Yasak Elma Ender Öldü Mü Diziden Çıktı Mı?

04.11.2022
1.233

7 Kasım Yasak Elma 154.bölümde Ender Öldü Mü Diziden Çıktı Mı? Yasak Elma dizisi yeni bölümünde Yıldız Ender’e arabayla çarpıyor. Ender öldü mü, Ender diziden çıktı mı, bu soruları sizler için cevaplamak istedik.

Yasak Elma Dizisinde Ender Öldü mü?

Yasak Elma dizisi son bölümünde Ender ve Doğan Yıldız’a ihanet edip nişanlanma kararı aldılar. Yıldız Engin’e karşı hiçbir şey hissetmezken yaptıklarını yanlış anlayan Ender ona kötü bir oyun hazırladı. Ender Yıldız’dan intikam almak için Doğan ile işbirliği yaptı. Doğan’la karşılıklı anlaşma yaparak bir nişan oyunu oynuyorlar. Ancak Yıldız bu durumun oyun olduğunu bilmiyor. Bu yüzden Ender ve Doğan’dan intikam almak istiyor. yasak elma yildiz endere arabayla carpti

Ender ve Doğan yalıda eğlence düzenlerken Yıldız ailesi ile birlikte onları sinirlendirmek için ufak bir eğlence hazırlıyor. Bu durum seyirci için dizinin en eğlenceli kısmı olacaktır. Çünkü Yıldız’ın intikam planı bu kadar eğlenceli değil. Yıldız arabasında iken Ender ve Doğan’ın el ele evden çıktığını görüyor. Sinirlenip arabayı Ender’in üstüne sürüyor. Araba hızla çarpınca Ender yere düştü. Bu durumu gören izleyici Ender bu kaza sonucunda öldü mü diye düşündü.

Şevval Sam Ender Yasak Elma Dizisinden Çıktı Mı?

Öncelikle Ender karakterini canlandıran Şevval Sam Yasak Elma dizisinden çıkmayacaktır. Bu yüzden Ender ölmeyecek.  Yıldız’ın arabasının Ender’e çarpması sonucu küçük bir travma geçirir. Yıldız Ender’den intikamını aldı. Şimdi Doğan’dan intikam alma sırası diyerek Engin’le nişan yapar. Yasak elma dizisinde Yıldız Engin’le evlenecek mi konumuzu ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. yasak elma dizisi ender oldu diziden ciktimi

Yasak Elma dizisi her bölümü birbirinden aksiyonlu geçiyor. Ender ve Yıldızın uzun süredir dost kalması senaristi rahatsız etmiş olacak. Olacak ki aralarına böyle bir nifak tohumu ekti. Bakalım Yasak Elma dizisi yeni bölümünde Ender Yıldız Doğan ve Engin arasında neler olacak? sizlerin de yorumlarını ve tahminlerini aşağıda yorum kısmına bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..