Yasak Elma Tuğçe Neden Ayrıldı Çıktı (Elif Yılmaz)

04.04.2023
25

Yasak Elma dizisinde Tuğçe rolünü canlandıran oyuncu Elif Yılmaz diziden ayrılıyor. Yasak Elma dizisinde Julia’nın asistanı Tuğçe rolünü canlandıran Elif Yılmaz Yasak Elma’dan neden çıktı ayrıldı? Diziye geri dönecek mi? Bu bilgileri konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Yasak Elma Tuğçe Neden Ayrıldı Çıktı?

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisinde oyuncular ayrılıyor bu ara. Final sezonu olduğunu bildiğimiz Yasak Elma dizisinde oyuncular senaryo gereği de olsa bir bir ayrılıyor. Yasak Elma dizisi başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Sevda Erginci, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Şebnem Dönmez ve Melisa Doğu yer alıyor. Dizide Tuğçe karakterini canlandıran Elif Yılmaz gelecek haftaki bölümle birlikte diziye veda ediyor.  yasak elma elif yilmaz neden yok cikti

Elif Yılmaz Yasak Elma Dizisine Geri Dönecek mi?

6 sezondur devam eden Yasak Elma dizisi bu sezon final yapıyor. Finale son 7-8 bölüm kala senaryo gereği oyuncularda ayrılıyor. Bu oyunculardan birisi de Elif Yılmaz oldu. Elif Yılmaz Yasak Elma dizisine yakın zamanda dahil oldu. Diziye giren Nehir Erdoğan Julıa rolünü canlandırıyordu. Julıa’nın asistanı rolünü de Elif Yılmaz canlandırıyor.  Elif Yılmaz Yasak Elma dizisinden çıktı ancak geri dönmeyecek. yasak elma dizisi tugce diziden cikti

Elif Yılmaz Yasak Elma dizisine dönmeyecek diziden çıktı. Elif Yılmaz ile birlikte yakın zamanda diziden Emre Kızılırmak’ta ayrılmıştı. Senaryoya güzel bir final yazılıyor. Buna uygun olarakta dizinin oyuncularında hızlı değişimler olabilir. Yasak Elma dizisini izliyor musunuz? Oyuncu Elif Yılmaz’ın performansını beğeniyor muydunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

  1. Ali dedi ki:

    Tğucenin olduğu son bolu hangisidi