2020-2021 Sezonu Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri?

5 Yorum 14.976 kez izlendi

2020 ve 2021 yıllarının Yeni Sezonunda Başlayacak olan Diziler Hangileri bu konumuzda incelemeye çalışacağız ve kısa bilgiler sunacağız. Televizyon ekranlarında her gün yeni bir dizi başlarken çoğu dizinin de fişi çekiliyor. Son zamanlarda televizyon alemi çok zor zamanlardan geçiyor. Önceleri bir dizi yayınlandığı zaman en az 20 30 bölüm yayınlanırdı. Ama piyasa da rekabet çoğaldı. Artık diziler başladığı gün final yapma tehlikesi yaşıyorlar.Çünkü her gün yeni bir diziden söz ediliyor. Yeni başlayan dizi düşük reyting alsa onu yayından kaldırsa yerine koyacak dizisi hazır oluyor.

Kanallarda yeni başlayan diziler düşük reyting aldıkça zarara giriyor. Bu yüzden de yeni dizileri çok fazla uzatmak istemiyor ve yeni dizilere gün doğuyor. Kendini kanıtlaması için maksimum 4 bölüm hak veriyorlar. Bu süreçte hala reytinglerde yükselemez ise kanal dizinin fişini çekiyor. Final bölümü bile yayınlamadan yayından kaldırıveriyor.  Kanallarda kendilerinde haklı ancak bir dizinin hazırlanıp kanallara satılması kolay olmuyor. Bir diziden kaç kişi ekmek yiyor. Bu yüzden de umarız önümüzdeki sezon dizilere daha çok şans verilir.

2020-2021 yılında başlayacak olan yeni diziler2020 ve 2021 yıllarında yeni sezonda da kanallarda aşağıda paylaştığımız diziler yayınlanacak. Aslında bizlere ulaşan çok fazla dizi var 2020-2021 Sezonu Başlayacak Olan ancak bu Yeni Dizilerin kesinlik kazanması ile daha çok bilgiler vereceğiz sizlere. Bizlerde sizlere yeni dizilerin isimlerini ve genel hikayelerinin olacağı bir konu açmak istedik. Yeni sezonda yayınlanacak dizileri tek bir konuda topladık. Yeni diziler çıktıkça konumuzun devamına eklenecektir.

2020 2021 Yeni Sezon Dizileri;

1- PATRON DİZİSİ OYUNCULARI KONUSU; 

Patron dizisi Tims&B Productıons imzası taşırken yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturacak. Patron dizisi başrolü için bir isim ile görüşüldü. Patron dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Eylül 2019’da yayınlanması planlanıyor. Bu sezon yayınlanan ve sezon sonunda final yaparak ekrana veda edecek olan Bizim Hikaye dizisi başrolü olan Burak Deniz Patron dizisinin de başrol oyuncusu oldu. Patron dizisi ile ilgili detaylı bilgiler için TIKLAYINIZ.

2- ZÜMRÜDÜ ANKA DİZİSİ OYUNCULARI KONUSU

Zümrüdü Anka dizisi yapımcılığını Pastel Film üstleniyor. Zümrüdü Anka dizisi çok yakında ekranlardaki yerini alacak. Zümrüdü Anka dizisi senaryosunu Can Sinan yazacak. Zümrüdü Anka dizisinin yönetmenliğini de Cemal Şan üstleniyor. Zümrüdü Anka dizisi çekimleri Kapadokya’da gerçekleşiyor. Zümrüdü Anka dizisi için şimdilik bir kanal belirlenmedi. Zümrüdü Anka dizisi oyuncu kadrosu da netleşmedi. Yeni dizinin oyuncuları netleştikçe konumuzda paylaşacağız sizlerle. Zümrüdü Anka kuşunun genel özelliğini paylaşıyoruz. Dizinin konusunun da bundan yola çıkacağını tahmin ediyoruz.  Zümrüdü Anka bir kuş türüdür. Bazı efsanelerde Kaf Dağının ardına kadar yükseklere uçabilen ve bazı efsanelerde 500 yıl yaşayabilen bir kış olduğu söyleniyor. Ölümsüzlük ve diğe rkuşlarla iletişim kurma özelliği olduğu da rivayetler arasında.

3- ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI KONUSU

TRT1’e diziler hazırlayan ES Film yeni sezonda da Trt1 için  yeni bir dizi hazırlığına girişti. Kenan İmirzalıoğlu’nun başrollerinde oynayacağı Arıza dizisi ile ilgili bilgiler çok merak ediliyor. Arıza dizisi oyuncu kadrosu için Kenan İmirzalıoğlu’ndan başka bir isim geçmiyor şimdilik. Kenan İmirzalıoğlu’nun başrol partneri kim olacak merak ediliyor. Arıza dizisi genel hikayesi nedir yapımcısı yönetmeni kimdir? Arıza dizisi hangi kanalda yayınlanacak detayı bilgiler için TIKLAYINIZ.

4- ŞAMPİYON DİZİSİ OYUNCULARI KONUSU

Trt1 yeni sezona hızlı hazırlanıyor. BSK Yapım’da Trt1 için yeni bir proje hazırlığında. Adı Şampiyon olan dizinin başrol oyunculuğu için bir isim kesinleşti gibi. Almeda Abazi ile evlenen ve son olarak Asla Vazgeçmem dizisinde rol alan Tolgahan Sayışman’ın yeni dizisi Şampiyon oldu. Şampiyon dizisi konusu yapımcısı yönetmeni şimdilik belli değil. Ancak belli olduğunda konumuzda paylaşılacaktır. BSK Yapım’ın TRT için çekeceği Şampiyon dizisinin yönetmenliği için Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç’la el sıkışıldığı konuşuluyor. Baba kız hikâyesini konu alan dizide Tolgahan Sayışman’ın oğlunu canlandıracak çocuk oyuncu ise dün belli oldu.. Fragman da harika görünüyor. Tıklayın >> Şampiyon Dizisi Oyuncuları

5- HİZMETÇİLER DİZİSİ OYUNCULARI KONUSU

Hizmetçiler dizisi yurtdışı yapımı olan bir projedir. Hizmetçiler dizisi Meksika’da yayınlanmış ve çok beğenilmiştir. Orijinal adı Polvode Estrallas olan Hizmetçiler dizinin Türkiye de haklarını Fabrika Yapım aldı. Hizmetçiler dizisi yapımcısı da Öner Arslanel oldu. Hizmetçiler dizisi senaryo ve cast çalışmalarının sürdüğü belirtiliyor. Hizmetçiler dizisi konusu; Zengin insanların evlerinde dört Latin hizmetçi yaşamaktadır. Önce 5 olan hizmetçi sayısı 1 hizmetçisinin büyük bir parti esnasında ölümü ile 4e düşer. Hizmetçinin ölümünden evdeki erkek hizmetçi sorumlu tutulur ve olay örtbas edilir.

Bir yeni hizmetçi daha alınır ve  5 hizmetçiden 2 si anne kızdır. Hizmetçilerin hepsinin bir hikayesi vardır. Anne kız çalışanlardan kız evin zengin oğluna aşıktır. Biri şarkıcı olmak ister biri oğlunu ülkeye sokma derdindedir. Hizmetçinin ölümü ile ilgili bir sır vardır ve onu araştırmaya başlar yeni gelen hizmetçi. Gizemlerle dolu olan Hizmetçiler dizisi bilgiler gelmeye başlıyor. Oyuncu bilgileri geldikçe sizlerle paylaşacağız.

6- MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI KONUSU

MF Yapım’ın The Good Doctor dizisinden uyarlama dizisi Mucize Doktor dizisi eylül ayında Fox TV ekranlarında yayınlanacaktır. Mucize Doktor dizisi MF Yapım imzası taşırken yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Mucize Doktor senaryosunu da Pınar Bulut yazıyor. Mucize Doktor dizisi için henüz hiçbir oyuncu ile anlaşılmadı. Görüşmelerin yapıldığı oyuncular netleşince sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Mucize Doktor dizisi konusu; doktorların hayatları kişisel hastane ve özel yaşamları konu edilecektir.

7- BİR DOĞU MASALI DİZİSİ

TRT ekranlarında yayınlanması planlanan dizilerden birisi de Bir Doğu Masalı dizisi. Yapımcılığını Üs yapımın üstlenmiş olduğu ve Gaziantep ilimizde geçmesi planlanan Bir Doğu Masalında şehrin tarihi dokusu kullanılacak ve Doğu kültürüne dair güzel bir dizi olacak. Özellikle ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin çok yüksek oranlarda reyting almasından sonra doğu dizilerine olan ilgi arttığı için Bir Doğu Masalı isimli bu dizinin de çıkacağı ve oldukça ilgi göreceği tahmin ediliyor. Dizinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş üstlenirken oyuncu kadrosuna ait bilgiler henüz netleşmediği için Bir Doğu Masalı dizisi hakkında daha fazla detaylı bilgi elimizde bulunmuyor. Bir doğu Masalı dizisinin 2020-2021 yıllarında TRT 1 ekranlarında yayınlanması planlanıyor.

Bir Doğu Masalı dizisi oyuncuları

8- KUZEY YILDIZI DİZİSİ

Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen dizilerden birisi de Kuzey Yıldızı olacak. Yeni sezonda Show TV’de seyirciyle buluşacak olan Süreç Film imzalı Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri Ordu’da yapılacak. Ersoy Güler‘in yazıp yöneteceği dizide eşinden ayrılıp 3 kızıyla Karadeniz’e yerleşen bir adamın renkli hikâyesi ekrana taşınacak. Kuzey Yıldızı dizisi Show TV ekranlarında yayınlanması planlanan 2019 Eylülde başlayıp 2020 yılı boyunca devam etmesi düşünülen en ciddi projelerden birisi olarak görülüyor.

2019 yılında çalışmalarına başlanacak olan dizinin yönetmenliğini yeni gelin dizisini de yöneten Ersoy Güler yapacak. Yapımcılığını ise yine Yeni Gelin dizisini hazırlayan Süreç Film üstlenecek. Kuzey Yıldızı dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgiler henüz bulunmuyor ancak Kuzey Yıldızı dizisi imkansız bir aşkı konu edinecek bir dizi olabilir. 2019 Eylül ayında hazırlık çalışmalarına başlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisinin 2020 yılında Ocak ayına yetiştirilmesi düşünülüyor. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosunu belli oldukça ayrıca sizlere yazacağız.

Kuzey Yıldızı dizisi Show TV

9- SOL YANIM DİZİSİ

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen dizilerden birisi de sol yanım dizisi. 2019 yılında hazırlık çalışmalarına başlanacak olan dizinin 2020 yılında yayınlanması bekleniyor. Uzun süredir ekrandan uzak kalan Hamdi Alkan’ın yeni dizisi olacak olan sol yanım dizisinin yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan oturacak. Kanal D 2019 da yayınlamış olduğu dizilerden çok verim alamadı çünkü kısa sürede erken final yaptığı diziler yüzünden reytingleri de reklam gelirleri de oldukça düşen kanalın 2019 sonrasında 2020 ve 2021 yılları için Sol Yanım dizisini düşündüğü bize gelen haberler arasında. Sol Yanım dizisinin oyuncu kadrosu konusu şimdilik netlik kazanmazken oyuncu kadrosu belli oldukça burada sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Sol yanım dizisi hamdi alkanSol Yanım dizisi 2020 yılında Kanal D’de ekrana gelecek dizilerden birisi olacak. Dizinin senaristliğini ise daha önce Güllerin Savaşı Yasak elma ve bir umut yeter gibi dizilerinde senaristliğini yapmış olan Melis Civelek yazacak. Sol Yanım dizisi ile ilgili detaylı bilgileri daha fazla sizlere sunamıyoruz ancak dizi hakkında yeni bilgiler ulaştıkça sizlere bu sayfada yazmaya 2020-2021 yıllarında yeni başlayacak dizilere eklemeye devam edeceğiz.

10- BAŞLANGIÇ VE SON DİZİSİ

Başlangıç ve Son dizisi Erler Film imzası taşıyor. Başlangıç ve Son kitabından uyarlama olan dizi Nobel ödüllü yazar Mısırlı Necip Mahfuz’un Başlangıç ve Son kitabından uyarlama olacak dizinin hazırlıkları tamamlanıyor. Başlangıç ve Son kitabı yazarı Mısırlı Necip Mahfuz. Mısırlı Necip Mahfuz’un Başlangıç ve Son kitabı özetini sizlerle paylaşalım. Kitap özetinden dizi ile ilgili tahminlerimiz olabilir.

Başlangıç ve Son kitap özeti; 1930 yıllarında Mısır’da, ve Kahire’de yaşayan küçük bir memur ailesinin başına gelen felaketler anlatılıyor. Başlangıç ve Son dizisi Kamel ailesinin reisi Ali Bey beklenmedik bir anda kalp krizi geçirir.   Sonrasında geri de kalan eşi ve çocukları zorlu bir hayat mücadelesi verecektir. Kitabın kısa özeti bu şekilde. Başlangıç ve Son dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

11-SU VE HAFIZ DİZİSİ

Su ve Hafız dizisi de genel olarak bilgilerinin bulunmadığı diziler arasında. Su ve Hafız dizisi yayınlanacağı kanal oyuncuları henüz belli olmasa da yeni sezonda televizyon ekranlarında yerini alması bekleniyor. Su ve Hafız dizisi Çağlar Ertuğrul ve Pınar Deniz Çağlar’a teklif götürüldü. Ancak Çağlar Ertuğrul Afili Aşk dizisinde rol alıyor. Muhtemelen dizi final yaparsa Su ve Hafız dizisinde rol alacak. Su ve Hafız dizisi için Mustafa Uğurlu ile de görüşmeler devam ediyor.

12- MADALYON DİZİSİ

Madalyon dizisi yönetmenliği Mustafa Şevki Doğan üstlenirken Süreç Film imzası taşıyor. Madalyon dizisi kanalı oyuncuları henüz belli değil. Madalyon dizisi oyuncuları bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Madalyon dizisi ile ilgili detaylar konumuza eklenecektir. Madalyon dizisi yakında ekranlardaki yerini alırken henüz masa üstü çalışmaları tamamlanmadı.

13- MAYIN TARLASI DİZİSİ

Mayın Tarlası dizisi çok yakında ekranlardaki yerini alacak. Mayın Tarlası dizisi ülkemizin önemli yapım şirketlerinden olan T Company’in en ünlü yönetmenlerinden olan Ömer Faruk Sorak’ın yöneteceği Mayın Tarlası dizisi oyuncu kadrosu ve kanalı henüz netleşmedi. Mayıs Tarlası dizisi ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Mayın Tarlası dizisi ile ilgili şimdilik yeni bir gelişme yer almıyor.

13- ZAVALLILAR DİZİSİ

Zavallılar dizisi Ntc Yapım imzası taşırken oyuncu görüşmeleri devam ediyor. Zavallılar dizisi oyuncuları için Hülya Avşar ve Selçuk Yöntem ile görüşülüyor. Eğer kabul ederlerse Zavallılar dizisi için muhteşem bir oyuncu kadrosu geliyor demektir. Birbirinden tecrübeli kadrosu ile Zavallılar dizisi Yeşilçam’da ki haline benzer mi yayınlanır yoksa farklı bir proje mi olur bekleyip göreceğiz. Zavallılar dizisi detayları belli oldukça sizlerle konumuzda paylaşacağız.

14- KRAL KAYBEDERSE DİZİSİ

İnternet televizyon platformu olan Netflix yeni yılda yeni bir dizi ile yayına girmeyi planlıyor. Hakan Muhafız dizisinin ardından yeni bir dizi olan Kral Kaybederse dizisi Netflix ekranlarında olacak. Netflix’te yayınlanacak Kral Kaybederse dizisinin oyuncu kadrosu yönetmeni senaristi henüz belli değil. Başrol oyuncuları henüz netleşmese de şuanda Beren Saat, Engin Akyürek, Belçim Bilgin ve  Mert Altınışık ile görüşülüyor. Kral Kaybederse dizisinin Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kral Kaybederse adlı kirabından uyarlama olacağı söyleniyor. Bilgileri netleştikçe konumuzda sizlerle paylaşacağız.

15- GERÇEK YALANLAR DİZİSİ

Gerçek Yalanlar dizisi 25 Film imzası taşıyor. Gerçek Yalanlar dizisi senaristi Toprak Karaoğlu. Gerçek Yalanlar dizisi bir süre gündeme gelmiş sonradan rafa kalkmıştır. Yeniden gündeme geldiğinde oyuncu kadrosu ve diğer eksik yanları tamamlanacaktır. Gerçek Yalanlar dizisi ile ilgili bilgiler netleştikçe sizlerle paylaşacağız.

16- ORGANİZASYON BİZİM İŞİMİZ DİZİSİ

Selçuk Aydemir senaristliği ve yönetmenliği ile yayınlanacak olan Organizasyon Bizim İşimiz dizisinin başrolleri komedi ustaları Ahmet Kural ve Murat Cemcir. Daha önce sinema filmleri ile rekorlar kıran ikili Ahmet Kural Murat Cemcir şimdi de yeni bir dizi ile karşımıza çıkacak. Daha önce ekranlarda birlikte Kardeş Payı ve İşler Güçler dizilerinde oynayan ve herkesi güldüren Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni dizisi Organizasyon Bizim İşimiz muhtemelen TV8 ekranlarında yayınlanacak. Tv8 de ev kısa zamanda başlaması tüm seyircileri memnun edecektir.

17- BARIŞ DİZİSİ

Show TV ekranlarında yayınlanması planlanan Barış dizisi Tims&B Produksiyon tarafından hazırlanıyor. Barış dizisi senaryosunu Şebnem Aksoy Açıkalın yazıyor. Dizi de hem aile hikayesi hem de mafya hikayeleri anlatılacak. Barış dizisinin konusu; zengin bir mafya ailesinin hikayesi ve borsacı bir adamın dönüşü anlatılacaktır. Barış dizisi ile ilgili detaylar geldikçe konumuzda paylaşacağız.

18- ATEŞE KOŞANLAR DİZİSİ

İtfaiyeci mesleğini yapmakta olan 5 kadının hayatını anlatacak olan Ateşe Koşanlar dizisi ile ilgili hazırlıklar devam ediyor. Ateşe Koşanlar dizisi Limon Film yapımcılığında yayınlanıyor. İtfaiyecilik mesleğinin zorluklarını kadınların nasıl zorluklarla mücadele ettiğini anlatan Ateşe Koşanlar dizisi için cast çalışmaları oyuncu arayışları hızlanıyor. Ateşe Koşanlar dizisinde itfaiyeci kadınlar anlatılacağı için genç dinamik oyuncular seçilecektir. FoxTV de ekrana gelmesi planlanan dizinin masa üstü çalışmaları devam ediyor. Yeni bilgileri sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

19- AY VE GÜNEŞ DİZİSİ

Ay ve Güneş dizisi Es Yapım imzası taşıyor. Kanal 7 kanalı için hazırlanmış olan Ay ve Güneş dizisi yabancı uyarlaması olarak yayınlanacak. Kanal7 iki sezondur Hint dizileri seyirci çekmeyi başarıyor. Hint dizileri Türk seyirciler tarafından çok seviliyor. Ay ve Güneş dizisi de uyarlama bir Hint dizisi olacaktır. Yabancı oyuncuların bilgilerini dizinin ne anlattığını belli olunca sizlerle konumuzda paylaşacağız.

20- GÖZÜKARA DİZİSİ

KanalD nin yeni sezon projeleri arasında olan ve sadece proje aşamasında kalan Gözükara dizisi ile ilgili bir gelişme yok. Dizi rafa kalkmış durumda. Gözükara dizisi ile ilgili gelişmeleri konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

21- HANEDAN DİZİSİ

Yeni sezonda Q3 medyanın hazırlamış olduğu dizilerden birisi de Hanedan dizisi olacak. Kral Kaybederse dizisi de yine bir Q3 medya dizisi olacağı için benzer tarihlerde cast çalışmalarının yapılması bekleniyor. Hanedan Dizisi ile ilgili çok fazla ayrıntı gelmese de bir ara Net flix platformunda yayınlanması düşünülse de ülkemizde bu platform henüz çok yaygın olmadığı için tv kanallarından birisinde Hanedan Dizisinin yayınlanacağı konuşuluyor. Hanedan Dizisi ve oyuncuları hakkındaki tüm gelişmeleri ve detayları sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz.Hanedan Dizisi oyuncuları kimler

22- YUSUF VE CESARET DİZİSİ

Yusuf ve Cesaret dizisinin de yine bir önceki tanıttığımız dizi olan Hanedan gibi Q3 medya tarafından yapımcılığı üstlenilecek. Yusuf ve Cesaret dizisi tam bir dönem dizisi olacak cesaret ve kahramanlık ana temalı bir dizi olacağı ve Yusuf ve Cesaret dizisinin içinde güzel bir aşk hikayesi de olacak. Bu dizinin büyük ihtimal Kuzey Yıldızı gibi Ordu ilimizde veya Trabzon’da çekilmesi planlanıyor. Bu illerimizde olup ta Yusuf ve Cesaret dizisinde rol almak isteyenler olursa Q3 medya ile iletişime geçebilirler. Bu diziler için yardımcı oyuncu ihtiyacı olacağı için bu konuda deneyimliler ve kendine güvenenler aşağıya da yorum yazabilirler.

Yusuf ve Cesaret dizisi oyuncuları bilgileri Yusuf ve Cesaret dizisinin oyuncu kadrosunu özeti ve konusu bizlere ulaştığında burada sizlere paylaşacağız. Yusuf ve Cesaret dizisinin hikayesi kesin olarak Karadeniz’de geçecek.. İl ve ilçe seçimleri ileride yapılacak.

23- SELENA DİZİSİ

İlk bölümü 2006 yılında yayınlanmaya başlayan Selena dizisi tam 3 yıl boyunca devam etmiş ve çok sevilerek izlenen bir dizi olmuştu. Selena dizisi 3 yıl devam ettikten sonra final yapmıştı ama tekrar bölümleri hala izlenmeye ve ciddi reyting almaya devam edince yapımcılar daha fazla kayıtsız kalamadı ve Selena dizisinin yeniden çekilmesine karar verildi. 2019-2020 sezonunda hazırlık çalışmaları tamamlanacak olan ve yeni oyuncu seçmeleri devam eden dizi için büyük bir talep patlaması olduğu ve bir çok oyuncunun dizide rol almak istediği belirtiliyor. Selena Dizisinin 2020 yılında yeniden başlayacağı büyük ihtimalle kanalının yine Atv olacağı belirtiliyor. Cumartesi veya pazar günleri dizisi bulunmayan Atv çocuklara ve çocuk kalanlara yönelik yeniden çekmeye hazırlandığı Selena dizisiyle yakında izleyicilerini buluşturacak. Selena dizisiyle ilgili yeni bilgiler ve oyuncular hakkında bilgiler için Tıklayın >>> Selena Dizisi Atv de Yeniden Başlayacak

Selena dizisi Atv de yeni oyuncularla başlayacak

24- ALEF DİZİSİ

BLUTV DE sadece 8 bölüm olarak düşünülen Alef dizisinin 2020 yılında ekran geleceğini ve oldukça başarılı oyunculardan oluşan bir kadrosunun olacağını söyleyelim. Alef dizisinin oyuncu kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Melisa Sözen, Ece Dizdar ve Rıza Akın gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Alef dizisinin Blutv ile sözleşme yaptığı ve önümüzdeki aylarda çekimlerinin başlayacağı bildirildi. Kısa süreli ama merak uyandıracak bu dizi ile Kenan İmirzalıoğlu da ekrana dönmüş olacak. Alef dizisinin oyuncu kadrosu ve detayları hakkında geniş bilgiler için Tıklayın >> Alef dizisi oyuncuları kimler?Alef dizisinin Oyuncuları Karakterleri

25- VERDA DİZİSİ

26- CENNET DİZİSİ

27- HÜZÜNDEN ÖTE DİZİSİ

Hüzünden Öte dizisi yaklaşık 3 yıl önce gündeme gelmiş ancak oyuncuların bir araya gelememesi nedeni ile çekilememişti. Hüzünden Öte dizisi için şuanda Fahriye Evcen ve Kadir Doğulu gibi isimlerin adı geçse de şimdilik bu oyuncuların bir araya gelmesi de zor görünüyor. Hüzünden Öte dizisinde oynaması planlanan Fahriye Evcen geçtiğimiz günlerden bir çocuk dünyaya getirdiği için yakın bir zamanda Hüzünden Öte dizisi veya başka bir proje de yer alması beklenmiyor. Ancak bebeğinin büyümesi ile ancak 2020 yılında yayınlanacak olan bir dizide oynayabilecek olan güzel oyuncu için Hüzünden Öte dizisinin bekletildiği çünkü o dizinin senaryosuna en çok Fahriye Evcen gibi güzel bir oyuncunun uyacağı söyleniyor. Diğer yandan Kadir Doğulu da geçtiğimiz sezon başladığı Vuslat dizisi ile Trt1 ekranlarında pazartesi günleri ekrana gelen yeni dizisinde rol aldığı için yakın bir zamanda Hüzünden Öte dizisi kadrosuna geçmeleri zor görünüyor. Ancak Kadir Doğulu Vuslat dizisini bitirir, Fahriye Evcen de bebeğini biraz büyütürse 2020-2021 sezonu için Hüzünden Öte dizisi çekimleri başlayabilir.Fahriye Evcen ve Kadir Doğulu'dan Hüzünden öte dizisi

28- RİZE’NİN YOLU DİZİSİ

2019-2020 sezonu başlaması beklenen Rize’nin Yolu dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında detaylı bilgileri burada sizlere sunacağız. Ancak öncelikle belirtmemiz gerekir ki Rize’nin Yolu dizisi hakkında henüz proje aşamasında olan dizinin oyuncularına dair detaylı bilgiler henüz elimize ulaşmadı. Ancak Sen Anlat Karadeniz dizisi tarzında bir dizi olacağı Karadeniz’e özgü konuşmaların oldukça fazla yer alacağını şimdiden söyleyelim. Trabzon’da çekilen Sen anlat Karadeniz’in 3. sezonda gittikçe düşen reytingleri sonrasında benzer bir dizi olarak Rize’nin Yolu dizisi hayata geçirilecek. Detaylar için Tıklayın >> Rize’nin Yolu DizisiRize'nin Yolu Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleri

29- DEVRAN DİZİSİ

30- AZİZE DİZİSİ

31- SENİ SEVEN ANNEN DİZİSİ

32- TÜRKLER UZAYDA DİZİSİ

Süreç film tarafından hazırlanacak olan Türkler Uzayda dizisi daha önce benzeri çekilmiş filmlerden yola çıkarak ulusça geri kaldığımız uzay konusundaki gelişmeleri tiye alan komedi ağırlıklı bir dizi olacak. Tayfun Güneyer‘in yönetmenliğini üstleneceği Türkler Uzayda dizisi daha önce Cem Yılmazdan izlemiş olduğumuz Gorayı izleyenlerin tahmin edeceği tarzda bir dizi olacak. Gora uzayda geçen biraz da bilim kurguyla yoğrulmuş Türk işi bir filmdi. Goranın dizisi çıkacak desek daha doğru olur. Türkler Uzayda Dizisi Konusu nedir? Dizide ilk Türk uzay ekibinin yapacağı yolculuk öncesinde başlarından geçen komik hikaye ekrana gelecek. Kahramanlarımız Ankara’da Gölbaşı ilçemizde kurulan ilk Türk uzay istasyonundan bağlantıları kurabilmek için uzaya gönderilecek bir mekikle seyahat çıkacak olan ekibin başından geçen dramatik ve komik öykü kaleme alınacak. Türkler Uzayda dizisi uzay mekiğinde yaşanan gelişmeleri ve uzay ekibinin başından geçen maceraları konu edinecek.Türkler Uzayda dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak

BİR HADİS BİR FİLM DİZİSİ

BEDESTEN DİZİSİ

SU VE ATEŞ DİZİSİ

MİRAS DİZİSİ

TEKLİF DİZİSİ

ŞİMDİ SUSMAK ZAMANI DİZİSİ

ALDATILDIK DİZİSİ

KUSURSUZ GÜNLER DİZİSİ

MÜKEMMEL HATA DİZİSİ

FERHAT İLE ŞİRİN DİZİSİ

O3 Medya tarafından yeni sezon için hazırlanan dizinin büyük ihtimalle Fox tv de ekrana geleceği belirtildi. Fox tv 2020-2021 yılları için bir çok dizi siparişi verdi çünkü geçtiğimiz yıldan çok fazla dizisi olmadığı ve olanların da final ihtimaline karşı hazır elinde bulunduracağı diziler hazırlatıyor yapım şirketlerine. Ferhat ve Şirin Dizisi de bunlardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Ferhat ve Şirin Dizisi Kasım ayına hazır hale getirilecek. Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar‘ın baş rollerde oynayacağı O3 Medya’nın FOX için çekeceği Ferhat İle Şirin projesiyle oyuncular el sıkıştı. Yönetmen ise Mehmet Ada Öztekin. Ferhat ve Şirin Dizisinin tüm oyuncu kadrosu ve karakterleri için Tıklayın >> Ferhat ve Şirin Dizisi OyuncularıFERHAT İLE ŞİRİN DİZİSİ OYUNCULARI

ŞEREF SÖZÜ DİZİSİ

Gold yapım tarafından hazırlanacak olan yeni dizi Şeref Sözü oyuncu kadrosu ve karakterleri belli olunca sizlere detaylıca yazacağız. 2020-2021 yeni sezonunda yayınlanması beklenen yeni dizilerden birisi olan ve büyük ihtimalle Fox Tv de ekrana gelecek olan Şeref Sözü dizisinin oyuncu seçmeleri devam ediyor. Şeref Sözü dizisi hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Şeref Sözü dizisinin kanalı konusu ve oyuncu bilgileri için yeni sayfamıza göz atabilirsiniz. Tıklayın >> Şeref Sözü dizisi oyuncuları kimler?

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Avatar Bartu Güven

    kenan imirzalıoğlu Abimi istiyoruz hayranız abime hiç görmedik abimi Arıza dizi istiyoruz lütfen rica ediyorum sizlerden

  2. İsimsizler dizisi yeni oyuncuları yeni dizi olsun diyorum Orhan bıyıklı adam gibi adam olmalı ve hayırlı olsun diyorum ama güzel bir oyuncu olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum ama çünkü neden final ettiniz oynatsaydınız ve çok güzel bir dizi bundan başka bir Özel harekat polisi tarafından çok iyi bir dizinin içinde başrol oyuncuları yeni bir oyuncu olarak kabul ediyorum herkes için hayırlı olur inşallah güzel bir dizi bundan başka bir Özel harekat polisi tarafından hiç iyi bir dizi yoktur inşallah oynatırsın ve güzel bir dizi olduğu için her zaman çok güzel olur inşallah daha Ekim’de başlatacaksınız