Benim Güzel Ailem Adnan Gözüaçık (Akyol ailesinin dayısı)

14.08.2023
103

TRT ekranlarında yayınlanan benim güzel ailem dizisine Ufuk Özkan dahil oldu. Benim güzel ailem dizisinde Adnan Gözüaçık karakterine hayat verecek olan Ufuk Özkan geçtiğimiz günlerde televizyon ve basında oldukça geniş bir yer bulmuş ve siroz hastalığı nedeniyle gündem olmuştu. Ufuk Özkan uzun bir aradan sonra dizi setlerine geri döndü ve benim güzel ailem dizisinde Akyol ailesinin dayısı karakterinde Adnan Gözüaçık rolünü üstlendi.

Ufuk Özkan 1975 yılında Almanya’da doğdu. Karadenizli bir ailenin oğlu olan Ufuk Özkan tiyatro kökenli bir dizi oyuncusudur. İlk olarak çiçek taksi dizisiyle oyunculuğa başlayan Ufuk Özkan sayısız dizi ve filmde önemli roller oynadı. Geçtiğimiz sezon ise Adalet isimli sinema filminde yer alan Ufuk Özkan duy beni, Barbaros Hayrettin, hayat bazen tatlıdır ve TRT ekranlarındaki kalk gidelim gibi dizilerde yer aldı. Ufuk Özkan eşi Nazan ile 2005 yılında evlendi. Eren Özkan isimli tek çocukları bulunuyor.

Benim Güzel Ailem Adnan Gözüaçık (Akyol ailesinin dayısı)

Benim Güzel Ailem Adnan Gözüaçık (Akyol ailesinin dayısı)

TRT ekranlarının sevilen dizisi benim güzel ailem de çarşamba günleri ekrana gelecek olan Ufuk Özkan ailenin dayısı Adnan gözüaçık rolünde karşımıza çıkacak. Adnan gözüaçık başarılı oyunculuğu ile diziye 8. bölümde katılacak. Organ nakli ihtimali ile gündeme gelen Ufuk Özkan’a benim güzel ailem dizisinde Adnan karakteriyle izleyecek olmak gerçekten güzel. Oyuncumuza sağlıklı sıhhatli bir yaşam diliyoruz.

Benim güzel ailem dizisinin Ufuk Özkan ile anlaşıp onu diziye kabul etmesini de ayrıca takdir ediyoruz. Böylesi zor zamanlarda oyunculara sahip çıkılmasını ve dizilerde roller verilmesini nasıl buluyorsunuz? Bu konu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..