Bambaşka Biri Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri ve Mekanları (Fox Tv)

Bambaşka Biri dizisi nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Dram ve romantik gerilim türünde olan Bambaşka Biri dizisinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme almaktadır. Fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan dizi özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çekmiştir. Fox TV de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bambaşka Biri’nin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizler Bambaşka Biri dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Bambaşka Biri Dizisi Nerede Çekiliyor?

Neslihan Yeşilyurt yönetmenliğinde çekilen Bambaşka Biri dizisinin başrolünde son dönemin popüler isimleri arasında yer alan Hande Erçel ve Burak Deniz yer almaktadır. İkili daha önce Aşk Laftan Anlamaz dizisinde başrolü paylaşmıştı. Bambaşka Biri, bu sebeple büyük ilgi görmüştür. Bambaşka Biri dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı çekimler için bura tercih edilmiştir.  

bambaska biri dizisi Istanbulda cekiliyor

Bambaşka Biri Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Yapımcılığını TIMS&B Productions’un üstlendiği Bambaşka Biri dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezde olması gibi sebeplerden dolayı Bambaşka Biri dizisi burada çekilmektedir. Dizinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semtinin kullanacağı bilinsede, çekimlerde özellikle Beşiktaş ve Galata gibi yerler tercih edilmiştir. Bizler Bambaşka Biri dizisi başladığı zaman kullanılan semt ve sokakları detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız. bambaska biri dizisi Galata kulesi cekimleri

Bambaşka Biri Dizisinin Çekim Yerleri

11 Eylül 2023 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Bambaşka Biri özellikle başrol oyuncularıyla dikkat çekmiştir. Sosyal medyada da büyük ilgi gören Bambaşka Biri, İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul’da başlamış ve burada devam edecektir. Çekimlerde daha çok Beşiktaş ve Galata gibi yerlerin kullanacağı biliniyor. Ancak yapımcılar çekim yerleri hakkında detay vermemiştir. Bizler de bu sebeple dizi başladığı zaman çekim yerlerini daha detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız. bambaska dizisi cekimleri Sstanbuldaki adliye

Bambaşka Biri Dizisinin Çekim Mekanları

Fox Tv’de yayınlanacak olan Bambaşka Biri, etkili hikayesi ve güçlü kadrosu sayesinde istediği ilgi görmüştür. TIMS&B Productions imzalı Bambaşka Biri dizisinin çekimleri yukarıda da belirttiğimiz gibi İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı çekimler için burası tercih edilmiştir. Fakat dizi genellikle Beşiktaş, Galata gibi semtlerde çekilsede anlatılan ana hikayenin nerede geçeceği net olarak bilinmiyor.

Bambaşka Biri dizisi nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Bambaşka Biri Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri ve Mekanları (Fox Tv) (1 Yorum)