Yaz Şarkısı Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

04.08.2023
19

Yaz Şarkısı dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturduğu Yaz Şarkısı dizisinin çekimleri Rize’de başlamış ve İstanbul’da devam etmektedir. Yaz Şarkısı dizisinin başrolünde Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç ve Efekan Can yer almaktadır. Seyirciler dizi yeni katılan ve ayrılan oyuncularda merak etmiştir. Bizlerde Yaz Şarkısı dizisinin kadrosuna yeni dahil olan ve ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız.

Yaz Şarkısı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Pastel Film imzalı Yaz Şarkısı, bu sezonun en çok ilgi gören dizilerinin başında gelmektedir. Yaz Şarkısı dizisine oyuncumuz Camila Duarte Çakır dahil olmuştur. Bizlerde güzel oyuncumuz Camila Duarte Çakır’ı yakından tanıtacağız. Doğa Can Anafarta yönetmenliğinde çekilen Yaz Şarkısı dizisinin kadrosuna yeni oyuncular dahil olduğu zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yaz Şarkısı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Camila Duarte Çakır-

Yaz Şarkısı dizisine yeni katılan Camila Duarte Çakır, 1996 yılında Karayipler’de yer alan Küba’da dünyaya gelmiştir. New York Konservatuarı Drama Sanatları’ndan mezun olmuştur. Camila Duarte Çakır, ilk defa Salome isimli tiyatro oyunu ile sahneye çıkmıştır. 2015 yılında oyunculuğa adım atmıştır. Bale, modern dans, bachata, vals, resim, şarkı söylemek gibi aktivitelerle yakından ilgilenen oyuncumuz özellikle başrolünde yer aldığı Leylifer dizisindeki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Camila Duarte Çakır Kimdir Yaz Şarkısı konumuzu ziyaret ediniz. yaz sarkisi seyma camile decarte

Yaz Şarkısı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Senaryosunu Ramazan Demirli, Zafer Özer Çetinel ve Görkem Tüzün kaleme almaktadur. Yaz Şarkısı dizisinden ayrılan oyuncular da merak edilmiştir. Ancak romantik komedi türünde olan Yaz Şarkısı dizisinde henüz bir oyuncu ayrılmamıştır. Bizler dizinin ilerleyen bölümlerinde kadroda değişiklik olacağını ve diziden bazı oyuncuların ayrılacağını düşünüyoruz. Yaz Şarkısı dizisinden ayrılan oyuncular olduğu zaman sizlerle paylaşacağız.

Yaz Şarkısı dizisi yeni gelen ve ayrılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..