Veteriner Esra Şenol Kimdir? Hayat Tamircisi Program Sunucusu

04.05.2020
45

Son haftalarda sosyal içerikli programlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor Hayat Tamircisi. Veteriner Esra Şenol Kimdir? Hayat Tamircisi Program Sunucusu Esra Şenol hakkında kısa bilgiler vermek için bu konumu açıyoruz. Sadece veteriner olarak değil insani olarak da merak edilen bir isim oldu Kanal D deki programda. İşte Esra Şenol hakkında detaylı bilgiler.

Veteriner Esra Şenol Kimdir bilgileriVeteriner Esra Şenol Kimdir?

Hayat Tamircisi Hasan Kızıl ile birlikte görev alan ve hayvanlar için seferber olan veteriner hekim Esra Şenol programda dikkat çeken isimlerden birisi. Hayat tamircisinde görev alan Esra Şenol gerek kazalardan gerekse hastalıklardan dolayı yaralanmış sakat kalmış hayvanların belirlenmesi ve tedavi edilmesinde yapılan araç gereçlerin uyum sağlamasından sorumlu ve Hasan Kızıl’a her konuda yardımcı oluyor.

Esra Şenol kimdir? 1995 yılında İstanbul ilimizde doğdu. Lise yıllarından sonra veterinerlik merakıyla 2015 yılında İstanbul’da Fatih Üniversitesi’nde Veterinerlik okudu. Daha sonra üniversite değişimi yaparak İstanbul Üniversitesi’nden 2019 yılında mezun oldu. 2020 yılında ise Hasan Kızıl’dan aldığı teklif ile Hayat tamircisi programını hem sunuyor hem de elinden geldikçe hayvanlarla ilgileniyor. Veteriner gözüyle bakmak ve hayvanlara yardımcı olmak başka tabiki.

Esra Şenol Kimdir Hayat tamircisi sunucuEsra Şenol ve Hasan Kızıl şimdiye kadar 500 kadar hayvanı yürütmeyi başardılar. Bir çoğu programa konmasa da ellerinden geleni yapıyor iki sunucu da. İyileştirilen hayvanlarla olan hikayesini veteriner gözüyle ekranlara taşıyacak olan Hasan Kızıl’a veteriner Esra Şenol destek vermeye devam ediyor. Sizde izleyerek destek olabilirsiniz.

Hayat Tamircisi Program Sunucusu Esra Şenol videosu

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Nusret Sarıkaya dedi ki:

    Dünya tarihinde en kutsal mesleğini yapan siz Hasan Bey ve Esra Hanım.Sizlere teşekkür etmek azdır.Can dostlara hayatı yaşatıyorsunuz.Gelirim ancak ailemi geçiştirmeye ve 9,10 kedilerime yetiyor.Her zaman süper ve sayısal loto oynuyorum.Ah bir tuttursam .ilk işim sizleri bulup tüm ikramiyelerimi sizlere vereceğime söz vermiştim.Emin olun .İzmir de yaşıyorum.Yolunuz buraya düşerse misafirim olun.seve seve siz ikinize hizmet ederim.Ne yazarsam yazayım.kelimelerle duygularımı ifade edemem.Allah her zaman sizlere yardımcı olsun.Selamlar büyük insanlar.