2023 Passaparola Yarışması Sunucusu Başvuru Formu Tv8

22.06.2023
19

2023 Passaparola yarışması sunucusu ve başvuru formunu sizlerle paylaşacağız. Passaparola 2002-2010 yılları arasında Metin Uca, Mesut Yar, Mehmet Ali Erbil ve Metin Uca’nın sunumuyla ekrana gelmiştir. Yayınlandığı dönem büyük ilgi gören Passaparola yarışma programı yeniden başlayacaktır. Seyirciler programın yeni sonuncusunu ve başvuru formunu merak etti. Bizlerde 2023 Passaparola yarışmasının sunucusunu, başvuru formunu sizlerle paylaşacağız.

2023 Passaparola Yarışması Sunucusu

Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Passaparola 2002-2010 yılları arasında yayınlanmıştır. O dönem en çok izlenen programların başında gelen Passaparola önümüzdeki günlerde tekrar başlayacaktır. Programın yeni sonuncusu ise ünlü komedyen Beyazıt Öztürk olmuştur. Seyirciler tarafından Passaparola yarışmasının sunucusu Beyazıt Öztürk’te merak edilmiştir. Bu konumuzda Passaparola yarışma programının sunucusu Beyazıt Öztürk’ü yakından tanıtacağız.2023 Passaparola Yarışması Sunucusu Beyazıt Öztürk

Beyazıt Öztürk Kimdir?

12 Mart 1969 yılında Bolu’da dünyaya gelen Beyazıt Öztürk, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin Seramik-Heykel Bölümünden mezun olmuştur. Beyazıt Öztürk, üniversite yıllarında radyo programcılığı yapmıştır. Daha önce Aileler Yarışıyor, Ucunda 1 Milyon Var gibi programlarda sunuculuk yapan Beyazıt Öztürk, Yok Böyle Dans, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi yarışmalarda da jürilik yapmıştır. Çeşitli dizi ve filmlerde konuk oyuncu olarak da yer alan komedyen özellikle Beyaz Show programıyla tanınmıştır.

2023 Passaparola Yarışması Başvuru Formu

Her gün PT kuşağında, Masterchef Türkiye’den önce ekrana gelmesi beklen Passaparola yarışmasını Beyazıt Öztürk sunacaktır. Yarışma programı Tv 8’de yayınlanacaktır. Passaparola yarışmasının başvuru formu da merak edilmiştir. 2023 Passaparola’da yarışmacı olmak için Tv 8’in resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde https://www.tv8.com.tr adresine Passaparola yarışmasının başvuru formu eklenecektir. Sizlerde istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak programa başvuru yapabilirsiniz.

2023 Passaparola Yarışması İletişim Bilgileri

Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla ekranlara gelecek olan yarışma programı Passaparola, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8’de yayınlanacaktır. Sizler Passaparola yarışma programıyla iletişime geçmek için 0(212) 304 88 88 telefon numarasını arayabilirsiniz. Aynı zamanda izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr mail adresiyle de iletişim kurabilirsiniz. Tv 8 yayın binasının adresi: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer/İstanbul’dur. İletişime geçmek için ise Fax atacağınız numara: 0(212) 304 88 80’dir.

2023 Passaparola yarışmasına katılım nasıl olacak, elemeler mülakat, sunucusu ve başvuru formunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..