Yasak Elma Yaz Sezonunda Yayınlanacak Mı? (2023 Haziran Temmuz)

22.01.2023
64

Yasak Elma Yaz Sezonunda Yayınlanacak Mı? (2023 Haziran Temmuz) sorusu merak edildi. Yasak Elma dizisi ülkemizde yaşanan deprem nedeniyle bir kaç hafta boyunca yeni bölüm yayınlamadı. Bu da Yasak Elma dizisinin 2023 Mayıs Haziran aylarında devam edip etmeyeceği sorusunu düşündürdü.

Yasak Elma Yaz Sezonunda Yayınlanacak Mı? (2023 Haziran Temmuz)

Yasak Elma 2023 Haziran Temmuz Yaz Aylarında Yayınlanacak mı? Yasak Elma dizisinden güzel bir haber var sizlerle paylaşmak istedik. Yasak Elma dizisi 6. sezon devam edecek tabi ki reytingleri iyi gidiyor reyting tablosunu konumuzun alt kısmında veriyoruz. Yasak Elma dizisi diğer diziler gibi koronavirüs sebebiyle çekimlerine ara vermişti. Hatta son bölümünü evden çekerek izleyicisine farklı bir sunum yapmıştı. Yasak Elma dizisi ne zaman sete çıkacak? Yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak merak edildi. Yasak elma dizisi yaz aylarında varmı

Yasak Elma Yaz Aylarında Yayınlanacak mı?

Yasak Elma dizisi yapım şirketi de kanalın isteği üzerine aldığı kararla yaz aylarında yayınlanacak. Haziran ve temmuz aylarında Fox TV ekranlarında Yasak Elma dizisini izleyeceksiniz. Yaz sezonunda dizilerde sezon arası verdiği için Yasak Elma reytinglerde galip gelecektir her hafta.  Yaz aylarının vazgeçilmezi olmaya aday Yasak Elma dizisi çekimlerine ramazan bayramı sonrası başlanacak ve yeni bilgileri sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. yasak elma dizisi haziran temmuz devam edecekmi

Yasak Elma Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak? (6. Sezon)

Yasak Elma dizisi yaz aylarında yayınlanmasının ardından muhtemelen ağustos ayında sezon finali yapacaktır. Sonrasında bir ay kadar bir sezon arası ve eylül 2023 de tekrar seyirci karşısına çıkacaktır. Yasak Elma dizisi reytingleri ile Foxtv nin yüzünü güldürdüğü için kanal biran önce sete çıkmasını istedi. Tabi bu istekler ve alınan kararlar koronavirüs salgını tehdidinin bayram sonuna biteceği düşüncesiyle alınıyor. 

Yasak Elma dizisi reytinglerine bir bakalım yeni sezonda devam edeceğini reytinglerine bakarak anlayabiliriz.

Sıra Tarih RTG (%)
3. Yasak Elma 23 Mart 2020 Pazartesi Reytingleri 10
4. Yasak Elma 16 Mart 2020 Pazartesi Reytingleri 9
3. Yasak Elma 9 Mart 2020 Pazartesi Reytingleri 8
4. Yasak Elma 2 Mart 2020 Pazartesi Reytingleri 7
4. Yasak Elma 24 Şubat 2020 Pazartesi Reytingleri 7

yasak elma 2020 yaz aylarında varmı yayınlanacakmı

Yasak Elma dizisinin son bir aylık reytinglerine baktığımızda sıralama da 3. ve 4. olduğunu görüyoruz. Yasak Elma dizisi yaz sezonunda yayınlanarak reytinglerde her zaman 1. sırada yer almayı planlıyor. Umarız ki amacına ulaşır. Yasak Elma izleyicisi de hasret kaldığı dizisine kavuşur ve yaz sezonunda da severek takip edebilir. Sizler Yasak Elma dizisinin yazın devam etme kararını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

  1. Ebru dedi ki:

    Cok severek izledigim bir diziydi zaten gercekten cokta sevindim yazin yayinlanacagina tesekkurler

  2. Fatoş dedi ki:

    Vaz gecilmezimiz yasak elma kadıgı yerden devamını istiyorum