyor ancak dizide Hazal’a eşlik eden Burak Deniz hemen diğer dizi yapımcılarının ilgi odağı oldu ve Tims B yapımın teklif sunduğu Burak Deniz Patron isimli yeni dizinin ilk başrol oyuncusu oldu. Fox tv de 30 Mayıs’ta final yapacak olan Bizim Hikâye dizisinin başrol oyuncusu olan Burak Deniz Patron isimli diziden gelen bu güzel teklifi kabul ederek yeni sezondaki adresini şimdiden belli etmiş oldu ve projesi önümüzdeki aylarda netlik kazanıp diğer oyuncularda belli olacak.

Patron Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Burak Deniz’in Ay Yapımdan sonraki yeni adresi Tims&B ile birlikte çekeceği Patron isimli yeni dizinin kanalı da belli oldu. Patron dizisi hangi kanalda yayınlanacak sorusuna cevap Show TV oldu. Tims B Show tv ekranlarında 2019-2020 sezonunda yayınlanacak olan Patron isimli yeni diziye Burak Deni’in yanına yakışacak bir kadın başrol arayışına geçti bile. Patron dizisinde başrol oynayacak olan Burak Deniz daha önce Hande Erçel ile birlikte Show tv de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde birlikte oynamışlar ve oldukça beğenilen bir ikili olmuşlardı. Patron dizisinde Burak Deniz bakalım Hande Erçel ile mi baş rolü paylaşacak yoksa yeni bir oyuncu ile mi anlaşılacak zamanla göreceğiz. Patron dizisi yaz ayları boyunca hazırlıklarını tamamlayarak Eylül 2019 da yeni sezonla birlikte başlaması planlanıyor.

Patron Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Patron dizisinin belli olan ilk oyuncusu Burak Deniz oldu. Burak Deniz 2 sezondur Bizim Hikaye dizisinde oldukça başarılı bir oyunculuk sergiliyor ve dizi reytinglerde uzun süre ilk sırayı sırtlamıştı. Ancak daha sonra başlayan Avlu dizisi bu sezon başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizileri ile Bizim Hikaye dizisinin reytingleri düşünce dizi final kararı aldı ve oyuncular da yeni yapım şirketleri ile anlaşmaya başladı. İşte Burak Deniz Tims B ile anlaşır anlaşmaz Patron dizisinin başrol teklifini kabul etti ve dizinin ilk oyuncusu oldu. İkinci oyuncu ise Dilan Çiçek Deniz oldu. Patron dizisinde baş rolleri Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz canlandıracaklar.

Show tv Patron dizisi baş rol oyuncuları belli oldu mu1-

Patron Dizisi Başrol Oyuncusu Burak Deniz Kimdir?

Patron dizisinin erkek başrol oyuncusu olan Burak Deniz 17 Şubat 1989 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Burak Deniz aslen İzmit’li olmakla birlikte Çanakkale de 18 Mart Üniversitesinde Sanat Tarihi bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro ve oyunculuğa merakı dolayısı ile çeşitli derler alarak kendisini geliştirmiştir. İlk dizisi ise 2011 yılında kamera karşısına geçtiği Kolej Günlüğü dizisidir. Burak Deniz Patron dizisinde Finans Uzmanı Fatih karakterini canlandıracak. İşte Burak Deniz’in tüm dizileri:

2019 Yılında: Patron Dizisinde Başrol
2017-2019 Yıllarında: Bizim Hikaye (Barış)
2016 Yılında: Aşk Laftan Anlamaz (Murat)
2015 Yılında: Medcezir (Aras)
2015 Yılında: Tatlı Küçük Yalancılar (Toprak)
2014 Yılında: Kaçak (Burak Topçuoğlu)
2012 Yılında: Sultan (Tarık)
2011 Yılında: Kolej Günlüğü (Onur)

Burak Deniz daha sonra 2015 yılında yayınlanan ve oldukça ses getiren bir dizi olan Medcezir dizisinde Aras rolüyle kendisini tüm Türkiye’ye kanıtlamıştır. Daha sonra sırasıyla Sultan, Tatlı Küçük Yalancılar ve Kaçak gibi dizilerin kadrosunda yer alan Burak Deniz ilk baş rolünü ise Show tv de yayınlanan ve Hande Erçel ile birlikte oynadığı Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle gerçekleştirmiştir. Burak Deniz son iki sezondur FOX TV ekranlarında perşembe akşamları ekrana gelen ve Hazal Kaya ile birlikte baş rolünü paylaştığı Bizim Hikaye isimli dizide Barış karakteriyle yine herkesin gönlüne girmiş ve hayran kitleleri oluşturan bir oyuncu olmuştur. Çukur dizisinin final yapmasının ardından Patron dizisi ile anlaşan yakışıklı oyuncuyu 2019-2020 yeni sezonda Patron dizisinde izleyeceğiz.

Burak Deniz 1.85 cm boyunda ve 75 kilo olan oldukça yakışıklı bir oyuncudur ve terazi burcudur. Burak Deniz’in sevgilisi var mı sorusuna da hemen yanıt verelim: Nesrin Cavadzade ile uzun süre sevgili kalan Burak Deniz daha sonra 2018 Aralık ayında Cihangirde farklı bir kız ile görüntülenmiş ve kız arkadaşım diyerek yanıt vermişti. Ancak o günden beri Burak Deniz aynı kız ile bir daha objektiflere yakalanmadı ve şimdilerde kimsenin hayatında olmadığını düşünüyoruz.

2- Patron Dizisi Kadın Başrol Oyuncusu Dilan Çiçek Deniz (Ela)

Patron Dizisinin baş rollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz yer alacaklar. Patron Dizisi Ela Karakterini oynayacak olan Dilan Çiçek Deniz Kimdir? Dilan Çiçek Deniz 1995 yılında Sivas ilimizde doğmuştur. Annesi ve babası öğretmen olan Dilan Çiçek Deniz lise yıllarında ailesinin de desteği ile tiyatro eğitimleri almıştır. Dilan Çiçek Deniz 17 yaşında lise son sınıfta iken Liseler arası Tiyatro Yarışması’nda dereceye girip oyunculuk ödülü almış ve böylece oyunculuk konusundaki kariyerinin ilk adımı olmuştur bu ödül. Daha sonra yüksek okul için Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği bölümünü kazanarak İzmir ilimize giden güzel oyuncu.. Devamı için >>Patron Dizisi Ela Kimdir? Dilan Çiçek Deniz

Patron Dizisi Kadın Başrol Oyuncusu Dilan Çiçek Deniz (Ela)

3- Patron Dizisinin Diğer Başrol Oyuncusu ve yan rolleri Kimler?

Patron dizisinin başrol oyuncusu Burak Deniz dışındaki oyuncuları henüz kesinleşmediği için buraya yazamasak bile en kısa zamanda Patron dizisi cast aşamasını tamamlayacak ve oyuncular bir bir açıklanacaktır. Patron dizisinin diğer baş rolleri ve yardımcı roller belli oldukça buraya yazacağız ve tüm oyuncular hakkında detaylı bilgilendirme ve resimler sizlere duyurulacaktır. Şimdilik Patron dizisi oyuncularına dair yazacaklarımız bu kadar..

Patron Dizisinin Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Patron dizisinin yapımcılığını TİMS-B üstlendi. Patron isimli yeni projenin yönetmeni ise Yağız Alp Akaydın oldu. Patron dizisinin senaryosu ise yapım aşamasında olduğu için daha fazla detaylı bilgi sunamasakta ilerleyen zamanlarda tüm bilgileri sizlere bu konumuzda paylaşacağız. Patron dizisinin yapımcı firması, diziyi yöneten yönetmen ve Patronun senaristi kim sorularına cevap burada olacak.

Patron dizisi oyuncu kadrosu Burak Deniz

Patron dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçe veya Köyde Geçiyor Hikaye?

Dizilerin en çok merak edilen konularından birisi de nerede çekildiğine dair oluyor. Eminiz ki Patron dizisi nerede çekildi hangi semtte mahallede set kuruldu yada Patron dizisinin çekimlerinin yapıldığı yerlere nereler, Patron dizisinde geçen ev veya konak köşk nerede nasıl gidilir gibi meraklı sorulara dizinin tanıtımları çıktıkça yeni cevaplar yazacağız. Patron dizisinin çekim yerleri Patron dizisinin fragmanı çıktıktan sonra sizlere sunulmaya başlanacaktır.

Ayrıca Patron dizisinin merak edilen müzikleri ve şarkılarını Patron dizisine yeni gelen oyuncuları veya patron dizisinden ayrılan çıkan oyuncuların kimler olduğunu konumuz güncellendikçe sizlere yazıyor olacağız. Patron dizisinde olan biten tüm detayları atlamadan sizlere yeni oyuncuları sunmaya çalışacağız. Ayrıca patron dizisi dışında 2023-2024 yıllarında yayınlanacak olan tüm yeni dizi oyuncu konularımızı 2023 dizileri konumuzdan ve kategorimizden takip edebilirsiniz. İşte yeni diziler için adresimiz >> 2023 Yeni Diziler

Patron dizisi oyuncu kadrosu

Patron dizisi Reytingleri Nasıl İzlenir mi?

Şimdiye kadar Burak Deniz’in oynadığı diziler hep ilgi gördü. Bu nedenle bizim tahminlerimize göre Burak Deniz ile güçlü bir kadın başrol dizide birlikte oynarsa uzun vadeli kaliteli bir iş çıkabilir. Ancak dizilerin tutulup reyting alabilmesi biraz da senaryoya bağlı olduğu için Patron dizisi tutar mı izlenir mi reyting alır mı yoksa kısa sürede dizi etkisini kaybedip Patron dizisi neden tutmadı, patron dizisi niçin izlenmedi, patron dizisi erken final mi yapacak gibi sorular ardı ardına gelmeye başlayabilir. Bakalım nasıl bir dizi olacak Patron..

Tims B yapımın hazırlayacağı ve yapımcılığını üstlendiği yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın‘ın yaptığı Patron dizisinin ilk başrol oyuncusu Burak Deniz oldu. Diğer oyuncuların kimler olacağı merakla bekleniyor. Show tv de 2021-2022 sezonunda yayınlanacak olan Patron dizisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Patron dizisi 2023-2024 Yeni Sezonda Yayınlanacak

Burak Deniz’in başrolünde oynayacağı Patron Dizisi 2022-2023 yeni sezonda ekrana gelebilir. Patron Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında belli oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Patron Dizisine yeni katılan isimleri de burada sizlerle paylaşacağız. Patron Dizisi 2022-2023 yeni sezonda ekrana gelecek. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Burak Deniz Maraşlı dizisinden dolayı Patron Dizisi 2022-2023  yıllarında başlaması muhtemeldir.

YORUMLAR

  1. Şirin dedi ki:

    Selam bana nolur söyleyin hangi zaman dizi başlayacak ve yenı ne dizi olsa ve o dizide Dilan Çiçek Deniz olsa yazyn nolur 👋 bay bay

  2. Bartu Güven dedi ki:

    Bence Hande Erçel güzel olur ikili çift tutulur İnşallah

  3. Tuanal dedi ki:

    Handeyle cok iyi ikililer insallah basrolu handeyle paylasir 😊