Survivor 2024 Reyting Sonuçları Nasıl, İzlenme Oranları (Tutuldu mu)

Survivor 2024 reytingleri nasıl, yarışma tutacak mı? Survivor 2024 yarışması izlendi mi beğenildi mi? Survivor 2024 yarışması reyting sonuçları, izlenme oranları, AB ve TOTAL reytinglerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Survivor 2024 yarışması bu sene ünlüler gönüllüler olarak yarışıyor. İşte Survivor 2024 Reyting sonuçları:

Survivor 2024 Reyting Sonuçları AB TOTAL Reytingleri

Survivor 2024 reytingleri nasıl olacak? Survivor 2024 yarışması AB ve TOTAL reyting sonuçlarını konumuzda paylaşacağız. Survivor 2024 All Star yarışmacıları konumuzu ziyaret ederek yarışmacı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Survivor 2024 yarışmasının izlenme oranlarını etkileyen unsurlardan en önemli yarışmacılar ve performansları.

survivoe 2023 influencer gonulluler unluler reytinglerisurvivoe 2023 influencer gonulluler unluler reytingleri

Survivor 2024 yarışması ilk bölümü 15 ocak 2024’te ne kadar izlendi? Survivor 2024 yarışması yayınlandığı her sene reytinglerde ilk sıralarda yer alır. Survivor 2024 reyting durumları bu sene nasıl etkilenecek? Yarışmacılar Survivor 2024 reytinglerini nasıl etkileyecek göreceğiz.

Survivor 2024 Reyting Sonuçları Nasıl, İzlenme Oranları (Tutuldu mu)

Acun Medya sponsorluğunda yayınlanan Survivor 2024 All Star yarışmasında Acun Ilıcalı sunuculuk görevini üstlenirken reytingleri bu sene nasıl olacak göreceğiz. Survivor 2024 All Star yarışması bu sezon nasıl bir reyting durumu izleyecek. Her sene yayınlandığında reytinglerde üst sıralarda yer alan yarışma programı bu senede mi aynı başarıyı gösterecek? Yoksa Survivor 2024 All Star yarışması reytingleri bu sezonda önceki sezonlar gibi birincilik koltuğuna oturacak mı?

Survivor 2024 All Star yarışması reytingleri nasıl? Reyting durumu nasıl ilerleyecek, reyting sıralaması share oranı nasıl? Survivor 2024 Ünlüler Gönüllüler İnfluencerlar yarışması da geçen seneki yarışma bölümleri gibi aksiyonun yüksek olduğu bölümler olacağı için reytinglerinin düşmeden devam edeceğini tahmin ediyoruz. SURVIVOR 2022 REYTINGLERI NASIL aB TOTAL

Survivor 2024 All Star yarışmasının güncel reytinglerini bu konumuza ekleyerek yarışmanın gidişatı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Survivor 2024 All Star yarışmasında kimi destekliyorsunuz? Önceki sezonlarda yayınlanan Survivor yarışmalarından farkı var mı sizce? Daha mı heyecanlı yoksa sıkıcı mı artık? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Survivor 2024 Reyting Sonuçları Nasıl, İzlenme Oranları (Tutuldu mu) (22 Yorum)

  1. Artık bıktirdı acun bey başka projelere el atalm millet sıkildi bu tiyatrodan anladnz siz onu saygilar

  2. Nisa’nın şampiyon olabildiği, SMS yoluyla şampiyonun ve Acun’un kazandığı Survivor bu sene kocaman bir fiyasko.Acun çok yanlış yaptı.

    • Nekadar Sacma Birde dunyanin en Zor Yarismasi deniyor cok Sacma kosuyor elinde Bir top Veya Bir halka yatacak bumu dunyanin en Zor rarismasi be cok sevmiyor Sanki cok markfet yapti

    • Bu sene çok sıkıcı ve bence az izlencek bu seneki yarışmacıları çoğu eğlenceli degil

  3. bu sene iyi değil cok sıkıcı acun paraya kıyamadı ekonemik kıriz vurdu sanırım hit isimler yok