Tozkoparan Neden Bitti Final Oldu, 2020-21 Yeni Sezon Tekrar Başlar mı?

24 Yorum 1.386 kez izlendi

Bu konumuzda Tozkoparan Neden Bitti Final Oldu, 2020-21 Yeni Sezon Tekrar Başlar mı? konusunu ele alacağız. TRT 1’in sevilen dizisi ‘Tozkoparan’ final yapıyor. Sevilerek izlenen dizi 19 Nisan pazar akşamı yayınlanacak olan 55. bölüm ile ekrana veda edecek. İzleyiciler ise okulların kapalı olduğu dönemde Tozkoparan dizisinin devam etmesini çok istiyorlar.

Tozkoparan Neden Bitti Final Oldu?

Tozkoparan dizisinin final olmasının iki nedeni bulunuyor. Birincisi dizinin sürekli gerileyen reyting oranları. Son haftalarda 2 oranının altında gelen total reytingler dizinin TRT1’e zarar ettirmesine neden olmuştu. İkinci sebep ise Tozkoparan dizisi koronavirüs vakaları nedeniyle bir süredir çekim yapamıyordu. Çekimleri salgında durunca yeniden ne zaman başlayacağı da belirsiz oldu ve final kararı geldi.

Tozkoparan dizisi yeni sezon devam eder miTozkoparan 2020-21 Yeni Sezon Tekrar Başlar mı?

Geçtiğimiz yıl dizi sezon finali yapmış ve 2019-2020 sezonu yeniden başlamıştı. 2. sezonda daha güzel bölümleri ile ekrana gelen dizi maalesef reytinglerde umduğunu bulamadı. Bu nedenle Tozkoparan dizisi 2020-2021 yeni sezonunda devam etmesi oldukça zor görünüyor. Zaten final yaptıktan sonra tekrar başlaması bir mucize gerektirir. Tek ihtimal koronavirüs etkisi çabuk geçerse belki yapımcı ile TRT yeniden anlaşıp yeni sezonda devamına karar verebilir.

Tozkoparan dizisi Son Reytingleri Nasıldı?

Yapımcılığını Veya Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Özgür Ege Nalcı, Burak Kut, Burcu Altın, Yusuf Gökhan Atalay, Cemal Hünal, Leya Kırşan, Burak Satıbaol, Burak Alkaş, Deniz İrem Morkoç ve Ayşe Kökçü’nün paylaştığı Tozkoparan dizisi 55. bölümde final yapma kararı aldı. Dizinin son reytingleri maalesef çok olumlu gelmiyordu. Bu nedenle dizi final yapmak zorunda kaldı. Totalde 2 oranına düşen dizi beklentilerin altında seyredildi.

Tozkoparan dizisi 2020-2021 sezonu devam edecek miTozkoparan dizisi 55. bölümde Final yapacak

‘Tozkoparan’ final bölümüyle 19 Nisan Pazar 17.00’de TRT 1’de ekrana gelecek. Yeni sezon öncesinde izleyicilerin merakla beklediği Tozkoparan Neden Bitti Final Oldu, 2020-21 Yeni Sezon Tekrar Başlar mı? sorularına yanıt vermeye çalıştık. Dizinin final bölümünden sonra yeni bölümleri çekilmeyecek.

Tozkoparan 56. Bölüm Ne Zaman? 26 Nisanda yeni bölüm olacak mı?Tozkoparan dizisi 2. sezon devam edecek mi

Tozkoparan dizisinin 55. bölümde final yaptığını bilmeyenler 56. Bölüm Ne Zaman yayınlanacak diye merak edebilirler. Maalesef dizi bittiği için final bölümünden sonra yeni bölüm olmayacak. Tozkoparan 26 Nisanda yeni bölüm olacak mı? sorusuna ise hayır dizinin yeni bölümleri final olduğu için yayınlanmayacak. Ancak TRT eski bölümleri yeniden ekrana getirebilir. Merak edenler >> Tozkoparan Dizisi Neden Bitti, Gerçek Final Sebebi

Tozkoparan Final Bölümü Fragmanı

Yorum yaz

24 Yorum

  1. 4. sezon 2021 de baslayabilir ayrıca dizinin baş rol oyuncusu özgür ege lgs ye hazırlandı icin aksama oldu ve dizi cekimi basladında covid-19 çıktığı için dizi cekime ara verdi . ama vürüsün etkisi bitmedinden dolayı final kararı aldı.

  2. özgüreg tuana naz gediz cihangir LGS ye girecekler o yüzden bitti uzaktan erişimdede özgür ege yok sınava hazırlanıyor

  3. özgür egenin tuana nazın ve gediz cihangirin LGS sınavına girmesi gerekiyordu ayrıca o yüzden uzaktan erişimde özgür ege yok sınava hazırlanıyor

  4. böyle iş mi olur? tozkoparan final olduğundan itibaren odamdan dışarı çıkmıyorum resmen. korona bittiğinde çekin. Allah Allah.

    • keşke devam etse tozkoparandan başka diziyi sevmiyorum inşallah devam eder😭😭😭😭😭😢😢😢😢😣😣😣😣korana yüzünden her şey onun yüünden

  5. Tozkoparan sevilen bir film keşke devam etse ne güzel olur devam. Edecekmi acaba hey canlıdır

Etiketler