Aldatmak Zeliş Kimdir? Ozan’ın Sevgilisi (Selin Kahraman)

29.12.2022
3.426

Aldatmak Zeliş kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Aldatmak dizisinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstlenmiştir. İzleyiciler senaryosunu Ayfer Tunç’un kaleme aldığı Aldatmak dizisi Zeliş karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Zeliş karakterini Selin Kahraman canlandıracaktır. Bundan dolayı da Aldatmak Zeliş kimdir? Zeliş karakterini canlandıran oyuncumuz Selin Kahraman’ı yakından tanıtacağız.

Aldatmak Dizisi Zeliş Karakteri Kimdir?

Aldatmak Zeliş Kimdir Ozan'ın Sevgilisi (Selin Kahraman)Perşembe günleri Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aldatmak dizisi Zeliş karakteri diziye yeni katılmıştır. 16. bölümde karşımıza çıkacak olan Zeliş, Ozan’ın sevgilisidir. Yusuf Çim’e partner olarak katılan Zeliş karakterine ise oyuncumuz Selin Kahraman hayat verecektir.

Aldatmak Dizisi Zeliş Kimdir?

Diziye yeni katılan ve ana karakterlerinden biri olan Zeliş’i oyuncumuz Selin Kahraman canlandıracaktır. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da sektörde yeni olan oyuncumuz Selin Kahraman’ı yakından tanıtacağız ve Selin Kahraman kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Selin Kahraman Kimdir?

Selin Kahraman Aldatmak dizisinde Zeliş rolü Ozan'ın Sevgilisi1 Ocak 1995 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Selin Kahraman, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatrolarda sadece oyunculuk değil asistanlıkta yapan Selin Kahraman, 2020 yılında Beni Bırakma dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. We Talent Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz özellikle en son yer aldığı dizi olan Gri’de canlandırdığı Komiser Leyla karakteri ile tanınmıştır.

Selin Kahraman Yer Aldığı Diziler

Aldatmak (Zeliş, 2022-2023)
Gri (Komiser Leyla, 2022)
Yeşilçam (Aysel, 2021)
Bay Yanlış (Derin, 2020)
Beni Bırakma (İnci, 2020)

Selin Kahraman Resmi İnstagram Hesabı

Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan Selin Kahraman’ın İnstagram da 60 gönderisi ve 16 binden fazla takipçisi vardır. Sektörde yeni olan oyuncumuz Selin Kahraman’ın resmi İnstagram hesabı: @selkahraman

Selin Kahraman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörde yeni olan oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuz Selin Kahraman’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Aldatmak Zeliş- Selin Kahraman Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Selin Kahraman, güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmiştir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu nedenle Selin Kahraman’ın Aldatmak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve yaptığı kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Aldatmak Zeliş kimdir? Zeliş karakterini canlandıran oyuncumuz Selin Kahraman’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.