Üç Kız Kardeş Dizisi Sevilay Kimdir? Ayça İnci

18.08.2022
57

Üç Kız Kardeş Dizisi Sevilay karakterini yakından tanıtacağız. Çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde gerçekleşen Üç Kız Kardeş dizisine yeni katılan Sevilay karakteri merak edildi. Bizlerde, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Üç Kız Kardeş dizisinde yeni katılan Sevilay karakterini yakından tanıtacağız ve Üç Kız Kardeş Sevilay karakteri kimdir? Üç Kız Kardeş dizisi Sevilay karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Sevilay Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisine yeni katılan Sevilay karakteri, 2. sezonda izleyici karşısına çıkacaktır. Sevilay karakteri, diziye 3. bölümde katılan Mustafa’nın annesidir ve Sevilay karakterini Ayça İnci canlandıracaktır. Üç Kız Kardeş Dizisine yeni gelen oyuncular burada. Ayça İnci Üç Kız Kardeş Dizisinde Sevilay rolünde

Üç Kız Kardeş Dizisi Sevilay Kimdir?

Mustafa’nın annesi olarak diziye katılan Sevilay karakterini Ayça İnci canlandıracaktır. Üç Kız Kardeş dizisinin izleyicileri tarafından Sevilay karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Ayça İnci’de merak edildi. Bizlerde Ayça İnci’yi yakından tanıtacağız ve Ayça İnci kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır, kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ayça İnci Kimdir?

30 Nisan 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ayça İnci, lise yıllarında reklam filmleri ve müzik kliplerinde oynayarak kamera karşısına geçmiştir. Profesyonel oyunculuğa 16 yaşında Borsa filmiyle adım atan Ayça İnci, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde dört yıl sinema, müzikal ve tiyatro eğitimi almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve Alacakaranlık dizisinde ki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Sana Söz dizisiyle geçmiştir.Üç Kız Kardeş Dizisi Sevilay Kimdir Ayça İnci

Ayça İnci Yer Aldığı Diziler

1997-2000 Böyle mi Olacaktı – Doktor Hanım
2003 Alacakaranlık – Songül
2004 İstanbul Şahidimdir
2005 Yanık Koza – Leyla Emirli
2006 Karagümrük Yanıyor – Nalan
2009-2011 Akasya Durağı – Leyla
2012 Atlılar – Işılay Hatun
2016 Arka Sokaklar – Yonca Kara
2021 Üç Kuruş – Melisa Candan
2021 Sana Söz – Aydan
2022 Üç Kız Kardeş – Sevilay

Ayça İnci Resmi İnstagram Hesabı

Üç Kız Kardeş dizisine yeni katılan Ayça İnci sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Ayça İnci’nin İnstagram da 965 gönderisi ve 48 bin takipçisi vardır. Ayça İnci’nin resmi İnstagram hesabı: @aycainci

Ayça İnci Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Ayça İnci’nin hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Ayça İnci evli değildir. Güzel oyuncumuz Ayça İnci, 12 yıldır Grup Gündoğarken’in üyelerinden Gökhan Şeşen’le birliktedir. Çiftin mutlu bir birlikteliği vardır. Oyuncumuz Ayça İnci iki kez evlenme teklifi aldığını ve evlenmeye zaman bulmadığını söylemiştir.

Üç Kız Kardeş Dizisi Sevilay – Ayça İnci Kıyafetleri

Üç Kız Kardeş dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Ayça İnci tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde, Üç Kız Kardeş dizisi başladığı zaman oyuncumuz Ayça İnci’nin dizide giydiği elbise, pantolon, hırka, mont, ceket, etek, tişört, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve yaptığı kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş dizisi Sevilay karakterini ve Sevilay karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Ayça İnci’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..