Yalnız Kalpler Dizisi Ne Zaman Bitecek Yeni Sezon Devam Edecek mi?

03.06.2023
14

Yalnız Kalpler dizisi ne zaman bitecek. Yeni sezon devam edecek mi? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Eylem Akın’ın kaleme aldığı Yalnız Kalpler dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yalnız Kalpler dizisinin yönetmen koltuğunda Cevriye Demir oturmaktadır. Seyirciler dizinin ne zaman biteceğini, yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağını da merak etti. Bizler de bu içeriğimizde Yalnız Kalpler dizisinin ne zaman final yapacağını, yeni sezonda devam edip etmeyeceğini açıklayacağız.

Yalnız Kalpler Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Yalnız Kalpler dizisi 9 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan 100. bölümüyle ekran macerasını sonlandırıyor. Yapımcılığını Bros Film’in üstlendiği Yalnız Kalpler dizisi hafta içi her gün fox Tv’de yayınlanmaktadır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Yalnız Kalpler dizi başlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Ancak dizi başladıktan sonra beklediği reytingleri alamamıştır. Bundan dolayı dizinin yapımcıları final kararı almak zorunda kalmıştır. Cevriye Demir yönetmenliğinde çekilen Yalnız Kalpler dizisi önümüzdeki günlerde bitecektir. yalniz kalpler dizisi 2. sezon olacak m

Yalnız Kalpler Dizisi Neden Erken Final Yapıyor?

Başrollerinde Nusret Şenay, Özlem Boyacı, Nermin Uğur gibi isimlerin yer aldığı günlük dizi Yalnız Kalpler 9 Ocak 2023 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yalnız Kalpler önümüzdeki günlerde final yapacaktır. Seyirciler dizinin neden erken final yapacağını da merak etti. Yalnız Kalpler dizisi aldığı reytinglerle en az izlenen günlük diziler arasına girmiştir. Total ki reytinglerle sıralamayı bile giremeyen Yalnız Kalpler, düşük reyting sebebiyle final yapacaktır.

Yalnız Kalpler Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Fox Tv’nin günlük dizisi Yalnız Kalpler, beklediği başarıyı elde edememiştir. Aldığı reytinglerle de en az izlenen diziler arasına girmiştir. Bu sebeple Yalnız Kalpler dizisinin yapımcıları erken final kararı almak zorunda kalmıştır. Ancak dizinin ne zaman final yapacağı net olarak belirlenmemiştir. Fakat, Yalnız Kalpler dizisinin bu sezon ekranlara veda edeceği kesinleşmiştir. Kısacası, Bros Film imzalı Yalnız Kalpler dizisi yeni sezonda devam etmeyecektir. yalniz kalpler dizisi ne zaman bitecek

Yalnız Kalpler 2. Sezon Olacak Mı?

Proje tasarımını Selim Erkul’un üstlendiği Yalnız Kalpler dizisi hafta içi her gün Fox Tv’de izleyici karşısına çıkmaktadır. Günlük dizi Yalnız Kalpler, kendini izleyiciye sevdirememiştir. Yalnız Kalpler dizisi diğer kanallarda yayınlanan günlük dizilerden dolayı izlenmemiştir. Bu sebeplede Yalnız Kalpler dizisi önümüzdeki günlerde final yaparak ekranlara veda edecektir. Yani, final tarihi henüz kesinleşmeyen Yalnız Kalpler dizisi 2. Sezon ekranlarda olmayacaktır.

Yalnız Kalpler dizisi ne zaman bitecek. Yeni sezon devam edecek mi? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşleriniz yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Niye final yaptinizki ben bu diziyi çok sevdim iyiler daima kazanır kumru gibi

 2. mustafa emeksiz dedi ki:

  Reyting konusu doğru diildir günde 40 dakika bile verilmeyen diziyi youtobe den defalarca izleyen bir kitle vardır Seneryoda ne varsa oyuncular bihakkın yerine getirmişlerdir Lütfen başka bişe bari diyinde en azından oyuncularla biz izleyenlerin hakkına saygılı olun

 3. Ayşe AZGER dedi ki:

  Lutfen final olsun durmadan aglayanlar entrikalar cok sıkıcı olmaya başladı lutfen final

 4. A.k. dedi ki:

  Senaristten dolayı konu hep aynı.Konu çok basit ve aynı konuşmalar sürekli tekrar halinde.Annemle aramız açıldı.cok aptal bir dizi.Geri zekalı bir karakter yüklenmiş oyunculara.cok ama çok sıkıcı.

 5. Anonim dedi ki:

  çünkü kötüler çok kötü iyiler de haklarını savunamıyorlar.bazıları da iyi niyetli olmalarına rağmen sevdikleri insanları koruyamıyorlar. genel olarak iyi olanlar kaybedenler oluyor