Üvey Anne Kudret Kimdir? Dizileri, İnstagramı (Burak Hakkı)

27.07.2023
1.439

Üvey Anne Kudret kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli’nin oturduğu Üvey Anne dizisi ATV’de yayınlanmaktadır. Üvey Anne dizisine yeni katılan Kudret karakterini oyuncumuz Burak Hakkı canlandıracaktır. Burak Hakkı, Dudaktan Kalbe dizisinde ki partneri Aslı Tandoğan ile yenidem birlikte çalışacaktır. Bizlerde Üvey Anne dizisi Kudret karakterini ve Kudret karakterini canlandıran oyuncumuz Burak Hakkı’yı yakından tanıtacağız.

Üvey Anne Dizisi Kudret Karakteri Kimdir?

Üvey Anne Kudret Kimdir (Burak Hakkı)Başrolünde Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse’nin yer aldığı Üvey Anne dizisi Kudret karakteri, diziye yeni katılmıştır. Fakat, Kudret karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Sonradan katılmasına rağmen Üvey Anne dizisini önemli karakterlerinden biri olan Kudret’i oyuncumuz Burak Hakkı canlandıracaktır. Üvey Anne Dizisi Oyuncu Kadrosu

Üvey Anne Kudret Kimdir?

Kudret karakterine başarılı oyuncumuz Burak Hakkı hayat verecektir. Yıllardır ekranlardan uzak olan oyuncumuz Burak Hakkı, Üvey Anne dizisiyle tekrar ekranlara dönmüştür. Bizler bu içeriğimizde Burak Hakkı’yı yakından tanıtacağız. Burak Hakkı kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi projeyle tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Burak Hakkı Kimdir?

23 Mayıs 1972 İstanbul’da dünyaya gelen Burak Hakkı, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda manken olan Burak Hakkı, 10 yıl modellik yapmıştır. Ayrıca bir çok defilede de ülkemizi de temsil etmiştir. 2000 yılında Aşk Aynı Adreste filmiyle sektöre adım atan Burak Hakkı, 1994 yılında Best Model Of Turkey yarışmasını kazanmıştır. Manken olarak özellikle Sibel Can’ın Kanasın isimli şarkısının video klibindeki performansıyla tanınan oyuncumuz en son 2023 yılında rol aldığı Hava Muhalefeti filminde yer almıştır.

Burak Hakkı Yer Aldığı Diziler

2000 Zehirli Çiçek – Ekrem
2001-2002 Günah – Tahsin
2003 Gurbet Kadını – Murat
2003 Kırık Ayna – Sidar
2005 Yeniden Çalıkuşu – Kenan
2005 Son Yüzleşme
2006-2007 Kaybolan Yıllar – Ali
2007-2009 Dudaktan Kalbe – Hüseyin Kenan Gün
2009-2010 Küçük Kadınlar – Doğan
2010 Maskeli Balo – Mehmet Kılıç
2010-2011 Kızım Nerede? – Kaan
2012 Mavi Kelebekler – Mirza Turkovic
2012-2013 Yer Gök Aşk – Ali Ömer
2014 Üç Arkadaş – Galip Bey
2017 Diriliş Ertuğrul – Sultan Alaaddin/Ebu Mansur
2018-2019 İkizler Memo-Can – Onur Alkanlar
2022 I Gefyra – Kenan Karaman
2023 Üvey Anne – Kudret

Burak Hakkı Resmi İnstagram Hesabı

Üvey Anne dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuzun instagram hesabı da merak edilmiştir. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzun instagramını araştırdık. Instagram’da 475 gönderisi 175 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Burak Hakkı’nın resmi İnstagram hesabı: @burak_hakki

Burak Hakkı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

2001 yılında kendisi gibi model ve dizi oyuncusu Sema Şimşek evlenmiştir. Ünlü çift 25 Ocak 2008’de ise oğulları Rüzgar’ı kucaklarına almıştır. Ancak çift 2012 yılında boşanmışlardır. Rumeli göçmeni bir ailede doğan Burak Hakkı daha sonra ise Yunan şarkıcı ve model Hara Pappa ile bir ilişi yaşamıştır. Fakat Hara Pappa ile de ayrılmıştır. Kısacası oyuncumuzun şimdilerde bilinen bir sevgilisi yoktur.

Üvey Anne Dizisi Kudret – Burak Hakkı Kıyafetleri

Daha önce profesyonel olarak mankendeki modellik yapan başarılı oyuncumuz Burak Hakkı, Üvey Anne dizisinde Kudret karakteriyle dahil olmuştur. Bizlerde önümüzdeki günlerde oyuncumuz Burak Hakkı’nın günlük yaşamında ve özellikle Üvey Anne dizisinde giydiği pantolon, tişört, kazak, gömlek, ceket, mont, kaban, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Üvey Anne Kudret kimdir? Kudret karakterini canlandıran oyuncumuz Burak Hakkı’yı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.