Yargı Dizisi Tuğçe Kimdir? Özlemin ve Eren Komserin Kızı mı?

28.11.2021
5.488

Bu haberimizde sizler için Yargı dizisine Eren komiser ve Özlem’in kızı olarak katılan Tuğçe karakterini yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz paylaşmaktadır. Her Pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisine geçtiğimiz bölüm katılan Tuğçe karakteri de izleyicler tarafından merak konusu olmuştur. Bizlerde bu haberimizde Yargı dizisine Eren komiser ve Özlem’in kızı olarak katılan Tuğçe karakterini ve Tuğçe karakterine hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız.

Yargı Dizisi Tuğçe Karakteri Kimdir?

Yargı Dizisi Tuğçe Kimdir Özlem ve Eren komiserin KızıHer Pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisine 10. bölümde katılan Tuğçe karakteri, hırsızlık yapmış ve Eren Komser’in çalıştığı emliyete gelerek diziye dahil olmuş. Asi tavırlarıyla dikkat çeken Tuğçe Eren komiserin ve Özlem’in kızıdır. Eren Komiser masasında yazan ‘Senin Kızın’ yazından sonra Tuğçe’den dna testi için tükürük örneği almıştır. Yani Yargı dizisine yeni katılan Tuğçe Karakteri dizide ki tüm dengeleri değiştirecek biridir.

Yargı Dizisi Tuğçe Kimdir?

Yargı dizisine hırsızlık yaptıktan sonra emliyete gelerek dahil olan Tuğçe karakterinin Eren Komser’in kızı olduğu düşünülmektedir. Eren Komser bundan dolayı Tuğçe’den tükürük örneği almış ve dna testi yaptırmaya karar vermiştir. Diziye sonradan dahil olmasına rağmen büyük ilgi gören Tuğçe karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Tuğçe karakterine oyuncumuz Merve Ateş hayat vermektedir.  Yargı Dizisi Tuğçenin babası Eren Komiser mi

Yargı Dizisi Tuğçe Karakterini Kim Canlandırıyor?

Ay Yapım imzalı Yargı dizisine 10. bölümde katılan, asi, başına buyruk ve hırçın bir karakter olan Tuğçe karakteri dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Tuğçe karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Yargı dizisine 10. bölümde dahil olan Tuğçe karakterini oyuncumuz Merve Ateş canlandırmaktadıe. Bizlerde Yargı dizisine yeni katılan ve Eren komiser ile Özlem’in kızı olan Tuğçe karakterini canlandıran oyuncumuz Merve Ateş’i yakından tanıtacağız.

Merve Ateş

Yargı dizisine Eren komserin ve Özlem’in kız olarak katılan Tuğçe karakterine hayat veren oyuncumuz Merve Ateş henüz 16 yaşının içindedir. 9 Şubat 2005 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Merve Ateş, 2011 yılında yayınlanan Canım Babam isimli dizi ile oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce Hayatımın Rolü, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Siccin 4, Siccin 5, Siccin 6, Masum, Sadaka, Uçurum, Üç Haramiler 3: Karabüyü gibi başarılı projelerde yer alan çocuk oyuncumuz Merve Ateş özellikle Beş Kardeş dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Kamera karşısında en son 2021 yılında Akif dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Yargı dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Merve Ateş Yer Aldığı Diziler

2021 Yargı – Tuğçe
2021 Akif – Bedia
2018 Onun Hikayesi
2017 Masum – Elif
2015 Beş Kardeş – Melike
2012 Sihirli Annem – Eda
2012 Hayatımın Rolü
2011 Canım Babam – Naz

Merve Ateş Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Yargı dizisi ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Merve Ateş sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Merve Ateş’in İnstagram da 8 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi vardır. Merve Ateş’in resmi ınstagram hesabı: @merveates.5

Merve Ateş’in Sevgilisi Var Mı?

Yargı dizisinde Eren komiserin ve Özlem’in kızı olan Tuğçe karakterine hayat veren oyuncumuz Merve Ateş’in hayatında biri olup olmadığı da merak edilmiştir. Henüz 16 yaşının içinde olan çocuk oyuncumuz Merve Ateş’in hayatında biri yoktur.

Yargı Dizisi Tuğçe- Merve Ateş Kıyafetleri

Bugüne kadar oldukça başarılı projelerde boy gösteren oyuncumuz Merve Ateş yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Merve Ateş’in özel hayatında ve Yargı dizisinde giydiği etek, gömlek, hırka, tişört, kazak, ceket, mont, kaban, elbise, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yargı Dizisi Tuğçe’nin babası Eren Komser mi?

Görünen o ki Tuğçe’nin gerçek babası Eren komiser. Bu haberimizde sizler için Yargı dizisine Eren komiser ve Özlem’in kızı olarak katılan Tuğçe karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yargı Dizisi Tuğçe Kimdir Özlem ve Eren komiserin Kızı mı sorusuna detaylı cevap: Yargı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular burada.

Yargı Dizisi Özlem kimdir Tuğçenin annesi Eren Komiserin sevgilisi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.