Ya Çok Seversen Ne Zaman Final Yapacak? 2. Sezon Olacak Mı?

11.08.2023
2.626

Ya Çok Seversen ne zaman final yapacak? 2. Sezon olacak mı? Sizlerle paylaşacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ya Çok Seversen dizisinin senaryosunu Kübra Sülün kaleme almaktadırlar. Ay Yapım imzalı Ya Çok Seversen dizisinin ne zaman final yapacağı, 2. Sezon da ekranlarda olup olmayacağı da merak edilmiştir. Bizler de bu konumuzda Ya Çok Seversen dizisinin ne zaman biteceğini, yeni 2. Sezon da ekranlarda olup olmayacağını açıklayacağız.

Ya Çok Seversen Ne Zaman Final Yapacak?

Başrollerini Kerem Bursin ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı Ya Çok Seversen dizisi Kanal D’de yayınlanmaktadır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizi özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çekmiştir. Sosyal medyada da ilgi gören Ya Çok Seversen perşembe günleri yayınlanmaktadır. Seyirciler dizinin ne zaman final yapacağını da merak etti. Ancak bu konu hakkında yapımcılar bir açıklamada bulunmamıştır. Dizinin ne zaman final yapacağı reytinglerine bağlıdır.  ya cok seversen final yapacakmi

Ya Çok Seversen Ne Zaman Bitecek?

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Ya Çok Seversen dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Ancak Ya Çok Seversen dizisinin aldığı reytingler o kadar yüksek değildir. Sosyal medyada istedi ilgi gören dizi, beklediği oranda reyting alamamıştır. Ya Çok Seversen dizisinin devam etmesi için reytinglerin yükselmesi gerekiyor. Kısacası, Ya Çok Seversen dizisinin reytingleri önümüzdeki haftalarda yükselişe geçmezse eğer erken final yapmak zorunda kalacaktır.

Ya Çok Seversen 2. Sezon Olacak Mı?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Ya Çok Seversen dizisi Ali Bilgin yönetmenliğinde çekilmektedir. Seyirciler Ya Çok Seversen dizisinin 2. Sezon ekranlara olup olmayacağı da merak etmiştir. Çekimleri İstanbul’da devam eden dizi başlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Fakat dizi başladıktan sonra istediği oranda reyting alamamıştır. Aynı gün yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinden dolayı az izlenen Ya Çok Seversen dizisinin 2. Sezonda devam etmesi için daha yüksek oranda reyting alması gerekiyor. ya cok seversen dizisi yeni sezonda devam edecek mi

Ya Çok Seversen Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Kanal D’nin yeni yazlık dizisi Ya Çok Seversen, özellikle başrol oyuncularının arasındaki uyumdan dolayı konuşulmaktadır. Ya Çok Seversen sosyal medyada da büyük ilgi görmektedir. Ya Çok Seversen dizisiniz izleyicileri dizinin yeni sezonu da devam edip etmeyeceğini de merak etti. Dizinin yeni 2. Sezona devam edip etmeyeceği reytinglere bağlıdır. Ya Çok Seversen dizisinin aldığı reytingler bu şekilde devam eder ve yükselmezse eğer 2. Yeni sezon da devam etmeyecektir ve dizi final yapacaktır.

Ya Çok Seversen ne zaman final yapacak? 2. Sezon olacak mı? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Peri kızı dedi ki:

  nolur saçma sapan yorumlar yapmayın diziyi kerem bürsin götürmüyor bence Hafsa Sancaktutan güzelleştiriyor harika bir dizi final yapmaz umarım ama kerem bürsinin yerine biraz genç oyuncu ola bilirdi çok yaşlı duruyor

 2. Mihriban dedi ki:

  Büyük beğeni ile izliyoruz
  Devam etmesini çok isterim
  Çok başarılı ve kalıteli dizi bitmesin

 3. Mihriban dedi ki:

  Dizi harika devam etsin

 4. ipek engin dedi ki:

  saçma sapan mevzularla dolu boş bir dizi biraz seyrettim çok sıkıcı geldi.

 5. yasemin şen dedi ki:

  eski bir filimden uyarlama seneryosu yapılmış bomboş bir dizi bir sürü saçmalık seyretmiyorum artık,diziyi şuana kadar Kerem Bursin götürdü.

 6. yaz dizileri dedi ki:

  dizi çok harika bir dizi ben 1 numaralı hayranıyım umarım final yapmaz

 7. hafsa❤️kerem dedi ki:

  evet bir kaç sezon devam etsin hafasayla keremin hayraniyım final yapmasın hemde en iyi yaz dizisi seçilsin

  1. Anonim dedi ki:

   eski bir filimden uyarlama seneryosu yapılmış bomboş bir dizi bir sürü saçmalık seyretmiyorum artık,diziyi şuana kadar Kerem Bursin götürdü.

 8. Leýla & Ateş dedi ki:

  Ýa çok seversen dizi 2 sezonda dewam etsin lütfen ýa çok seversen diziýi ççççççççoooooookkkkkkkk seviýorus

  1. Anonim dedi ki:

   lütfen diziyi bitirmeyin. Çok severek seyrediyoruz.