Şu Çılgın Türkler Dizisi Yayınlanacak Mı? Şu Çılgın Türkler Kitabı Dizi Olacak Mı?

Söz Dizisinin Yerine Hangi Dizi Başlayacak? sorusu son günlerde en çok merak edilen dizilerin başında geliyor. Bildiğiniz üzere 3 sezon boyunca söz dizisi oldukça yüksek reyting oranları ile star tv izleyicilerine çok güzel bölümler izletti. Doğal olarak Söz dizisinin büyük bir hayran kitlesi oluştu. 3 sezonun ardında 27 Mayıs 2019 pazartesi günü final yaparak ekrana veda eden Söz dizisinin yerine yeni bir dizi başlayacak mı yeni sezonda Sözün yerine gelecek dizi merak edilmeye başlandı.

Söz dizisinden sonra Şu Çılgın Türkler Dizisi Başlayacak

Söz Dizisinin Yerine Hangi Dizi Başlayacak?

Üç sezondur büyük ilgiyle izlenilen ‘Söz’ dizisi Star tv de öylesine bir seyirci kitlesine hitap etti ki bu kadroyu bir daha göremeyecekleri için Söz dizisinin finaline üzülenler olsa da yeni sezonda ekibin büyük bir kısmıyla yep yeni bir dizi daha başlayacak müjdesini şimdiden verelim sizlere. 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü ekran yolculuğunu sonlandıran ve müthiş bir final ile ekranlara gelen Söz dizisi aynı zamanda bir ilki gerçekleştirdi.

Söz dizisinden bir ilk: söz dizisi Türk televizyonlarında şimdiye kadar uzun soluklu yayınlanmış ve ortalama olarak 10 üzerinde reytingler alarak 3 sezonu tamamlamış bir dizi. Ama onu ilk yapan şey ise Söz dizisi final yapacağı ve ekrana veda edeceği haftalarda bile bir çok dizinin yapamadığını yaparak hala 7 ve üzerinde total reytingler almaya devam etti. Geçtiğimiz hafta 7 üzerinde aldığı total reyting ile final yapacak bir dizinin bu oranlardaki reytingleri Türkiye’de bir ilk oldu. Genellikle ülkemizde final yapacak dizilerin reyting oranları çok düşük oluyordu. Bu yüzden iyi bir temeli olup da final yapan tek dizi Söz dizisi olunca onun izleyenlerine daha güzel bir proje ile karşılık verme niyetinde olan yapım şirketi kolları sıvadı ve hemen yeni bir diziyi star tv de pazartesi günleri yayınlamanın planlarını yapmaya başladı. Proje hazırlığı başlayan Şu Çılgın Türkler dizisi Söz dizisinin yerine başlayacak.

Şu Çılgın Türkler Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Söz Dizisinin Yerine Şu Çılgın Türkler Dizisi Yeni Sezonda Star’da Başlıyor

Tims & B Yapım şirketinin imzasıyla yayınlanan Söz dizisi 84. bölümüyle 27 Mayıs 2019 da ekran yolculuğunu sonlandırınca yerine hangi dizi başlayacak diye merak edilir oldu. Çünkü Söz dizisinin final bölümü oldukça efsane oldu ve kimsenin beklemediği final sürprizinde ‘Söz’ dizisinde 42 bölüm boyunca ‘Çolak’ karakterini canlandıran Serhat Kılıç diziye yeniden giriş yaparak izleyenleri heyecanlandırdı. Çolak, büyük finalde Yavuz komutanla yeniden karşı karşıya geldi ve izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

‘Söz’ unutulmayacak final bölümüyle Star TV’de yayınlanınca beklentilerin yüksek olduğu bu güzel kadronun yen sezonda yeni bir dizi ile star tv de devam edip etmeyecekleri merak konusu oldu. Biz de şimdiden sizlere duyurup müjdesini vermek istiyoruz. Yeni sezonda Söz dizisinin bir çok oyuncusunun da bulunacağı yeni bir dizi başlayacak. Şu Çılgın Türkler Yeni Sezonda Star’da Tims-B tarafından hazırlanacak ve Söz dizisinin ekibinin yeni dizisi Şu Çılgın Türkler dizisi olacak.

Şu Çılgın Türkler Dizisi star tv de ne zaman başlıyor

Şu Çılgın Türkler Dizisi Söz dizisinin ekibinden oluşacak

Yukarıda belirttiğimiz gibi Söz dizisinin kadrosu oldukça sağlam bir ekip oldu. Bu ekip hangi dizide oynasa iyi bir başarı elde edecektir diye düşünüyoruz. İşte TimS-B Yapım Söz dizisinde elde ettiği seyirci kitlesini korumak için yeni bir dizi projesi olan ve aslında bir romandan uyarlanacak olan Şu Çılgın Türkler dizisi ile ekibi aynen korumak istiyor. Söz dizisinden bir kaç oyuncu ayrılacak olsa da yeni bir dizi ile yeni başarılara yürüme fikri bir çok oyuncuda hakim olduğu için ekibin dağılmasına gerek kalmadan aynen devam edeceği bildirildi.

Şu Çılgın Türkler Dizisi bir romandan esinlenecek:

Şu Çılgın Türkler dizisine ilham kaynağı olan Turgut Özakman’ın 2005 yılında yayınlanan ve ilk günden beri büyük ilgi gören kitabı “Şu Çılgın Türkler” Söz dizisinin ekibince çekilecek. Oldukça sıradışı bir öykü olan Şu Çılgın Türkler romanı diziye çevriliyor ve Söz dizisinden sonra star tv de yeni çekilecek olan dizinin adı olacak.. Şu Çılgın Türkler Dizisi Oyuncuları Kimler olacak, Söz dizisinin ekibi aynen devam mı edecek? Şu Çılgın Türkler dizisi Ne zaman Hangi Kanalda Başlayacak? gibi sorulara da burada yanıtlar vereceğiz. Öncelikle kanalının Star tv olacağını söyleyelim ki zaten Söz dizisinin yerine başladığını belirtmiştik.

Şu Çılgın Türkler Dizisi Söz dizisinden sonra başlayacak

Şu Çılgın Türkler Dizisi Turgut Özakman’ın Kitabından Uyarlanacak

Söz dizisinin 3. sezonda 27 Mayıs 2019 tarihinde final yapmasının ardından ekibin dağılmadan yeni sezon için yani 2019-2020 sezonunda Şu Çılgın Türkler Dizisi Star tv de Söz dizisinin yerine ekrana geleceği hemen hemen kesinleşti diyebiliriz. Tims B 2019-2020 yeni sezonda Söz dizisi kadar başarılı olacağını tahmin ettiğimiz yeni dizisi Ah Şu Çılgın Türkler ile yine pazartesi günleri askeri bir diziyi ekrana getirmeye devam edecek. Senaryo ekibinin Turgut Özakman’ın yazmış olduğu Ah Şu Çılgın Türkler kitabı sil baştan inceleyip diziye çevirmeye başladıklar ve kısa sürede senaryo işinin biteceği ve görev dağılımları için oyuncularla anlaşılacağı belirtildi.

Şu Çılgın Türkler Dizisinin Oyuncu Kadrosu:

Şu Çılgın Türkler Dizisi Star tv de 3 sezon yayınlanmış olan Söz dizisinin kadrosunu aynen devam ettirmek istiyor. Ancak bazı oyuncuların da diziden ayrılmaları ve farklı projelerde yer almaları oldukça normal. Mesela Söz dizisinde Fethi karakterini canlandıran Burak Sevinç yeni bir dizi olan Leke ile anlaşmış ve Kanal D de ekran gelmeye devam ediyor bu dizi. Şimdi Seksenler dizisinin kadrosu yeniden toplanacak ve dizide Ergun Plak karakterini canlandıran  Serhat Kılıç da dizide olmayabilir. Bunların dışında da Söz dizisinde yer alıp da Şu Çılgın Türkler Dizisinde görev almayacak oyuncular olabilir. Kadrosu kesinleştikçe Şu Çılgın Türkler Dizisi ile ilgili oyuncu bilgilerini buraya yazmaya devam edeceğiz.

Şu Çılgın Türkler Dizisinin oyuncu kadrosu

Şu Çılgın Türkler Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Dizinin başlama tarihi yetişirse Kasım 2019 olarak tahmin ediliyor. Ancak yeni bir ekip kurulacağı ve bir çok yeni oyuncu ile anlaşılacağından dolayı dizinin kesin olarak başlama tarihi hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Söz dizisinin kadrosundan bir çok ismin yer alacağı Şu Çılgın Türkler Dizisi bu sezonun en iyi dizilerinden birisi olmaya aday olacak. Star tv de başlayacak olan dizi yine pazartesi günleri yayınlanacak diye tahmin ediliyor.

Tims & B Timur Savcı ile Burak Sağyaşar’ın birlikte yapımcılıklarını üstlendiği Şu Çılgın Türkler Dizisi projesinin hazırlıkları son sürat başladı. Aynı yapım şirketi tarafından ekrana gelen Söz, star tv ekranlarında tam 3 sezon ekrana gelmiş ve pazartesi günleri reyting rekorları kırmıştı. Devam dizisi gibi olacak olan Şu Çılgın Türkler dizisiyle beklenen başarıyı Tims & B yakalar mı yoksa hayal kırıklığına mı uğrar onu da zamanla göreceğiz.

Şu Çılgın Türkler Dizisi oyuncuları

Bu konumuzda Tims & B yapımı olacak olan ve 2019-2020 yeni sezonunda Star tv de ekrana gelmesini beklediğimiz Şu Çılgın Türkler dizisi hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Dizi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe konumuzun altında sizlere güncellemeler yapılarak duyurulacaktır. Şu Çılgın Türkler dizisi oyuncu kadrosu ve ekibi ile Söz dizisinin devamı niteliğinde Yeni sezonda 2019-2020 de pazartesi günleri izleyicisi ile buluşmaya devam edecek Star tv de.

Sizde yorum ve görüşlerinizle Şu Çılgın Türkler dizisi hakkında fikirlerinizi aşağıya yazın lütfen. Söz dizisinden sonra yayınlanacak olan Şu Çılgın Türkler dizisi tutar mı izlenir mi siz izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yeni diziler 2020-2021 hangileri

Şu Çılgın Türkler Dizisi Yayınlanacak Mı?

Şu Çılgın Türkler dizisinin yayınlanması ile ilgili bir bilgi yok. Çünkü Söz dizisi oyuncularının hepsi de başka dizilerde yer alıyor. Şu Çılgın Türkler dizisi yerine başka askeri temalı diziler yayınlanmaktadır. Şu Çılgın Türkler kitabı şimdilik dizi olmuyor. Sizler dizi olsun ister misiniz? Oyuncuları kimler olsun istersiniz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

30 Yorum

 1. Ah şu çılgın türkler nasil başlıyacak
  Tolga Sarıtaşın yenı dizisi ferhat ile şirin fox de başladi 22.11.2019 tarihinde. Buna cevabı olan varmı

 2. Hayir seyretmeyi düşünmüyorum .çünkü btirmeyin diye cok söyledik ama dinleyen olmadi madem seyircinin fikrine önem vermeyenin dizisine niye bakayim ki elbetteki bakmam.

 3. Avatar Karabatak(Ateş Acar){Eren Vurdem}

  Bu dizi yayınlanırsa asker oluyorum 💜

  • Asker olmana gerek yok Tolga nın
   Yenı dizisi ferhat ile şirin fox da 22 Kasım 2019 da başladı hayırlı olsun

  • Söz neden bitttin söz ne güzel izliyoduk ailecek ah şu çılgın turkler dizisi bence s.öz kadar yetenekli olamaz

  • Ben söz bittikten sonra başka bi türk dizisi izlememeye yemin ettim be bumuydu biz sizi severek izliyoruz siz bizim yüzümüze tükürüyosunuz reytingte bazen çukuru bile geçen söz final yaptı neden

 4. İnşallah kısa zamanda başlar söz bittiğinden bu yana tv izlemez oldum bu efsane devam etmeli aynı kadroyu istiyoruz

 5. Şu çılgın Türkler kesin başlıyıcak ama söz gibi güzel olmaz olmaz herhalde

  Ne zaman başlayacak herkes farklı tarih veriyor off😬

  • Avatar Adım lazım değil

   Ah şu çılgın türkler nasil başlıyacak
   Tolga Sarıtaşın yenı dizisi ferhat ile şirin fox de başladi 22.11.2019 tarihinde. Off belki bu dizi biterse ah şu cilgin türkler başlayabilir oda muamma

 6. Eğer söz dizisinin oyuncularının çoğu gelirse bence bı hayli tutar. Dizinin sevlen oyuncusu Çolak gelirse dizi bi haylı ilerler. Çok sevdiğim bi diziyi. Devamının gelmeşini gerçekten çok isterim

 7. şu çılgın türkler oyuncularda sanki ikizler memo can ki onur. o mu yada ben benzettim o değildir o mu lütfen cevaplar mısın

 8. Burak sevinç leke de oynarken nasıl bu diziye gelecek neden Doğukan Polat yok ya off eren vurdem yerine o olsaydı keşke adamın dibi ni almadınız mı yani

Etiketler