Yürek Çıkmazı Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

03.03.2023
1.439

Yürek Çıkmazı dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yürek Çıkmazı dizisinin senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar kaleme almaktadır. Yürek Çıkmazı dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenmiştir. Seyirciler, Yürek Çıkmazı dizisine yeni katılan ve ayrılan oyuncuları da merak etti. Bizlerde bu konumuzda Yürek Çıkmazı dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız.

Yürek Çıkmazı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Başrolünde İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta, Alp Navruz ve Ayça Bingöl’ün yer aldığı Yürek Çıkmazı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı dizisine birçok yeni oyuncu dahil olmuştur. Bizlerde TRT’nin sevilen dizisi Yürek Çıkmazı’na yeni gelen oyuncularımızı yakından tanıtacağız.

Ceren Erginsoy- Solmaz

Yürek Çıkmazı dizisinde Solmaz rolünü Ceren Erginsoy canlandırıyor. Diziye yeni dahil olan oyuncu  Kader’in ablasıdır. Yürek Çıkmazı Solmaz kimdir konumuzu ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. ceren erginsoy yeni dizisi yurek cikmazi dizisi

Mehmet Aslantuğ – Ali Fuat Göreli

Yürek Çıkmazı yeni gelen oyuncular Mehmet AslantuğYürek Çıkmazı dizisine 7. bölümde dahil olan Mehmet Aslantuğ, 25 şehir 1961 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme eğitimini bırakarak oyunculuğa adım atan Mehmet Aslantuğ kamera karşısına ilk defa 1986 yılında Gündoğmadan filmiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle Sıcak Saatler dizisinde Sedat Yalçın karakteri ve Bir İstanbul Masalı dizisinde ki Selim Arhan karakteriyle tanınmıştır.

Berna Üçkaleler – Psikolog Şermin

Berna Üçkaleler Yürek çıkmazı dizisine yeni katılan oyuncuDiziye 13. bölümde katılan Psikolog Şermin karakterini Berna Üçkaleler canlandırmaktadır. 27 Mayıs 1987 İstanbul’da doğan Berna Üçkaleler, Manisa Celal Bayar Ünivesitesi Spor Akademisi’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise 3Mota Oyunculuk atölyesi ve Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk defa 2014 yılında Kardeş Payı dizisinde yer alan oyuncumuz özellikle Adını Sen Koy dizisiyle tanınmıştır.

Selen Öztürk – Kader

Yürek Çıkmazı dizisine yeni gelen oyuncular Selen ÖztürkYürek Çıkmazı dizisine 14. bölümde katılmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Kader’i Selen Öztürk canlandıracaktır. 23 Temmuz 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Selen Öztürk, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Selen Öztürk, aktif olarak seslendirme çalışmalarında bulunmaktadır. Selen Öztürk en son Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinde yer almıştır.

Şekip Taşpınar

Yürek Çıkmazı dizisine 14. bölümden katılan Şekip Taşpınar, 10 Şubat 1969 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Şekip Taşpınar, daha önce bir çok özel ve devlet tiyatrolarda sahne almıştır. 2005 yılında Beyaz Gelincik dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde ki performansla tanınmıştır. Oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır.Şekip Taşpınar Yürek Çıkmazı dizisinde

Ceren Erginsoy – Solmaz

Kader’in ablası olan Solmaz karakterine Ceren Erginsoy hayat vermektedir. 1975 yılında Ankara’da doğan Ceren Erginsoy, Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ceren Erginsoy, aynı yerde mitoloji ve sahne derslerinde asistanlık görevlerinde de bulunmuştur. 2001 de Şehir Tiyatroları’na giren ve Tiyatro İstanbul’da da rol alan oyuncumuz, aynı zamanda sunuculukta yapmaktadır.Yürek Çıkmazı dizisine Ceren Erginsoy katıldı

Kayra Şenocak – Av. Levent Tözün

Avukat Levent Tözün karakteri Yürek Çıkmazı dizisine 5. bölümde katılmıştır. Avukat Levent Tözün karakterini canlandıran Kayra Şenocak, 25 Haziran 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim gören Kayra Şenocak, özellikle Aynalı Tahir dizisinde canlandırdığı Bilal karakteriyle tanınmıştır. Aynı zamanda tiyatro yönetmeni olan oyuncumuz en son Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştır.

Ozan Dağgez – İlker

16 Ekim 1982 yılında İstanbul’da doğan oyuncumuz, Maltepe Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Amerika’daki Castro Valley School ve Müjdat Gezen Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ozan Dağgez, Hayat Bilgisi dizisiyle sektöre adım atmıştır. Oyuncumuz Alın Yazım, Parmak İzi, Kapadokya Düşleri, Talih Kuşu, Aşk Yeniden, Sana Mecburum, Sağır Oda, Halka, Afilli Aşk gibi projelerde de yer almıştır.

Yürek Çıkmazı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisi Atike Hınçlıer’in 2018 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Yürek Çıkmazı’nın sevenleri diziden ayrılan oyuncularıda merak etti. Bizlerde dram türünde ki Yürek Çıkmazı dizisinden ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız ve dizinin kadrosundan başka bir isim çıktığı zaman bunu sayfamıza ekleyeceğiz.Yürek Çıkmazı dizisinden ayrılan çıkan oyuncular

İlayda Ildır – Funda

Yürek Çıkmazı dizisinde ilk bölümden beri yer alan Funda, dizinin önemli karakterlerinden biridir. Ancak, Funda karakteri Yürek Çıkmazı dizisine 14. bölümde veda edecektir. Funda karakterini canlandıran İlayda Ildır, 10 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlayda Ildır, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2017 yılında Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle geçmiştir.

Aydan Şener – Armağan Önder

Yürek Çıkmazı dizisinde ilk bölümden itibaren yer alan Armağan Önder karakteri 13. bölümde diziden çıkmıştır. Bu karakteri oyuncumuz Aydan Şener canlandırmaktaydı. Aydan Şener, 1 Mart 1963 yılında Kilis’te doğmuştur. 1981 yılında Türkiye güzeli seçilen oyuncumuz aynı zamanda Miss World’da ülkemizi temsil etmiştir. Aydan Şener, ilk defa Küçük Ağa dizisinde yer almıştır. Aynı zamanda manken olan oyuncumuz özellikle Çalıkuşu dizisiyle tanınmıştır.

Yürek Çıkmazı dizisine yeni katılan ve ayrılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.