Alparslan Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta? (TRT)

Sizler için Alparslan dizisinin tekrarlarının ne zaman ve saat kaçta yayınlanacağını açıklayacağız. AKLİ FİLM imzalı Alparslan dizisinin yönetmen koltuğunda Sedat İnci oturmaktadır. TRT 1’de yayınlanacak olan tarih, kurgu ve drama türündeki Alparslan dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğindedir. Yaratıcı yönetmenliğini ve senaristliğini Emre Konuk’un üstlendiği Alparslan dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için Alparslan dizisinin tekrarlar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta ekranlarda olacağını açıklayacağız.

Alparslan Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Alparslan Dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat KaçtaBaşrollerini Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür ve Sarp Levendoğlu’nun paylaştığı Alparslan dizisinin ne zaman başlayacağı da merak edilmiştir. Tanıtım fragmanı kısa süre içersinde 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Alparslan dizisi, sosyal medyada da en çok konuşulan konu hâline gelmiştir. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Alparslan dizisi, Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğindedir. Yeni sezonda başlayacak olan Alparslan dizisinin yayın tarihi henüz kesinleşmemiştir. Bizler, ekim ayında başlaması planlanan Alparslan dizisinin yayın tarihini öğrendiğimiz zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve Sultan Alparslan’ın hayatını anlatacak olan Alparslan dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karışısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu Alparslan dizisinin yapımcıları dizinin başlama tarihini yakında olarak belirtmişlerdir. Yayın tarihi kesinleşmeyen Alparslan dizisinin Ekim ayında izleyicilerle buluşması beklenmektedir. Bizler Alparslan dizisinin yayın tarihi kesinleştiği zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Oyuncu kadrosunda Toprak Sergen, Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür, Erdinç Gülener, Barış Bağcı, Korel Cezayirli, Gizem Karaca, Rabia Soytürk, Yurdaer Okur, Ferit Kaya, Esila Umut gibi başarılı isimlerin yer aldığı Alparslan dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı da merak edilmiştir. Alparslan dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin ilk bölümü bittikten hemen sonra saat 22:30 da dizinin birinci bölümünün tekrarı yine TRT 1 ekranlarında olacaktır ve dizi yayın hayatına başladığı hafta boyunca, birinci bölümününün tekrarı farklı gün ve saatlerde izleyici karışısına çıkacaktır.

Alparslan Dizisi Tekrarları Hangi Gün, Saat Kaçta?

Önümüzde ki günlerde TRT 1 ekranlarda izleyici karşısına çıkacak olan Alparslan dizisi yayın hayatına başlandığı zaman dizinin birinci bölümü bittikten hemen sonra saat, 22:30’da dizinin birinci bölümünün tekrarı yine TRT 1 ekranlarında olacaktır. Yayın hayatına başladığı hafta boyunca tekrarı yayınlacak olan Alparslan dizisinin yayın tarihi belli olduğu zaman, dizinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatlerde ekranlarda olacağı TRT 1’in yayın akışına eklenecektir. Bizde sizler için Alparslan dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatlerde yayınlanacağı sizlerle paylaşacağız.

Sizler için Alparslan dizisinin tekrarlarının ne zaman ve saat kaçta yayınlanacağını açıkladık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Alparslan Dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta konusunda bilgiler verdik. Alparslan Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Etiketler